Results 1 to 15 of 15

Thread: Автобояджия в Бургас

  1. #1
    JTD ФЕН S_G_M's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Бургас
    Age
    39
    Posts
    450

    Default Автобояджия в Бургас

    Снощи леко си подпрях колицата в един стълб и сега трябва да си търся бояджия ... предполагам ,че има и други колеги от Бургас , на които им се е налагало да търсят подобен тип услуги..
    Нека тук тези които имат информация и са били при даден бояджия , да напишат мнението си за него , цени , качество на работа и координати за връзка.
    Предполагам че тази информация няма да е полезна само на мен.
    Alfa Romeo 145 JTD 105+ HP BY
    Alfa Romeo GT 1.9JTD 150+ HP BY DAGI

  2. #2
    JTD ФЕН S_G_M's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Бургас
    Age
    39
    Posts
    450

    Default

    Вече търся бояджия за цяла кола... а като гледам един няма да препоръча ....
    Alfa Romeo 145 JTD 105+ HP BY
    Alfa Romeo GT 1.9JTD 150+ HP BY DAGI

  3. #3
    Старши алфист tqnbtb's Avatar
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Bulgaria,Burgas
    Posts
    535

    Default

    и мен ме интересува за елемент .. ама нещо няма препоръки
    alfa romeo 145 QV 15.38 (400m)
    Fiat punto GT in progress ~200hp

  4. #4
    JTD ФЕН S_G_M's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Бургас
    Age
    39
    Posts
    450

    Default

    Да се надявам че до пролетта ще се намери все някой ... иначе за детайл се сещам за един , НО мисля, че има още какво да се желае от него....
    Alfa Romeo 145 JTD 105+ HP BY
    Alfa Romeo GT 1.9JTD 150+ HP BY DAGI

  5. #5
    Къръджия Liminat's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Варна
    Posts
    638

    Default

    Quote Originally Posted by S_G_M View Post
    ... а като гледам един няма да препоръча ....
    Едни времена настъпиха... много рядко се осмелява човек да препоръча някого.
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD

  6. #6
    JTD ФЕН S_G_M's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Бургас
    Age
    39
    Posts
    450

    Default

    Прав си и това го има ... интересува ме не толкова за препоръка а колкото за опит и мнение .
    Alfa Romeo 145 JTD 105+ HP BY
    Alfa Romeo GT 1.9JTD 150+ HP BY DAGI

  7. #7

    Default

    до какви пари става въпрос, с камера ли искаш, конкретизирай и ще разпитам!

  8. #8
    JTD ФЕН S_G_M's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Бургас
    Age
    39
    Posts
    450

    Default

    Бях ходил при един , който има нещо като камера .. казвам НЕЩО ... работи сравнително добре , виждал съм 1-2 негови коли. Иска ми за малка кола като моята , 600 и 650 , като има малко за изчукване. Страх ме е да не се получи както с праговете ми. Боядисаха ги и за една година падна боята. Същата работа е като гледам как някой е бил боядисвал колата преди да я купя и сега пак се лющи боята . Съгласен съм и сам да си я разглобя за да се получи по-добре , но и искам да има качествено покритие, тоест издръжливо .... не мога да кажа колко пари ми се дават точно защото има такива където за 400лева могат и цялата да я боядисат .. и след година пак...
    Alfa Romeo 145 JTD 105+ HP BY
    Alfa Romeo GT 1.9JTD 150+ HP BY DAGI

  9. #9
    JTD ФЕН S_G_M's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Бургас
    Age
    39
    Posts
    450

    Default

    Е да .. знам че за 500 по добре сам с валяка да я мина , а ма и 3 хилки се сещаш че за кола която не струва повече от 3... някак си не върви.... не може да няма хора от форума които са си боядисвали колите .... така че да кажат колко е едно пейнтване.
    Alfa Romeo 145 JTD 105+ HP BY
    Alfa Romeo GT 1.9JTD 150+ HP BY DAGI

  10. #10
    JTD ФЕН S_G_M's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Бургас
    Age
    39
    Posts
    450

    Default

    Мерси за съвета .
    Определено колата ще си я карам още доста годинки живот и здраве и до сега не съм щадил средства по нея. Така че на дали ще си спестя и от боядисването . Но както и да е , все още чакам някой да сподели от личен опит колко са му взели за услугата и как е станало . Колегата BRAZEN ми сподели вече и наистина има мноого добро съотношение качество.... цена ,
    като е далеч и от 2 хилки..
    Alfa Romeo 145 JTD 105+ HP BY
    Alfa Romeo GT 1.9JTD 150+ HP BY DAGI

  11. #11
    Старши алфист tqnbtb's Avatar
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Bulgaria,Burgas
    Posts
    535

    Default

    и все пак колега над 2000 лв не е ли малко прекалено ? смъсъл тия 3000 лв за тоя хеч .. не вярвам примерно като оригиналната боя да излезе повече от 1500 лв .. Ти за оригинален цвят ли говориш или за някво мега рядкото изпълнение струващо толкова мн пари ?? разкажи че и на мен ми е мн интересно пък и при мен забележките вече станаха доста
    alfa romeo 145 QV 15.38 (400m)
    Fiat punto GT in progress ~200hp

  12. #12

    Default

    Quote Originally Posted by S_G_M View Post
    Бях ходил при един , който има нещо като камера .. казвам НЕЩО ... работи сравнително добре , виждал съм 1-2 негови коли. Иска ми за малка кола като моята , 600 и 650 , като има малко за изчукване. Страх ме е да не се получи както с праговете ми. Боядисаха ги и за една година падна боята. Същата работа е като гледам как някой е бил боядисвал колата преди да я купя и сега пак се лющи боята . Съгласен съм и сам да си я разглобя за да се получи по-добре , но и искам да има качествено покритие, тоест издръжливо .... не мога да кажа колко пари ми се дават точно защото има такива където за 400лева могат и цялата да я боядисат .. и след година пак...
    Батка, сега говорих с моя човек, каза да отиваш на 5 километър и да търсиш Руси, човека работи много качествено и сравнително евтино, автокъщите почти всички ходят при него Ето и номера - 0878821303 - Руси
    Виж поговори, ако трябва иди на място да се разберете, доволен ще останеш!

  13. #13
    JTD ФЕН S_G_M's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Бургас
    Age
    39
    Posts
    450

    Default

    Мерси за инфото .... ще мина да го посетя тия дни направо. Иначе най вероятно ще я боядисвам консервената кутийка април месец , че сега в това студено време ..нещо не си е оферта ...
    Alfa Romeo 145 JTD 105+ HP BY
    Alfa Romeo GT 1.9JTD 150+ HP BY DAGI

  14. #14
    алфаманяк Член на клуба Rado145QV's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    София
    Age
    43
    Posts
    406

    Default

    Звънни на този намира се в Поморие,познаваш го мн. е добър и работи на супер цени.кажи ,че аз те пращам,гарантирам за него,пратил сам му поне 100 човека всички са доволни.0896651983 Яни.
    SPRINTAUTO service
    0893277773

  15. #15

    Default

    Quote Originally Posted by S_G_M View Post
    Мерси за инфото .... ще мина да го посетя тия дни направо. Иначе най вероятно ще я боядисвам консервената кутийка април месец , че сега в това студено време ..нещо не си е оферта ...
    Определено не стане ли темп. на околната среда поне 14-15 градуса недей

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •