Quote Originally Posted by b_angelov View Post
Неможе ли да се възстанови? Ако не може - подари ми я
Кората беше веднъж реставрирана от майстор,даже липсваха някои парчета малки обаче,изградиха ги наново,сега се закачи и се откъсна средната част при маневра назад и се откъсна до отпред като падналото парче е прибрано в багажника,а другата част виси отдолу на колата за болтовете си...Не знам дали подлежи на пореден ремонт,дали става за отливане за калъп на нови или е просто за изхвърляне...Истината е,че така се ядосах ,че от самото начало тръгнах да търса нова,като се обаждах на какви ли не обяви уж продават на части ама нямат нищо,а сега почнах и по магазините да търса.И в тоя ред на мисли,продават ли я някъде нова и на какви пари?Не знам обаче вече ми коства усилие да им обеснявам че ГТВ си е модел,а не говорим за 156 или 166 ЖТД...Не могат и с каталозите си да борават по магазините вече...А другия лаф е когато нямат частите вече за 2-ри път ми заявяват "ти все едно караш ламборджини"...
Също обмислям и вариант за отливка на нова или стоманена кора,ако някой колега може да ме посъветва,благодаря!
И кората под бушоните ми се иска да си намера,заедно с винтчетата й с които се закрепя,помагайте колеги!