Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 75

Thread: впечатления в свободна форма от Италфест 2006;)

  1. #1
    Lead Bounder valjo's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    София
    Age
    49
    Posts
    6,080

    Default впечатления в свободна форма от Италфест 2006;)

    Още няма пусната такава тема, значи аз ше започна
    пишете каквото се сетите по повода, снимките в отделен раздел, статии в отделен раздел, а тук просто
    ЕМОЦИИ )


    аз още съм пълно гроги след всичко, но не мога да скрия радостта си от хубавия фест, който поне според мен се получи ....

    бидейки на входа, немога да не се радвам, като виждам познати лица от миналата година от всички краища на България, които виждам май само от един до следващия Фест....
    '04 Alfa Romeo GT 1.9 JTDm Q2 150cv heavily tunned
    '02 Alfa Romeo 166 2.4 JTD Q2 150cv, remapped by Bobo
    '99 Alfa Romeo 145 1.6 TS 120cv - ex

  2. #2
    Добро момче jorko's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    49
    Posts
    730

    Default

    мноо яката ралта беше

  3. #3
    Безвъзвратно пристрастен
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Пловдив
    Age
    36
    Posts
    50

    Default

    Предишните фестове съм ги пропуснал, но този беше невероятен Още ми стоят пред очите редиците с красиви италианки
    00' Alfa Romeo 156 2.4 JTD 136 к.с.
    97' Alfa Romeo 156 1.8 TS 144 к.с.
    ex. 95' Alfa Romeo 155 2.0 TS 150 к.с.; 97' Alfa Romeo 146 1.4 TS 103 к.с.; 95' FIAT TIPO "Mania" 1.6 i.e. 75 к.с.

  4. #4
    Запален алфист allberti's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    137

    Default

    Аз за пръв път участвам в това мероприятие и бях силно впечатлен от броя на участниците - въпреки лошото време - преследването, кебапчетата , биричката . Запознах се лично с много хора от форума!!! Много ми хареса идеята с лепенките на никовете и италфеста, ще си ги нося докато сами не си паднат !!! Пък и на тиинеджерката, която обикновенно е силно отегчена, когато е с нас - тоя фест я спечели за итал-каузата и за ИталФест 2007 ! Даже снощи писа в италианския форум MITOALFA за събитието!

    п.п. Много поздрави от италианците, които са изумени от мащаба на мероприятието и представянето на Brrera Spider!

    raffaelepiddu:
    "Bravi bravi, una festa in onore di macchine italiane и sempre una grande cosa "


    Rugbista88
    non pensavo che in Bulgaria ci fosse un certo seguito x le macchine italiane..meglio cosм siamo apprezzati nel mondo


    webmaster
    Bravi !!!
    fa ancora piщ piacere VEDERE all'estero tanta passione per le nostre ALFA


    gtvmax
    E Poi 2 GTV e una spider assieme... BRAVISSIMI!!!!!
    Alfa Romeo 1.9 150 159JTDm

  5. #5
    започва да се пристрастява plamen petrov's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    gr.pleven
    Posts
    60

    Default

    Благодаря,на всички организатори за найстина навероятната обстановка,найстина всичко беше невероятно и създадено с много любов към марката.Съжалявам,че не можах да остана вечерта на купона.
    145 1.6Boxer 8V-LPG

  6. #6

    Default

    Аз ще избягам малко от темата, но единственото, което ми идва да напиша и то от сърце е: "Мерси за ракията!" Ще Ви споменавам с добро

  7. #7

    Default

    Перфектно си искарах, а и времето беше добро. Жалко че пропуснах купона след феста.......

    ALFA ROMEO 146 1.9JTD
    Fiat Punto 1.9JTD

  8. #8
    Добро момче jorko's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    49
    Posts
    730

    Default

    На мен лично не ми хареса Драг-а , но знам че времето притискаше организаторите и вината не я търся в тях

  9. #9
    Младши алфист
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Перник
    Posts
    6

    Default

    На мен лично всичко ми хареса запознах се с доста хора Беше един супер ден
    Delta2

  10. #10
    Турболентен ShoxXx's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    1,753

    Default

    Мога да отбележа, че бяха два силно продуктивни дни, като единственото ми разочарование беше конкурса Мис Италиано-фестивале, които не проявиха необходимото уважение към членовете на журито...
    Лично аз съм най-доволен от факта, че се събраха още повече хора от миналата година, беше по-интересно от минлата година и си взехме много поуки за догодина...

  11. #11
    Старши алфист MainaCore's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Пловдив
    Posts
    816

    Default

    на мен ми беше сефтето и много се изкефих.... толкова алфи на едно място.... и всичко беше яко!!! наистина времето беше малко гадно, но... ае догодина пак
    1983 Alfa Romeo 6 2.5 VMTD 10V 105hp
    1984 Alfa Romeo Giulietta 2.0 8V 130 hp
    2001 Lancia Zeta 2.0 JTD 16V LX 110 hp

  12. #12

    Default

    най-важното е че настроението беше страхотно и имаше добър дух през цялото време!

    П.С. Само Шуми да беше победил в наша чест
    Alfa Romeo Spider 2.0 16V Twin Spark 155hp '00 Lusso

  13. #13
    Deadliest Catch Dexer's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    42
    Posts
    978

    Default

    Много добре се получи феста, имаше много хора и коли, някои от тях си заслужаваха да се видят на живо!!!! Хората се забавляваха, имаше хапване, пииване и всичко беше на 6!!!!
    Брависимо!!!!

    === 75 1.8 T '86 ===
    === 156 SW 2.4 JTD '01 ===

    If Rust Is Lighter Than Carbon Fibre, My 75 Is A Superleggera!

  14. #14
    Вечно недоволен Lucky's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    1,161

    Default

    Феста беше страхотен както и купона след него, който го пропусна не знае какво е загубил.
    Щом изкарахме до 08 00 сутринта

    1995 Alfa Romeo 145 1.6 Boxer - ex
    2000 Alfa Romeo 166 2.4 JTD 136cv - ex
    1995 Alfa Romeo 164 Q4 3.0 V6 24V 232cv

  15. #15
    Клуб 1.9 JTD Пазарджик Az4o's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София, Пазарджик
    Posts
    584

    Default

    Айде и аз да изпъкна .. значи като цяло аз лично съм доволен от феста. Имаше хубави коли, хапване, пийване, състезания .. дотук добре Сега да кажа малко за нещата, който не ми харесаха - мястото за колите не беше идеално може би - едно че цялото подреждане на автомобилите отиде по дяволите още към 10:00 ами и ако беше продължил дъждът нямаше да можем да излезнем от калта Друго, друго .. да! Драг състезанието беше претупано набързо .. представях си го по по-друг начин Ако времето беше по-хубаво и примерно 2 седмици бяхме разнасяли листовки си мисля, че щяхме да привлечем още доста участници
    Здраве да е - догодина ще е още по-добре сигурен съм !

    И накрая едно голямо Благодаря на всички организатори, който създадоха хубавия Италфест
    Alfa Romeo 155 1.8TS '93
    Alfa Romeo 146 1.9JTD '99

Page 1 of 5 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •