Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 18 of 18

Thread: как се свалят решетките на говорителите - 147

  1. #16
    Младши алфист
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Пазарджик
    Posts
    28

    Default

    Веднага ти отговарям:
    1.сравняваш различни по клас автомобили
    2.дори и да приемем 1-то музиката струва кажи речи едни и същи пари
    3.сравних ауди а8 6.0 с моита алфа ми само мощноста е по голяма горе долу на 1 и съща сила свирят еднакво и тя е с около 10 говорителя май
    4.сравнението с салама е неуместно АЛФА се прави в Италия Ауди в Германия а БОСЕ е Американска фирма, пък и до колкото знам тея коли ги купуваме 2 ра рака от саответните немски и италиански пазари дали им е занижено качеството на изработка-надали
    5. и последно както казах на вкус и цвят приятели няма,ти имаш свое виждане за качествена озвучителна система а аз свое.И понеже се занимавам с големи озвучавания съм си направил извод относно няколко марки за мен БОСЕ свири много по качествено от всички тонклонки и говорителчета с цени до 500 лв

  2. #17
    Запален алфист niko_iotov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Ловеч
    Posts
    152

    Default ...

    Linkestis,наистина чух за тези озвучения в новите А8.Много ще ми е интересно да чуя как свири вътре,понеже и от друго място чух,че е уникално по звук.В А6 слушах мисля,че беше 2008година и не беше нищо особено!!!

  3. #18
    **\/** tonov's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Мездра
    Age
    49
    Posts
    4,221

    Default

    Мисля вече да я ясно как се свалят решетките, което беше и първоначалната идея на темата. Оставих ви малко, ама вие се оляхте.

    Стига толкова.
    166 2,4JTD 20V Sportronic Edizione collezionisti
    ex 156 2,4JTD; ex 146ti; ex 145 1,6 boxer

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •