Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 19 of 19

Thread: Въпрос за предно стъкло??

  1. #16
    ТрудноДизел acko88's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    София
    Age
    35
    Posts
    1,969

    Default

    Quote Originally Posted by tonov View Post
    Кое му е по-доброто? Ако е ново - да, ама сигурно няма да е на тая цена.
    На доста коли съм слагал нови ментета,и са пълни с дефекти,стъклото е на вълни,има заводски шупли още от отливката,на места увеличава на други намалява.Предимствата на оригиналното стъкло са (несъм сигурен за моделите преди 97') има UV защита на цялото стъкло
    Alfa Romeo 146 2.4JTD '00 230hp
    Alfa Romeo 166 2.4JTD 175hp FL '04 - на части
    Mercedes Benz ML270 CDI FL '03
    Mercedes Benz A170 CDI FL '01
    Yamaha FZ1 Fazer 150hp '08

  2. #17
    **\/** tonov's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Мездра
    Age
    49
    Posts
    4,221

    Default

    Quote Originally Posted by acko88 View Post
    На доста коли съм слагал нови ментета,и са пълни с дефекти,стъклото е на вълни,има заводски шупли още от отливката,на места увеличава на други намалява.Предимствата на оригиналното стъкло са (несъм сигурен за моделите преди 97') има UV защита на цялото стъкло
    Да не ме разбереш погрешно, нищо лично Мисълта ми беше, че ново оригинално стъкло винаги е по-добро решение, ако може да си го позволиш. Но при втората употреба не е ли рисково? В смисъл, при свалянето може да е наранено някъде и после да се спука. А и със сигурност ще има дефекти като драскотини от чистачките и точки от камъчета.
    166 2,4JTD 20V Sportronic Edizione collezionisti
    ex 156 2,4JTD; ex 146ti; ex 145 1,6 boxer

  3. #18
    ТрудноДизел acko88's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    София
    Age
    35
    Posts
    1,969

    Default

    Quote Originally Posted by tonov View Post
    Да не ме разбереш погрешно, нищо лично Мисълта ми беше, че ново оригинално стъкло винаги е по-добро решение, ако може да си го позволиш. Но при втората употреба не е ли рисково? В смисъл, при свалянето може да е наранено някъде и после да се спука. А и със сигурност ще има дефекти като драскотини от чистачките и точки от камъчета.
    И това е така
    Alfa Romeo 146 2.4JTD '00 230hp
    Alfa Romeo 166 2.4JTD 175hp FL '04 - на части
    Mercedes Benz ML270 CDI FL '03
    Mercedes Benz A170 CDI FL '01
    Yamaha FZ1 Fazer 150hp '08

  4. #19
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    Преди две години ми беше тръгнало на стъкла, та минах общо-взето през всичко!
    Оригинално втора употреба е като да си вземеш миска втора употреба. Пълна е с пороци и не се знае от кого ще роди.
    Последното стъколо, което ми го сложиха от Кобра, щото ми писна да слагам джамове, а други да ги чупят, си имаше и UV защита и леко затъмнение.За цяла година не се надраска изобщо.
    Втората употреба, оригинално стъкло беше така надраскано, че нощно време ми играеха кръгове пред очите! Освен това, каквито и чистачки да слагах, все нещо не чистеха добре.

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •