Results 1 to 5 of 5

Thread: Табло корекция

  1. #1

    Default Табло корекция

    Колеги,

    имам еднна идея но ми трябва информация т.е. чудя се дали централния дуфузъор на 156 след 2001г т.е. този с дисплея е същия по размери с обикновенния. Идеята ми е да си вържа там практроника да показва и разни дтуги такива работи?

  2. #2
    Запален алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София, кв. Лагера
    Posts
    175

    Default

    Не съм 100% сигурен, но мисля че са еднакви, но ми е интесно как ще вържеш тоя дисплей да работи тъй като и аз съм си го мислил тоя варянт, но тъй като не съм мноо в час с тия неща и нищо и не съм правил
    Alfa Romeo 156 2.4 JTD 99’

  3. #3

    Default

    Изхождам от там, че дисплея е просто приемник. На панаира имаше българска фирма производител на парктроници и си мисля, че вместо техния дисплей може да се използва моя. Сигурно ще кажат и някоя тежка цена но съм си го навил на пръста. Пробемът обаче е че няма достатъчно вендори с които да разговарям. Преди време имаше една фирма CNS много сериозни но дакато се наканя смениха бизнеса. Бая работа ме чака, но се надявам че ще стане. + това 156 Q4 има също парк троник. Къде извежда информацията?

  4. #4
    циничен ницшеанец търтей's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    47
    Posts
    7,058

    Default

    най-добрият вариант е да се вгради в огледалото дисплея - чисто и прегледно
    Не о хлѣбѣ единѣмъ живъ будетъ человѣкъ

  5. #5

    Default

    Да бе да. На панаира имаше някакви бългасрски. Мани че са къпи как да е ами са и отвретителни. Като огледало на Тир. Сега чета за Q4 че има някаква промоция с парктрони и това онова. Смятам да скокна ауто италия да питам. В сервиза ако ми обърнат внимание може и да разбера.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •