Quote Originally Posted by milenamr View Post
Колега, вероятно визирате факта, че не влизам във форума с дни и месеци, а се появявам с ясно изразено мнение само когато положението заври и прекипи.
Като човек, който не се крие зад разни игри и интереси ще спомена, че правилно отчитате този факт, а причината да не влизам умишлено във форума напоследък е точно същата поради която и много други колеги спряха да влизат и пишат.
А тя се състои в постепенното количествено изкривяване, което доведе до трайни качествени изменения и превръщане на обичания и ценен от мен форум в кочинка и сборище на простотия, пишкомерия и селяния до над шия.
Но това, че не пиша не означава, че не съм в течение на случващото се.
И в ситуации като тази, в която уважавания от мене форум, посветен на любимата ми марка се превръща бързо и сигурно в необуздана селска кавга си позволявам да взема отношение, по простата причина, че имам такова.

Определено това са причините от доста време насам да не пиша във форума, слава богу с голяма част от колегите във форума сме приятели и се виждаме по срещи и сбирки.
Ако има някакъв друг проблем , моля споделете !
А според мен се появяваш само когато Алфа Юзер е настъпен (така да се каже).Много адвокадската ми идваш всеки път.Нищо лично.

А това че си против някой да бъде избран като админ- си е лично твое решение леко провокирано от човека до теб.

Аз за пореден път казвам че подкрепям новите решения в форума.Нека да има промяна!