Results 1 to 3 of 3

Thread: 147 1.9JTD???

  1. #1

    Default 147 1.9JTD???

    Здравейте момчета,отскоро съм се загледал по този модел на Алфа и много съм се заплаил по тези ''печки',че чак ще изгоря от кеф докато ги гледам...няма такъв дизайн и такъв салон просто.
    Та по същество-понеже съм решил да ги поразгледам по от близо в най скоро(а не само пред компа) и ако нещо ми хване окото да взимам...въпроса ми е къде в София мога да му направят пълна диагностика на всичко!!!Някой да ме насочи към колега от форума или при хора който като му го закарам да не ме гледат като зелено човече..защото просто ми писна от ''разбирачи'' които не виждат пред очите нищо друго освен ВАГ-КЪНПАНИ.Винаги съм карал коли различни от немските,надявам се и за напред да е така.Не че имам нещо против техните коли като цяло,но нищо до парите който мисля да дам за кола,не може да ме грабне като тази Алфа-НИЩО!!!
    Благодаря предварително на колегите дали инфо по моя въпрос.

  2. #2
    Запален алфист
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    София
    Posts
    115

    Default

    Здравеѝ,

    Аз също си търся такава. Вчера занесох една 147-ца на Lisan и човека се справи отлично. Не съм бил на други сервизи, където предлагат тези услуги, но съм доволен от количеството информация, която ми даде. Жалко, че колицата беше пълна бракма обаче.

  3. #3

    Default

    Благодаря колега.
    Я кажи къде я гледа тази алфа-да не попадна и аз на нея

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •