Здравейте, тъй като в последно време се появиха няколко проблемчета се каня да ида на диагностика но все не остава време, а и честно казано не знам къде в Пловдив могат да направят свястна диагностика на Алфа.
Проблемите са следните:

1.От известно време при първоначално палене ми святкат индикациите на ABS и на ръчната, като светят около 3-5секунди и изгасват.Странното е , че не го прави винаги а на всяко трето четвърто палене и не знам как да разбера дали ABS изобщо работи?

2.От около 7-8 дни също при първоначално палене започна да мига и една индикация с формата на реотан, която разбрах, че е за подгревните свещи.Странното при този проблем е , че мигаше само когато времето беше влажно и валеше.Сега след като времето се оправи проблемът изчезна!!!

3.Когато колата е студена има едно съвсем леко(едва доловимо)придърпване което се усеща само на първа и втора скорост и след около 1км се оправя!!!

4.Този проблем е свързан с ходовата част на автомобила и лошото е, че ми казват дай да сменим това ако не е от него ще сменим онова и така на татък , което нещо не ме устройва.Накратко проблема е , че само при тръгване и спиране се чува еднократно изпукване някъде от към лявата гума.Странното е че не го прави на всяко тръгване и спиране ,а на всяко 4-5то.След проверка на цялата ходова част ми казаха, че горният носач е за смяна , тъй като имало някакъв луфт и най вероятно от там бил проблемът.Това което ме кара да се съмнявам в горните носачи е , че са с полиуретанови тампони и с тях съм минал около 4500км след смяната.

Май проблемчетата станаха много, но не могат да помрачат удоволствието да караш Алфа!!!