Results 1 to 9 of 9

Thread: Запитване относно тази 147-ца

  1. #1

    Default Запитване относно тази 147-ца

    Здравейте, алфа-фенове
    Отдавна съм фен на марката, но до сега не съм бил собственик на Алфа.
    Живот и здраве се надявам в най-скоро време да стана!

    Питането ми е следното: някой от вас срещал ли се е с тази 147-ца? - http://www.cars.bg/u430057

    Ако имате някакви отзиви ще съм много благодарен!

    Хубав ден и благодаря!

  2. #2
    Владо с Алфата oTBpaTuTko's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Варна
    Age
    33
    Posts
    340

    Default

    Виждал съм я да, не е толкова лъскава като на снимките има подобаващия тракащ звук като дизел. За парите става, с газово и 4ри врати
    Alfa Romeo 147 1.8 Една сбъдната мечта!
    146 1.4 - Темпераментната друсалинда
    Fiat Punto 1.2 - Сефтака

  3. #3

    Default

    Тракащия звук постоянно или само в началото е? Ако е само в началото е вариатора, но ако е постоянно търси си друга кола
    156 2.4JTD 136+ PS

  4. #4
    Старши алфист Оги's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Пазарджик
    Posts
    524

    Default

    Не би си купил кола с газова уредба = на много каране и тормозене в Италия или където и да е.
    Alfa Romeo 145 1.6 boxer

  5. #5
    Запален алфист vanko_monev's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Сливен
    Age
    33
    Posts
    186

    Default

    18200 км и сигурно я е карал някой пенсионер

  6. #6

    Default

    Това може да са км след основния ремонт
    156 2.4JTD 136+ PS

  7. #7

    Default

    И аз мисля, че има нещо съмнително в колата... прекалено лъскава изглежда, малко пари... съгласен съм и за газта и вероятното тормозене. Но ми хвана окото и реших да попитам

    Като цяло съм по-склонен да си взема дизеловия вариант - 1.9 115 к.с. (станах фен на дизела още когато карах курсовете на времето - карах на дизелова кола, супер е)
    Та.. ако може да споделите мнение и за тази - http://www.cars.bg/u445677 или да ми препоръчате добра дизелка, ако срещнете такава. Единственото ми желание е да е с 4/5 врати. Кожата също ми е предпочитание, но не е задължително. Предпочитам да инвестирам в здрава кола, отколкото в напудрена кокона, която ще ме изостави след 100 км.

    Благодаря отново

  8. #8

    Default

    Quote Originally Posted by To4eH View Post
    И аз мисля, че има нещо съмнително в колата... прекалено лъскава изглежда, малко пари... съгласен съм и за газта и вероятното тормозене. Но ми хвана окото и реших да попитам
    Високата цена не е гаранция, че колата става. Обаче ниската цена е гаранция, че колата НЕ става
    156 2.4JTD 136+ PS

  9. #9

    Default

    В този ред на мисли...прясна случка:
    на един плац седят две Ауди А6,и двете еднакви на цвят и двете с мотор 1.9 98г.
    едното с кожа другото не.Едното на цена 8000лв. другото на 6800лв.
    Джамбазина ужким е познат и казва земи си по-евтиното/без кожа/.

    Глупака седи и мисли:тоя нещо иска да ме извози що ми набутва по-евтиното?
    Ако взема евтиното ще се набутам доста,я да взема това за 8000лв.

    Един месец по-късно:1300лв окачване,150лв,тапицер за таван,1000лв обслужване,1000лв турбина,каско около 500лв,ремонт на моторчето за парно/климатик 400лв.,200лв. за маркучи по двигателя,климатика естествено празен,катализатор смени с нов!?!?!....това е само част от нещата които ми каза тоест знам.Има и още,просто не иска да кара редовно колата,явно го е страх
    Та,цената не е много водеща в някои случаи
    nicola 59 каза:....трее да помислиш по въпроса за засилването,понеже в момента можеш да спреш,и хеопсовата пирамида,ма не си в състояние да засилиш и кучешка колиба.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •