Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 18 of 18

Thread: как се почиства вакумен клапан за управление на турбото

  1. #16

    Default

    ..бе що ме краш да сляза и да го демонтирам и да ти го наснимам.....да видим дали ще познаеш,дали е сваляно някога........тва ,че са ти казали "режи и прави ново"....си е твой проблем.....аз ти казвам какво правят хората които са сръчни и си разбират от работата.....
    ...оспамихме на човека темата....
    Last edited by undy; 20-11-2011 at 09:18.
    156 2.4 JTD SW 140-ex./ 147 1.9 JTDM 150-ex./ 159 2.4 JTDM SW Qtronic 200-ex./
    GIULIA
    2.2 JTDM ​180 ZF8

  2. #17

    Default

    Защо не хванеш направо да направиш клип как се развалцова и после се валцова скобата. На мен никой нищо не ми е казвал как да разглобя..... Идеята със скобата е моя. А кой е сръчен и т.н. няма да коментирам.
    Чакам видео.

  3. #18
    започва да се пристрастява dimi bs's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    burgas
    Posts
    87

    Default

    преди малко слязох до колата щот през деня няма кога свалих го то става бързо и в къщи взех да го огледам .как да е свалих му филтърчето с триста зора,но понеже нямам скоба а пък колата жена ми я кара през деня не се реших да го отворя скоба ще взема утре,но какво забелязах:като надуя с уста на изхода към турбината въздухът излиза през горната тръба(входа)а като надуя на входа има някакво съпротивление,но все пак преминава дори и малко трудно.а като надуя откъм тръбичката на филтъра на изхода едвам едвам се усеща.това всичкото нормално ли е ,това ли е действителния път на налягането
    156 2.4 JTD sportwagon 140hp 2000

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •