View Poll Results: Вашата оценка за организацията на Феста

Voters
156. You may not vote on this poll
  • 1

    23 14.74%
  • 2

    7 4.49%
  • 3

    22 14.10%
  • 4

    32 20.51%
  • 5

    29 18.59%
  • 6

    43 27.56%
Page 2 of 12 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 180

Thread: Впечатления и мнения за ИТАЛФЕСТ 2011

  1. #16

    Default

    Quote Originally Posted by kpacuo View Post
    Жалко че не видяхме въпросната перла ...

    Някой има ли инфо какво се случи във 4-те конкурса , че този момент съм го пропуснал?


    п.п Поздравления на организаторите за положения труд!
    Ами аз такива не видях до 14:30 Сори ама за 3-те италфеста + всичките итал трак дей, това беше най -най слабото...
    156 2.4JTD 136+ PS

  2. #17
    Старши алфист nastybg's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    София
    Age
    34
    Posts
    566

    Default

    Мнение за Италфест - оценка 4 и то заради наистина перфектното време, което беше с нас опитвало се е да вали дори на калояново, където беше рено събора. А мнението ми е - ацки неорганизирано, бях в 9.30 там и до 12 се сглобяваше сцена. От 12 до 14.30 поне 5 пъти чух, че след броени минути започва драга,киснех на гумите като гущер.Водещия не го коментирам. След 15.30 нещата се задвижиха, започна се автомобил, устата да реди, майсторско и драг (дотук извода - дали в 10 или в 14 часа ще дойдеш няма значение, това беше време за кибабчета) Забелязахте ли като започна всичко колко коли и хора останаха ? Трябваше докато си текат квалификациите по драг да мине всичко останало така публиката щеше да остане заинтересована.И за финал драга, аудио тунинг-а така и не го видях, а за 8Ц-то да не говоря.

    ПП. Приемете го като съвет за в бъдеще, просто мнение, което да го подмите или както си решите, но не и с отговор - малко хора помагаха, ти що не се включи и т.н., защото това не е оправдание, не съм се вкючил, защото нямам времето и желанието, искам да отида и да си направя кефа, а не да работя там. Наемат се хора организира се и се получава. А ако евентуално кажете, че не е ефтино да се наемат, то за това време е станало ясно, че щом някои се е дигнал от софия на 600км не му пука дали входа е 2лв. или 5лв. или 10лв на човек, ако знае за какво ги дава. Пример е божурище. Затова посещаемостта на фестовете намалява с всяка изминала година

    Успех занапред.
    Last edited by nastybg; 09-10-2011 at 17:07.
    ---Alfa 147 1.9JTD ---Fiat Coupe 2.0 16V EX ---Alfa GT 1.9 JTDm EX---BMW E90

  3. #18
    два дросела
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    пазарджик
    Age
    49
    Posts
    5,012

    Default

    на мен пък ми хареса
    винаги може и да е по добре !, но не мога да критикувам никой !
    нагледахме се и на бързи коли ,ии хубави жени!!, видяхме се с много приятели!,просто хубав ден беше !;
    155 осем хиляди клапана 16 вериги
    0884650778 токи4а

    http://www.youtube.com/watch?v=JLPSY...eature=related

  4. #19

    Default

    Пазарджик велики сте просто ))))))
    .::se la vita fosse eterna..! tu per chi vivresti ?::.

  5. #20
    Старши алфист 164 td's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Popovo-Zemst
    Age
    49
    Posts
    748

    Default

    Където е групата Пазарджик просто няма как да не стане.Това е душата на феста,особенно в деловата част.
    164 td-1989,164 td-1993,166 2.4 jtd 20V-2004,ibiza 1.0i-2000,F30 320d-2013.

  6. #21
    Болен алфист Kamen666's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Варна
    Age
    41
    Posts
    2,594

    Default

    Quote Originally Posted by Jivko7777 View Post
    Ами аз такива не видях до 14:30 Сори ама за 3-те италфеста + всичките итал трак дей, това беше най -най слабото...
    Много си прав !
    От всички фестове досега този фест (или по скоро трак фест)беше пълен провал за съжаление....
    Жалко за голямата посещаемост,жалко за изгубения интерес на феновете...
    Адмирации към всеки положил труд в организацията на феста и всеки заел се с нетежката задача да го проведе.
    Факт е обаче,че 80% от феновете вече в 15:00 бяха напълно отегчени от постоянните замервания ,квалификации,въртене на пунтото и т.н.
    Доста голяма част от присъстващите ,предпочетоха да пият кафе в Сливен,вместо да гледат как един автомобил си замерва времето минимум 7 пъти...
    И в крайна сметка в края на феста останаха организатори и участници в двата конкурса плюс минус 10-15 човека....за жалост.
    Защо изневерихте на традицията която всяка година следваме?Защо не оставихте пак баналните драг замервания в края на програмата?
    Къде ни беше президента на клуба?Председатели,заместници и т.н.?
    Как един не се намери да ни посрещне в ресторанта,да каже наздраве,няколко хубави думи като всеки друг път ?
    Да знаем защо сме се събрали с две думи...
    Всички плюехте Петко,но откакто той го няма,фестовете не са същите !Той винаги обръщаше внимание на всеки по малко...
    И все пак Ви благодаря,че ни събрахте всички заедно,че успях да се видя със стари приятели и живот и здраве догодина - до фест !
    Без лоши чуства към никой,съжелявам ако съм засегнал колега,просто изказвам нещата от своята гледна точка.
    Hyundai i40 - 13 - CRDI - Powered By TST Racing
    Suzuki Grand Vitara - 07 - AWD EX
    Alfa 156 - 1.9 JTD - 03 - Powered By TST Racing + K&N Filter - EX
    Kawasaki Ninja ZXR - 06 -The Fastest
    Honda PCX150 - 15 - The Cheapest

  7. #22
    Алфист - Турист serafim's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    София
    Posts
    329

    Default

    Не искам да изпадам в подробности - с една дума - супер беше. Казвам го не за да "четкам" някого, просто дойдох без определени очаквания, с "отворен" ум и не съжалявам. И - догодина пак.
    Каквото го направим, такова ще бъде!

    Quote Originally Posted by toki4a View Post
    на мен пък ми хареса
    винаги може и да е по добре !, но не мога да критикувам никой !
    нагледахме се и на бързи коли ,ии хубави жени!!, видяхме се с много приятели!,просто хубав ден беше !;
    +1

    Alfa Romeo 146 1.4 T.Spark Lusso (AR 33503) ZAR93000002178535
    Alfa Romeo Giulietta 2.0 JTDm-2 Distintive (940 A4000) ZAR94000007041346

  8. #23
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,585

    Default

    И от мен малко ... На тая писта организирах регионалните срещи през 2004-2006 год, и тоя фест ми се яви нещо като юбилейно завръщане към места и спомени ... До тук чудесно ...

    Бяхме на пистата в 10.20 ... като очаквахме програмата да е както беше описана - откриване в 10.30 и т.н. Да, ама не - както казваше един журналист. Към 11 и нещо чух, че драга започва след 15 минути ... След още 20 минути се разбра, че официалното откриване на феста ще е в 12.00 ... е, както се казва, к'о стана ?
    Ама и това не е болка за умиране - видяхме се с много хора, запълних си времето качествено.
    Но както казаха и други :
    - защо драга и майсторското шофиране бяха по едно и също време ?!?
    - трасето за "майстори" не беше обезопасено хич - на два пъти чух да се предупреждават хората да внимават къде минават - ама тва беше, защото бях близо до колоните - а тия, дето бяха надалеч ??? Затова имаше преминаване постоянно на автомобили и хора през трасето - аз също съм много доволен, че от това не стана някакъв инцидент!
    - Италфеста се превърна в крайна сметка в един драг-ден ... а според мен не това е идеята на това мероприятие! Да не споменавам един "колега" с тъмна 156, който постоянно се опитваше да ни пълни очите с прах, докато тренираше късане на жилата на ръчната си спирачка ... да е жив и здрав, дано е научил нещо
    - Тръгнах си от пистата към 16ч - до тогава нямаше ни конкурс, ни чеп обявени от микрофона... Както и да е - не е лесна организацията, знам адски добре, но Италфест е веднъж в годината все пак... За мен винаги е носел определени емоции и е оставял трайни спомени.

    Иначе вечерта беше добре - купона се разгоря както трябва, поговорихме доволно с много готини хора. Дансинга наистина беше леко тесничък, но пък който е искал - се е възползвал от него Поздравления за рок-феновете, с които завършихме купона подобаващо, поздравления и за Пазарджик - за сетен път най-яката и сплотена група !!!
    Благодаря за организацията на Феста - тежка е задачата, много са малко хората, които искат и най-вече могат да помогнат, и е нормално различните години да имат различен успех.

    Quote Originally Posted by Kamen666 View Post
    ...
    Къде ни беше президента на клуба? Председатели,заместници и т.н.?
    Как един не се намери да ни посрещне в ресторанта,да каже наздраве,няколко хубави думи като всеки друг път ?
    Да знаем защо сме се събрали с две думи...
    Всички плюехте Петко,но откакто той го няма,фестовете не са същите !Той винаги обръщаше внимание на всеки по малко...
    По-точно от това няма как да се каже - подкрепям това мнение с двете ръце !!!
    Last edited by Alfa User; 09-10-2011 at 19:03.

  9. #24
    Младши алфист mitaka_71's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Враца,Пазарджик
    Posts
    21

    Default

    Рядко пиша,но тук ще драсна 2 реда:
    От всички фестове до сега на които съм присъствал това е най-слабият от гледна точка на организация,присъствие и т.н...Лошото е че с всяка измината година става все по-зле и по-зле....Догодина очаквам да има не повече от 100-150 коли така както са тръгнали нещата.

    Съжалявам,но това е реалността...
    LANCIA DELTA II 1.6ie 75HP 835C1.000
    LANCIA KAPPA 2.0 20V 838A1.000
    LANCIA DEDRA 1.8 105hp 835A2.046
    http://www.lancia-bg.com/forum/viewt...hp?f=31&t=8463

  10. #25
    Болен алфист vegatta's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Пазарджик
    Age
    39
    Posts
    1,811

    Default

    Феста си беше идеален! И прецедатела си беше там и управителния съвет... хората правеха всичко възможно да са наред нещата. Вечерта беше много ползотворна и халкохолна...

    На мен ми хареса!
    Alfa Romeo 156 2.4 JTD...Alfa Romeo 155 2.0 8V TS Turbo... Alfa Romeo 75 2.0 TS...Powered By ...

  11. #26
    тъп и упорит koolio's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    40
    Posts
    3,433

    Default

    Доволен съм, че имаше доста коли и хора. Доволен съм, че всеки можеше да се пусне на пистата без излишни формалности. Доволен съм, че имаше настроение и ентусиазъм. Доволен съм, че вечерта стана купон, видях се със стари приятели и се запознах с нови.

    В организационно отношение - можеше да е по-добре. Особено липсата на обезопасяване на пистата беше сериозен пропуск, за щастие без последствия. Но все пак фестът за първи път се организира от този състав на управата на клуба, нека все пак сме благодарни за усилията и за това, че събитието се случи.

    За мен лично неприятният момент беше изпълнението на т.нар. Устата. Въпросният е доста неприятен за мен, а предполагам и за по-голямата част от посетителите. Ако спонсорът иска да спечели публиката - по-добре да беше докарал няколко коли за свободен тестдрайв вместо да ни натрапва т.нар. изпълнител.
    Ако ти е писано да се обесиш, няма да се удавиш
    AlfaRomeo 155 1.8 TS 129 к.с. 1995 г., AlfaRomeo 166 2.4 JTD 140 к.с. 2002 г. , Volvo S60 2.4D Sport 163 к.с. 2008 г. - EX;
    Opel Insignia ST 2.0 BiTurbo CDTI 194 к.с. 2014 г. (Алфа под прикритие)

  12. #27
    Alfa болен мозък milenamr's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив
    Posts
    515

    Default

    За съжаление през деня не успях да присъствам на пистата, но доколкото "агентурата" Алекс с фотоапарата и камерата си е свършил работата мисля, че е било добре, както обикновено, макар и с някои пропуски в програмата,з а които прочетох.
    Но моето мнение е, че не може да очаквате нещата да са същите като в най-добрите времена(като например прекрасните италфестове от 2005,2006, 2007), при положение, че вече нищо не е същото.Хората не са същите, отношението им към този автомобил не е същото, обстоятелствата са коренно различни от преди.Така че е нормално(независимо за добро или лошо) да се променят нещата.И при положение, че всичко върви на лешовица, няма и как тази посока да не се отрази и на италфеста или на подобни събития.
    Но с оглед обстоятелствата, в които се намираме мисля, че организаторите са си свършили чудесно работа, дори и да има разни кусури, то идеално никога няма.
    А що се отнася до вечерта, получи се страхотен купон.Лично според мен беше много по-добре от миналата година, защото беше по-сплотено, задушевно и емоционално и успях да се видя с много приятели, с които за съжаление май само на феста се виждаме.
    Адски съм доволна от вечерта, купона беше перфектен, за което също благодаря на организаторите.Знам много добре колко сериозна задача е да се организира подобно събитие дори в много по-малък мащаб и поздравления,че са се справили идеално със сериозната цифра посетители, така че всичко да бъде наред и да си изкараме страхотно.

    А иначе и на мен Петко ми липсва и ще ми липсва и занапред, най-страхотните фестове бяха с него.
    Но нещата се променят, за добро или за лошо, дано пак да се завърти колелото и да си дойдат на мястото

    Аlfa e passione - 155 2.0 SUPER 143bhp '94 / ex 33 1.3 iEL 90bhp '93 & 1.5 iE 105bhp '91
    Втора национална среща на 155

  13. #28
    Чук и Гек
    Join Date
    May 2008
    Location
    Сифия
    Posts
    420

    Default

    Феста беше на ниво,също и колегите от пазарджишката група
    AR Type 939 2.4 JTDm TI Q-Tronic DPFon EX
    AR Type 932 2.4 JTD hard tuned EX
    Bmw E61 535d 500hp/900nm EX
    AR 155 Evo 3.2 v6 Project

  14. #29
    Старши алфист
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    София
    Age
    36
    Posts
    998

    Default

    Имаше критики, че събитието се е превърнало в драгдей, мисля, че по-голямата част от посетителите бяха там точно заради това. Организаторите нямат вина за което, така че критиките са излишни.
    Всичко беше окей, вечерта също си изкарахме добре.
    ex
    147Q2
    300bhp/606nm
    Gtb2260, fmic, ss exhaust, Eibach springs & anti-roll bars

  15. #30
    ... to6ko's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Пазарджик
    Age
    37
    Posts
    1,021

    Default

    И на мен си ми хареса феста,имаше доста хора и коли(поне според мен) и много адреналин!Вечерта беше качествено полята........
    0892 488 330-Теодор
    Alfa Romeo 145 3.0 24V
    Alfa Romeo 146 TI-Turbo

Page 2 of 12 FirstFirst 1234 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •