Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 27 of 27

Thread: 166 Удар

  1. #16
    Старши алфист
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Дупница
    Age
    51
    Posts
    643

    Default

    Quote Originally Posted by toki4a View Post
    добре е ,че ти си добре в случая!, а като гледам снимките !!!!а бе отиваму едно спортно окачване на кораба !
    А нЕма нужда (след турбо 136 второ се продава картера) достатъчно нисък и корав е за размерите - като видя бабуна косата ми щръква. От време на време си го менкам с един приятел с "Улизе" - като ми го върне седалката е на макс нагоре - страх ме е вика да не си запаля задника в асфалта
    И за да не е пълен офф - колега, така както си я забил няма начин да не са подали гредите на коша - не е лошо да отидеш да тия подръпнат малко
    Last edited by kiko73; 02-10-2011 at 10:41.
    AR 166 2,4 ЖТД Волво 460 1,9 ТД, Волво 460 1,7 I ех, Браво 1,4 12V ех, Ланча Y 1,4 12V ех, Пунто 1,1 6 speed ex, Пежо 106 ех и първата ОРел кадет 1,6 печка - "карабина" - с манивели по вратите и вЪлнен салон

  2. #17
    Вманиачен Алфист boxsiora's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Varna
    Posts
    26

    Default

    Quote Originally Posted by Доко View Post
    Късметлия си, че не бях аз отпред...
    да живее американският звяр, но като гледам малко се е надраскала боята , ама на мечо му се плаче.

    ---------- Post added at 10:54 ---------- Previous post was at 10:53 ----------

    Quote Originally Posted by Доко View Post
    Късметлия си, че не бях аз отпред...
    Quote Originally Posted by kiko73 View Post
    А нЕма нужда (след турбо 136 второ се продава картера) достатъчно нисък и корав е за размерите - като видя бабуна косата ми щръква. От време на време си го менкам с един приятел с "Улизе" - като ми го върне седалката е на макс нагоре - страх ме е вика да не си запаля задника в асфалта
    И за да не е пълен офф - колега, така както си я забил няма начин да не са подали гредите на коша - не е лошо да отидеш да тия подръпнат малко
    всичко е идеално няма да ви лъжа, просто имах голям късмет, заради дизайна на колата и защото отпред беше джип

  3. #18
    Старши алфист
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Дупница
    Age
    51
    Posts
    643

    Default

    То и никой не твърди, че лъжеш - с просто око не можеш да разбереш, че е "мръднала". Това става ясно като наредиш новите части и започнат да отварят луфтове или да се "качват" една върху друга.
    AR 166 2,4 ЖТД Волво 460 1,9 ТД, Волво 460 1,7 I ех, Браво 1,4 12V ех, Ланча Y 1,4 12V ех, Пунто 1,1 6 speed ex, Пежо 106 ех и първата ОРел кадет 1,6 печка - "карабина" - с манивели по вратите и вЪлнен салон

  4. #19
    Вманиачен Алфист boxsiora's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Varna
    Posts
    26

    Default

    Quote Originally Posted by kiko73 View Post
    То и никой не твърди, че лъжеш - с просто око не можеш да разбереш, че е "мръднала". Това става ясно като наредиш новите части и започнат да отварят луфтове или да се "качват" една върху друга.
    да, тези пипкави работи ще се погледнат
    Last edited by boxsiora; 02-10-2011 at 13:26.

  5. #20

    Default

    Quote Originally Posted by kiko73 View Post
    То и никой не твърди, че лъжеш - с просто око не можеш да разбереш, че е "мръднала". Това става ясно като наредиш новите части и започнат да отварят луфтове или да се "качват" една върху друга.
    Еми затова точно тогава ще стане ясно има мръднали греди или не! Но ще има така или иначе...но няма да е с много и всичко ще се оправи!
    156 2.4JTD 136+ PS

  6. #21
    Вманиачен Алфист boxsiora's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Varna
    Posts
    26

    Default

    Quote Originally Posted by Jivko7777 View Post
    Еми затова точно тогава ще стане ясно има мръднали греди или не! Но ще има така или иначе...но няма да е с много и всичко ще се оправи!
    и аз така мисля !!! Благодаря на всички отзовали се, като е готова ще пиша
    Last edited by boxsiora; 02-10-2011 at 13:27.

  7. #22
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    При положение, че само капакът има деформации, няма как да са мръднали страниците. За да се деформират греди, трябва доста по-сериозно усилие при което щяха да деформират предна престилка, калници, щеше да има удар по двигателя. А в случая просто деформирайки капакът е поел цялата енергия от удара и дотам.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  8. #23
    Старши алфист KirilSol's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Варна
    Posts
    826

    Default

    да напиша и тук...днес карах до колегата и наистина видях с очите си че само капака му е за смяна...няма други щети по колата

    здрава кола е това 166-цата

    ...

    Успех колега, дано скоро да си намериш капак.
    Aprilia Mojito & XTrail '06 T30 QR25 AT
    Ex Alfa 156 1.8 TS Sportwagon '00 /Alfa164 2.0 TS /Alfa155 2.0 TS /Alfa33 1.5 4x4
    Lancia Ypsilon '02

  9. #24
    два дросела
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    пазарджик
    Age
    49
    Posts
    5,012

    Default

    точно ! при тоз удар както се вижда на снимката де , няма начин да се изкривили роговете на колата единственното може да с а мръднали малко страничните колонки дето се захващат калниците !, но и това не е сигурно в случая!!!!

    пиши колега как се развиват нещата
    155 осем хиляди клапана 16 вериги
    0884650778 токи4а

    http://www.youtube.com/watch?v=JLPSY...eature=related

  10. #25
    Вманиачен Алфист boxsiora's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Varna
    Posts
    26

    Default

    Quote Originally Posted by KirilSol View Post
    да напиша и тук...днес карах до колегата и наистина видях с очите си че само капака му е за смяна...няма други щети по колата

    здрава кола е това 166-цата

    ...

    Успех колега, дано скоро да си намериш капак.
    и аз такива наблюдения имах при огледа, че капака си е поел целия удар просто както се изрази здрава кола е 166-цата. Мерси, ще и се намери много скоро и отива в миналото всичко !!

    ---------- Post added at 18:12 ---------- Previous post was at 18:10 ----------

    Quote Originally Posted by KirilSol View Post
    да напиша и тук...днес карах до колегата и наистина видях с очите си че само капака му е за смяна...няма други щети по колата

    здрава кола е това 166-цата

    ...

    Успех колега, дано скоро да си намериш капак.
    Quote Originally Posted by toki4a View Post
    точно ! при тоз удар както се вижда на снимката де , няма начин да се изкривили роговете на колата единственното може да с а мръднали малко страничните колонки дето се захващат калниците !, но и това не е сигурно в случая!!!!

    пиши колега как се развиват нещата
    ще ви държа в течение в най-близко време ще гледам да е готова и без това левия ми фар беше леко пукнат още като я взех, а пък сърцето на капака беше тръгнало да се бели, така че няма да са излишни тези ремонти всичко ще си дойде на мястото. Само акта ми е доста излишен, но ще видим какво ще се измисли и там. Благодаря на всички за подкрепата!!!
    Last edited by boxsiora; 02-10-2011 at 18:15.

  11. #26
    Запален алфист mikoasp's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Варна
    Posts
    290

    Default

    Колега boxsiora имаш лично от мен
    Alfa Romeo 166 2.4 jtd 140HP 10.2001
    ------------------------------------------

  12. #27
    Вманиачен Алфист boxsiora's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Varna
    Posts
    26

    Default

    Quote Originally Posted by boxsiora View Post
    и аз такива наблюдения имах при огледа, че капака си е поел целия удар просто както се изрази здрава кола е 166-цата. Мерси, ще и се намери много скоро и отива в миналото всичко !!

    ---------- Post added at 18:12 ---------- Previous post was at 18:10 ----------





    ще ви държа в течение в най-близко време ще гледам да е готова и без това левия ми фар беше леко пукнат още като я взех, а пък сърцето на капака беше тръгнало да се бели, така че няма да са излишни тези ремонти всичко ще си дойде на мястото. Само акта ми е доста излишен, но ще видим какво ще се измисли и там. Благодаря на всички за подкрепата!!!
    http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...08468789_n.jpg онзи ден я взех колеги
    Alfa Romeo 166 2.4JTD 200 Бягащи кончета

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •