Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 37 of 37

Thread: Бързо и лесно интериорно решение

  1. #31
    хакуна матата detelazurno's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    София
    Age
    39
    Posts
    1,362

    Default

    Quote Originally Posted by CHILIEV View Post
    Колега, кажи как е бил захванат тапицирания панел на вратата при теб? Ако го напъна ще си излезе ли?
    С напъване и без слваляне на цялата кора няма да стане. Използвай поялник, за да разлепиш панела. Само внимавай да не прекалиш, че ще излезне от другата страна поялника. Само да те предупредя, че ще е тегаво лепенето там. Не за друго ами тапицерията е лепена с разни гадости и чистенето им е мисия невъзможна.

    Quote Originally Posted by error145 View Post
    Аз все пак ще се опитам да я направя тая пуста конзола, пък да видим какво ще излезне... Дано не се разлепи... BTW днес видях една хонда сивик цялата облпена с такова фолио и не видях да се е сбръчкала и т.н. То така ако ставаше, хората нямаше да го слагат според мен... И все пак някой колега, ако се е опитвал да облепя въпросната конзола, нека сподели мнение и снимки
    За тоя номер с извивките и тем подобни сложни форми освен чалъм се използва смола, с която се маже предварително.
    The greatest of all scientific hobbies!

  2. #32

    Default

    Да, вече се прее*ах с елементите от таблото, които бяха тапицирани, ама какво да правя там пред очите ми направо не можех да го трая. С доста търкане става.
    Alfa Romeo 146 1.8 16V TwinSpark

  3. #33
    Roadrunner error145's Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    София
    Age
    33
    Posts
    161

    Default

    @detelazurno А как се прави? И дали мога сам да го направя? Защото според мен, ще излезне соленичко, ако отида да ми го направят някъде.
    ALFA ROMEO 145 1.9 трактор '99

  4. #34
    хакуна матата detelazurno's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    София
    Age
    39
    Posts
    1,362

    Default

    Quote Originally Posted by CHILIEV View Post
    Да, вече се прее*ах с елементите от таблото, които бяха тапицирани, ама какво да правя там пред очите ми направо не можех да го трая. С доста търкане става.
    Ако там ти се е сторило гадничко чакай да видиш какво се случва при корите на вратите
    The greatest of all scientific hobbies!

  5. #35
    Запален алфист rijko's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Selo Dermanci, Loveshko
    Age
    43
    Posts
    366

    Default

    Quote Originally Posted by V@K@T@ View Post
    Добре се е получило БРАВО ! От това същото китайско фолио има и бяло и тук в Т-ще ми искат по 20 лв. на линеен метър O_o
    тук е по 8-9-12 лв. 1000x1250mm
    Sprint 1.5boxer, 33 1.7 boxer, 146 1.6 boxer,146 1.7boxee 146 2.0TI, 156 1.9, 166 2,4, 159 1.9Jtdm ръчка, 159 1.9Jtdm q-tronic 159 2,4Jtdm q-tronic, 155 1.7, 155 1.8
    ако мислиш че е здрава дай та тествам - 14двигателя, - 18ск.кутйи.

  6. #36

    Default

    Колеги днес приключих с тапицирането на корите във вратите. След седмици ходене по мъките мисля , че се получи добре скоро ще кача и снимки. Първо се опитах да ги направя с "карбон" , но се получиха неравности след махането на корите и стоеше грозно за съжаление. С кожа става доста по-добре.С две думи махайте внимателно корите ако ще правите тази интервенция. Ако ги повредите (като мен) , не се захващайте с тънки дамаски и фольо. Кожата илиза 15-20 лв и едно лепило полихлоропреново са напълно достатъчни да направите интериора красив.Успех на всички!

  7. #37
    започва да се пристрастява AndreyVelikoff's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    София
    Posts
    39

    Default

    Ей го на с карбон на 3М как седи при мен. З информация, централната конзола е почти невъзможно да се облепи като хората цялата, въпреки цялото ми майсторство и използване на праимър94 преди това. Бях го облепил с евтино фолио преди това целия, ама наистина от слънцето става на мехури където не е лепнало добре и дразни
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails P1000948.jpg   P1000956.jpg   P1000957.jpg  
    _________________________
    ALFA 146 1.9 JTD '00
    http://www.youtube.com/watch?v=JIOdc0o0IOA
    LANCIA DELTA II 1.6 mono '93

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •