Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 23 of 23

Thread: Марки съединител

  1. #16
    Силно зарибен - облъчен Da_Fuse's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Sofia
    Posts
    873

    Default

    За това казах, че е в пъти по-добре турско валео.
    Аlfa 75 - 1.8 Turbo 155hp '87
    Lancia Dedra 2.0 Turbo Integrale 180hp '92

    България от векове за векове - НАД ВСИЧКО!

  2. #17
    Зарибен алфист
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Търново/Свищов
    Posts
    1,167

    Default

    Колеги,питах за смяна на съединител-казаха ми 100 лв за труд и отделно частите.Добре ли ви се струва тази цена?Става дума за Търново

  3. #18

    Default

    Quote Originally Posted by Dimicha View Post
    Колеги,питах за смяна на съединител-казаха ми 100 лв за труд и отделно частите.Добре ли ви се струва тази цена?Става дума за Търново
    Нормално е 100 лв
    Video meliora proboque deteriora sequor.

  4. #19
    Т.С. НАЗОБЕНЯК _power_'s Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Горно Чапръчане
    Age
    40
    Posts
    1,926

    Default

    Quote Originally Posted by Tedo View Post
    Нормално е 100 лв
    +1.

  5. #20
    Зарибен алфист
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Търново/Свищов
    Posts
    1,167

    Default

    А бихте ли ми казали колеги,къде точно се намира семеринга на коляновия вал откъм скоростната кутия.Тука се кьорих по схемите в ръководството и ми се чини,че трябва да се свали и маховика,за да се стигне то тая гад?Някой сменял ли е такъв семеринг?Един колега тука каза,че от него ми хвърля маслото-отдолу е омазано всичко.

  6. #21
    започва да се зарибява Murderer's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Varna
    Posts
    147

    Default

    Аз съм доволен от Валеото,май е турско ама не съм много сигурен...важното е ,че сега скоростите ми влизат като в масло и съединителя е лек като перце-няма такъв кеф,а преди смяната му имах чувството,че ск.кутия
    ше се счупи всеки момент,нямаше такова стържене и хъркане

  7. #22
    Старши алфист
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Дупница
    Age
    51
    Posts
    643

    Default

    Quote Originally Posted by Dimicha View Post
    А бихте ли ми казали колеги,къде точно се намира семеринга на коляновия вал откъм скоростната кутия.Тука се кьорих по схемите в ръководството и ми се чини,че трябва да се свали и маховика,за да се стигне то тая гад?Някой сменял ли е такъв семеринг?Един колега тука каза,че от него ми хвърля маслото-отдолу е омазано всичко.
    Правилно си прочел схемите - то стигнеш ли до маховика трудното си го минал
    AR 166 2,4 ЖТД Волво 460 1,9 ТД, Волво 460 1,7 I ех, Браво 1,4 12V ех, Ланча Y 1,4 12V ех, Пунто 1,1 6 speed ex, Пежо 106 ех и първата ОРел кадет 1,6 печка - "карабина" - с манивели по вратите и вЪлнен салон

  8. #23
    Зарибен алфист
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Търново/Свищов
    Posts
    1,167

    Default

    Да се похваля колеги,че вече съм с нов съединител.Възможностите бяха Luk (228лв) и Valeo (284 лв).По ред причини предпочетох Luk-a.Благодаря на колегите,които ми отправиха предложения,но сметнах за по-коректно да си поръчам частта през сервиза,в който правиха ремонта.Майсторът каза,че не е имал рекламация досега от Luk.Самият съединител не можах да го видя,щото не беше дошъл още сутринта като им оставих колата.После видях кутията-имаше надписи само на английски,немски,френски и май на арабски,а бар-кодът почваше с 4-ка.Мисля,че не е менте-в кутията имаше някаква листовка за бонус-точки от всеки продукт Luk и не знам си какво.Както и да е,не вярвах,че може толкова да ми омекне педалът на съединителя-преди беше камък.Сега почва да зацепва още долу,има доволно полу-съединител и така.Като покарам,ще пиша как се държи
    Last edited by Dimicha; 08-12-2011 at 19:45.

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •