Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 33 of 33

Thread: Температурата на водата е 40-50 градуса 145 1.6 boxer

  1. #31
    Младши алфист
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Sofia
    Posts
    24

    Default

    Благодаря ! Намерих го термоса за 49 лв. на "Оборище" - ще ходя да си го взема но явно фабричните скоби нще ги режа и ще слагам обикновенни. Има ли нещо скрито при монтажа и демонтажа? Видях че няма гарнитура м/у главата и термоса - само на силикон ли е? И още един въпрос - как да разбера дали ми работи втората степен на вентилатора и ако не работи дали е от датчика за температурата? До сега си мислех че се включва само първата но се оказа че друга не се появява въпреки че я чаках на място няколко пъти - от вднъж почва вентилатора да върти на мах. ..да сменям ли датчика?
    Алфа Ромео 145 1,4 I TS 16V /98


  2. #32
    **\/** tonov's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Мездра
    Age
    49
    Posts
    4,221

    Default

    Quote Originally Posted by Kalata
    ....как да разбера дали ми работи втората степен на вентилатора....
    Откачваш датчика и с едно кабелче подаваш маса към куплунга. На него са 3 извода - единия е масата, ако на него подадеш нищо не става. На другите 2 съответно трябва да се включи 1 и 2 степен. Всичко това като си на контакт. Така проверяваш дали бачка всичко по веригата без датчика. Самия датчик без сваляне нема как да го разбереш. Сваля се и се вари с термометър, ма чак такива извращения не ми се верва некой да праи.
    166 2,4JTD 20V Sportronic Edizione collezionisti
    ex 156 2,4JTD; ex 146ti; ex 145 1,6 boxer

  3. #33
    Младши алфист
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Sofia
    Posts
    24

    Default

    OK Мерси ще пробвам.
    Алфа Ромео 145 1,4 I TS 16V /98


Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •