Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 79

Thread: Въпрос за ключовете

  1. #31

    Default

    Васко, за сега ще направя един обикновен, за да не стават изненади, по нататък ако реша да правя такъв с чип, ще ти кажа. За някакъв човек в сервиз "Диана" ми казаха, но по нататък като имам повечко пари...

    BBB75 задължително си направи още един ключ, за да си спокойна/ен. Този код си го пази някъде, ако въобще е за твоята кола...Ключ с чип ще ти направят и без кода.
    Last edited by danniel; 22-11-2011 at 19:23.
    156 2.0TS 155hp; Suzuki GSX-R600

  2. #32
    Серсемин NightRider's Avatar
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Софето
    Posts
    3,999

    Default

    Quote Originally Posted by haljscho View Post
    И на 2-те ми коли е код-3 и ми разчетоха кода по ключа......
    Как да ви повярвам момчета.....

    Няма да се караме ся за един ключ я.......
    Поздрави!
    Da, разчитат го, но не могат да ти го дадат в цифри и знаци. Освен ако не са разбили криптировката, което не ми се вярва
    Код 3 е с транспондер на Филипс 46 криптиран. Кажи по-точно какво са разчели?
    Last edited by NightRider; 22-11-2011 at 19:38. Reason: допълнение

  3. #33

    Default

    май яко задълбахме темата, а колежката BBB75 мълчи и не стана ясно има ли проблем или не?
    147 JTD

  4. #34
    Серсемин NightRider's Avatar
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Софето
    Posts
    3,999

    Default

    Quote Originally Posted by achov View Post
    май яко задълбахме темата, а колежката BBB75 мълчи и не стана ясно има ли проблем или не?
    То няма лошо да видим докъде са стигнали с код 3. Бяха започнали да го пренасят на един друг транспондер ТРН3, ма той е доста големичък и не ми стана ясно какво става след като имото записва всеки път нов код. Тогава като се запали с единия, другият умира?

  5. #35
    VALETO performance haljscho's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Пловдив
    Age
    46
    Posts
    2,297

    Default

    Ся кво точно става и как се гледа аз не мога да кажа щот нито ми е работа нито съм специалист в тази област....
    Но първо го гледаха на няква машина и казаха няма да стане, само в Алфа ромео, после на друга машина или на компютър и ми написаха кода и казаха м/у 180-250лв. А кви са тия маши и т.н. аз нит съм ги виждал ни знам кви са, говориха си с няки тяхни термини който вече не помня и т.н.
    Но все пак на този човек тва му е работата и го работи тва нещо още от както аз бях дете и щом казва, че става значи е правил и аз му вярвам......

    Ако не стане не му плащаш и от там има опция да се иди при един друг дет само с такива електроники се занимава и той го чете от ЕКУ-то и ключаря пак ми го прави..... Те естествено двамата си ги оправят тия неща...

    Основната ми мисъл беше, че ключаря е казал СТАВА 50лв. отиваш при него, прави ти ключа, отключваш, палиш и тогава плащаш..... Ако не стане не плащаш....

    Защо ти е манекенка, след като си имаш АЛФА 156
    156 JTD-110-EX, /147 JTD.EX, /156 JTD 115 EX, / GT- JTDm 150 EX
    147 JTDm 140-Малката манекенкa
    159-2.0-JTDm 136
    147-Q2

  6. #36
    Старши алфист ALFonsOlder's Avatar
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Русе
    Posts
    510

    Default

    само да се абонирам за темата, че ме интересува.
    ъпче
    156 SW 2001 бивша.

  7. #37
    Серсемин NightRider's Avatar
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Софето
    Posts
    3,999

    Default

    Quote Originally Posted by haljscho View Post
    Ся кво точно става и как се гледа аз не мога да кажа щот нито ми е работа нито съм специалист в тази област....
    Но първо го гледаха на няква машина и казаха няма да стане, само в Алфа ромео, после на друга машина или на компютър и ми написаха кода и казаха м/у 180-250лв. А кви са тия маши и т.н. аз нит съм ги виждал ни знам кви са, говориха си с няки тяхни термини който вече не помня и т.н.
    Но все пак на този човек тва му е работата и го работи тва нещо още от както аз бях дете и щом казва, че става значи е правил и аз му вярвам......

    Ако не стане не му плащаш и от там има опция да се иди при един друг дет само с такива електроники се занимава и той го чете от ЕКУ-то и ключаря пак ми го прави..... Те естествено двамата си ги оправят тия неща...

    Основната ми мисъл беше, че ключаря е казал СТАВА 50лв. отиваш при него, прави ти ключа, отключваш, палиш и тогава плащаш..... Ако не стане не плащаш....
    Братле, твоето виждане вече е ясно. Сега започнахме по-технически нещата и нека знаещите да дадат инфо

  8. #38
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Sofia
    Posts
    68

    Default

    Ето моето решение на проблема.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails key.jpg  
    Alfa Romeo 156 1.8 TS 144hp

  9. #39

    Default

    Quote Originally Posted by kiko222 View Post
    Ето моето решение на проблема.
    Надявам се да си останал доволен

    Alfa 156 SW 2.4 JTD 140 hp

  10. #40
    Серсемин NightRider's Avatar
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Софето
    Posts
    3,999

    Default

    Quote Originally Posted by kiko222 View Post
    Ето моето решение на проблема.
    Кажи къде и колко. И с кой код си

  11. #41
    хАмерикански лос rusiq86's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Nantucket Island, US...
    Posts
    2,760

    Default

    Моят ключ го направих две в едно с алармата...др снимки в раздел: представете се > красиви снимки на вашата лична алфа > пост #1054 (на последната стр са).
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails PB260002.jpg  

    Gulfstream G650 with Italian design...

  12. #42
    Серсемин NightRider's Avatar
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Софето
    Posts
    3,999

    Default

    Quote Originally Posted by rusiq86 View Post
    Моят ключ го направих две в едно с алармата...др снимки в раздел: представете се > красиви снимки на вашата лична алфа > пост #1054 (на последната стр са).
    Koлега, аз те питам къде ти го направиха, програмираха ли ти нов чип, колко струваше

  13. #43
    Запален алфист georgi_pg's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    sofia
    Posts
    116

    Default

    Quote Originally Posted by kiko222 View Post
    Ето моето решение на проблема.
    колега, с кой код си, къде прави ключа...

  14. #44
    хАмерикански лос rusiq86's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Nantucket Island, US...
    Posts
    2,760

    Default

    Имах два оригинални ключа, купих алармата и монтирах чипа от единия ми ключ, и така имам две дистанционни, единия е две в едно, др е оригиналния. Код 2...ма това значение при моята интервенция няма...цена 120 лв ми излезе вс. Правено в Русе,алармаджия и после при един добът ключар, Доцев е фамилията му. Има го регестриран във форума!

    Gulfstream G650 with Italian design...

  15. #45
    Серсемин NightRider's Avatar
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Софето
    Posts
    3,999

    Default

    Quote Originally Posted by rusiq86 View Post
    Имах два оригинални ключа, купих алармата и монтирах чипа от единия ми ключ, и така имам две дистанционни, единия е две в едно, др е оригиналния. Код 2...ма това значение при моята интервенция няма...цена 120 лв ми излезе вс. Правено в Русе,алармаджия и после при един добът ключар, Доцев е фамилията му. Има го регестриран във форума!
    Хубаво е станало, ма щом няма програмиране на чипа ми загуби интереса, особено за код 2. Мен ме вълнува код 3

Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •