Results 1 to 2 of 2

Thread: И пак за централно заключване

  1. #1

    Default И пак за централно заключване

    Съжалявам,че пускам нова тема, но не се разбрах с търсачката вече доста време. Та въпроса ми е такъв - някой има ли (знае ли) кабелите на машинка за централно - кой на какъв сигнал отговаря ? Или поне линк към темата,дето знам че ги имаше,но не успях да я открия. Благодаря предварително на отзовалите се!

    Реших си проблема благодарение на ланча-форума. Там определено има всякаква информация. Темата е за коша.
    Last edited by endeavour; 28-08-2011 at 08:04.

  2. #2
    Старши алфист qpwo's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Бургас
    Posts
    912

    Default

    Quote Originally Posted by endeavour View Post
    Съжалявам,че пускам нова тема, но не се разбрах с търсачката вече доста време. Та въпроса ми е такъв - някой има ли (знае ли) кабелите на машинка за централно - кой на какъв сигнал отговаря ? Или поне линк към темата,дето знам че ги имаше,но не успях да я открия. Благодаря предварително на отзовалите се!

    Реших си проблема благодарение на ланча-форума. Там определено има всякаква информация. Темата е за коша.
    Търсачката за мен наистина е много тъпа или аз нещо немога да я схвана. Ако е второто има ли някъде упътване, че не искам в тема в трагове и други простотии, а как думата да се съдържа в заглавието на тема?
    166 TS 2.0 1999 ГИ

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •