Results 1 to 4 of 4

Thread: не ми свети дисплея?

  1. #1

    Default не ми свети дисплея?

    от как съм взел колата като удари в дупка колата и ми гасне за малко дисплея на климатроника после светва,ама после почна от време на време си седи тъмен и като го потупна от ляво от дясно святка,нещо казват че има откачена клема или букса,лошото е че нямам парно от там се оправяляват и духалките и всичко,някой правил ли е ремонт как се сваля и къде се търсят тия клеми ако са те де.

  2. #2
    хаймана starata alfa's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    София/London Uk
    Age
    44
    Posts
    587

    Default

    за таблото на климатроника и за километража на старите 164 се маха лайсната отляво и се показват 2 болта сваляш ги и дърпаш настрани и вадиш буксат.това е за таблото на климатроника.това на километража се вади като свалиш първо лаисната пред него дето седи теста и регулирането на светлините на таблото.ако не съм обяснил правилно питай .аз наскоро го свалих моето
    алфа ромео 156 1.8 тс -на части
    алфа ромео 164 2.0тс -на части
    нисан примера п10 1,6 16в хечбек

  3. #3

    Default

    махаш кората от ляво на пулта тя се държи на 2 болчета, после дърпаш тая която е от дясно, като махнеш лявата има още 2 болчета , махаш ги и тях и после дърпаш, ама малко под наклон гледаш да издърпаш първо долната част да излезе, и много ме съмнява да е от клемите защото те са със закопчалки, и не може да ти изгасне само дисплея от тях ами и копчетата няма да светят, според мен крушките ти са разхлабени, провери ги
    Алфа 164 2.0Т.С. 95г. - на части !


  4. #4

    Default

    всичко което сте написали е точно така мерси за което,вчера ходих до един познат повъртехме се и го извадихме под наклон първо десният край,той го загледа и видя вика тука ти е извадена буксата?явно от 4 години си карам с извадена букса и като друсне в дупка гасне,има опция тука в България да са пипали по колата щото само не може да се извади тая букса с неква кука е и е много яко защитено,хората дето ми продадоха колата имат същтата 164 дизелова може да са си "играли" нещо и да не са закачили после добре буксата............важен е крайният резултат ГРЕЕ В ЗЕЛЕНО,другата голяма простотия е че не ми се отваряше от вътре задната врата лявата от 10 месеца возих един и прееба врата иска да слезе какво направи не знам,и вчера я разглоби вратата тоя човек изпочупихме щипките от вътре сецахме преди да видиме болтовете от вътре под лайсната, и вика ми жилото не е скъсано механизма си работи?а я деба?и виде лостчето за блокиране-защита от деца че е преместено...умрех от яд оня тъпанар с пияната си кратуна е преместил лостчето и после слизам да им отварям кой съм возил от зад.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •