Results 1 to 10 of 10

Thread: +1 - 166-ца

  1. #1

    Default +1 - 166-ца

    Айде и аз да се похваля в раздела ми От неделята към 156-цата се присъедини и една 166. 99'та година,двигателят е същия 2,4, но возията е съвсем друга.Абе за дълъг път определено си има разлика.Е няма го ускорението, но като широчина и удобство е доста добре.Нов внос, има забележки но за парите си е екстра.Салона е бил сив кожен, но е сменен с плюш.Като проблем е, че от някъде тече ток и всеки път като затварям вратата отвън ме удря ток, а и ако е оставена за по-дълго акумулатора пада.Чудех се също дали турбината от 156-цата не е по-добра и да отиде на нейно място, ама едва ли.Друго-друго.........имаше и друго, но ми се спи, а все отлагах да пиша.Като имам повече време пак.Лека.
    Last edited by sen7; 05-10-2011 at 00:13.
    мене ме нема, в целата схема........

  2. #2
    Tormentvm In Dvm Demens nightroller's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    1,233

    Default

    Quote Originally Posted by sen7 View Post
    Айде и аз да се похваля в раздела ми От неделята към 156-цата се присъедини и една 166. 99'та година,двигателят е същия 2,4, но возията е съвсем друга.Абе за дълъг път определено си има разлика.Е няма го ускорението, но като широчина и удобство е доста добре.Нов внос, има забележки но за парите си е екстра.Салона е бил сив кожен, но е сменен с плюш.Като проблем е, че от някъде тече ток и всеки път като затварям вратата отвън ме удря ток, а и ако е оставена за по-дълго акумулатора пада.Чудех се също дали турбината от 156-цата не е по-добра и да отиде на нейно място, ама едва ли.Друго-друго.........имаше и друго, но ми се спи, а все отлагах да пиша.Като имам повече време пак.Лека.
    добре дошъл, колега
    със здраве да си караш кораба!

    Иначе това за раздела не го разбрах - май ти се спи повечко - твоя раздел е раздела за 166 - ела там за да ти обясним с тези симптоми какво точно си си купил

  3. #3
    чиста проба спреляк Furious 155's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    София, Младост
    Posts
    5,287

    Default

    Поздравления за избора - 166 е една добра алфа!
    Иначе утечката за която говориш няма нищо общо с това че от плюшения салон се натриваш и се генерира статично електричество и при слизане те треска.


    Даването на газ, води до пристрастяване!
    Alfa Romeo 155 1.8TS by RuBig
    Volvo V50 2.0D by RuBig

  4. #4
    ☆☆☆☆☆ kokless's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Hansestadt Bremen;DE
    Posts
    671

    Default

    Честито!С кеф да си караш колата.
    И дай някоя снимка де.

  5. #5
    Старши алфист Walker's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    София - Младост
    Age
    38
    Posts
    529

    Default

    Честито!
    --Alfa Romeo 147 1.9JTD -- Keep walking! --

  6. #6
    Черная Молния MUROMAN's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    СОФИЯ-Подуене
    Age
    39
    Posts
    3,446

    Default

    Честито и от мен. Със здръве да се возите и по-малко проблеми и ядове.
    ALFA ROMEO 155 1.8TS MY95 SPORT -The Legend - бивша


    Renault Megane II Grand Tour-2004г

  7. #7
    Запален алфист kongogo's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    София
    Posts
    162

    Default

    честито, със здраве да си я караш

  8. #8
    Запален алфист simvola's Avatar
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    софия
    Posts
    115

    Default

    Честито и от мен и добре дошъл сред 166те.

  9. #9
    heartbeat: 166 kbps kpmaster's Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    София
    Posts
    178

    Default

    както се казва "welcome in the club" - дано си уцелил нещо запазено, че голям брак има напоследък ...

    и качи някоя снимка
    Возя се с 159 1.9 JTDm 150
    Първата алфа любов: 166 2.4 JTD '99 - EX

  10. #10

    Default

    А не си разбрал това за раздела - да не ти е изтекъл срока на предупреждението ми :P
    Иначе колата е чипната от няколко дни, 175 кобили и вървежа е нещо уникално..........вече ми е трудно да й намеря кусур.И в завоите как влиза и колко е стабилна просто..........абе трябва да си изкарам и книжка за пилот е така да се намира, че знае ли човек Може да мина някога и през 166 раздела, но изгубих желание да пиша из форума.Предпочитам да се радвам на Алфичката.Пак ме е хванал нещо Алфа вируса.Ако има още някакви подобрения ще пиша пак.За снимки - имам ама мързела е голямо нещо.Светло син металик е със сток джанти.Е като стане с тъмни прозорци ще сложа няколко.
    Мерси за поздравленията сектанти ! Ще се засичаме от дъжд на вятър (предвид последните няколко дни май е буквално ) и така.
    мене ме нема, в целата схема........

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •