Page 2 of 7 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 91

Thread: Лампички на таблото

  1. #16

    Default

    Аз мисля ,че няма датчици, дневен и нощен режим се определят от това дали фаровете са включени или не-опитайте.Не реагира на доближаване на ръка,а и това до отвора на касетката при мен е дупчица,може би за настройка на главата на касетофона,не знам, само предполагам,не съм го отварял.
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  2. #17
    Алфист та дрънка mate545's Avatar
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    София
    Posts
    113

    Default

    Всички лампички са сменени но проблема си остава нищо не се вижда на скоростомера и останалите прибори. Защо така? какъв може да е проблема тогава?

    Имали начин да го накарам да свети толкова ярко като това на WV
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails 13102011044.jpg  

    Alfa Romeo 166 2.4 JTD

  3. #18
    влюбен в алфа leketo84's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    София
    Age
    39
    Posts
    996

    Default

    Колега имаш проблем някакъв ти ! Моето свети много по силно дори на дневна светлина , ето така е нормалното виж клипа http://vbox7.com/play:4911be0b
    Alfa Romeo is a wonderful way of life!

  4. #19

    Default

    От 0 до 160 км/ч ти се отразява светлината от оборотомера.Тоест имаш поне две изгорели крушки.
    Като на фалвето няма как да го направиш за твое и мое съжаление.Мен лично цвета ме дразни много в 166.
    nicola 59 каза:....трее да помислиш по въпроса за засилването,понеже в момента можеш да спреш,и хеопсовата пирамида,ма не си в състояние да засилиш и кучешка колиба.

  5. #20
    Алфист та дрънка mate545's Avatar
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    София
    Posts
    113

    Default

    Твоето свети яко и аз се опитвам да постигна същия ефект. Може ли да снимаш копчетата под ICS как светят защото моите светят много слабо.

    Linkestis аз се опитвам на яркост да стигна VW не на цвят защото ми се налага да пътувам предимно сутрин рано когато е тъмно и ми писна да ме спират за превишена скорост защото не мога да видя с колко се движа
    Last edited by mate545; 13-10-2011 at 18:40.

    Alfa Romeo 166 2.4 JTD

  6. #21

    Default

    Моите светят много силно,сега ще ида да ги снимам да видиш- 10мин,зеленото е готино ,успокоява като го погледнеш,успокоява да не пребиеш някой кретен на пътя,поглеждаш и си спокоен.Ето http://www.album.bg/lordliness/albums/173236/ Усилен до край и намален до край,нощен и дневен режим на дисплея,да не би да имаш проблем в потенциометъра?Копчетата си светят слабичко.
    Last edited by lordliness; 13-10-2011 at 18:55.
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  7. #22
    Алфист та дрънка mate545's Avatar
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    София
    Posts
    113

    Default

    За успокояване не знам но аз мисля че са го направили зелено защото този цвят най добре го възприемат очите и така не се уморяват.
    п.п ето какво намерих по въпроса
    Зеленият
    цвят действа силно успокояващо на нервната система и намалява натоварването на очите.

    Alfa Romeo 166 2.4 JTD

  8. #23

    Default

    Хм на мен ми действа изнервящо Макар че днес се опитах да обясня на Васил Петров че съм много хрисимо момченце.Ама честно казано тоя цвят е цвета на лунатика.За това и почти винаги светлината я намалявам до край
    nicola 59 каза:....трее да помислиш по въпроса за засилването,понеже в момента можеш да спреш,и хеопсовата пирамида,ма не си в състояние да засилиш и кучешка колиба.

  9. #24

    Default

    Аз също карам с намалени до край
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  10. #25
    Алфист та дрънка mate545's Avatar
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    София
    Posts
    113

    Default

    lordliness мерси много за снимките . Потенциометъра мисля че е в ред защото може да се намали светлината . Мога ли да сложа вместо оригиналните лампи подобни със същия цокъл само че LED

    Alfa Romeo 166 2.4 JTD

  11. #26
    влюбен в алфа leketo84's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    София
    Age
    39
    Posts
    996

    Default

    Ето как свети и ауди олроуда ни на светло и сега го снимах и на тъмно ! lordliness поздравявам те за резервоара
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails DSC_0240.jpg   DSC_0719.jpg  
    Alfa Romeo is a wonderful way of life!

  12. #27

    Default

    Айде айде подпрял е отзад стрелката с клечка за зъби
    nicola 59 каза:....трее да помислиш по въпроса за засилването,понеже в момента можеш да спреш,и хеопсовата пирамида,ма не си в състояние да засилиш и кучешка колиба.

  13. #28

    Default

    Стрелката я поддържам винаги около това положение(в случая е залепена с дъвка с клечка е много грубо за италианска кола като си говорим за лампи аз не мога да включа на габарити ако не е на контакт ,на копчето има нещо като Р в ляво ,но не може да се завърти наляво -как е при вас? leketo84 -хубав телевизор и аз на моя дисплей му викам така на жаргон макар ,че нито приема нито предава Като пълня се впечатляват и чак ми мият стъклата.
    Last edited by lordliness; 13-10-2011 at 20:17.
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  14. #29
    Алфист та дрънка mate545's Avatar
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    София
    Posts
    113

    Default

    Аз като дам на P не се случва нищо

    Alfa Romeo 166 2.4 JTD

  15. #30
    Запален алфист Megadet's Avatar
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Червен бряг
    Age
    44
    Posts
    413

    Default

    Това Р колеги е за паркинг светлините, по принцип когато се включи трябва колата да е на габарит без да е на контакт!
    Alfa 166jtd,1999

Page 2 of 7 FirstFirst 1234 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •