Results 1 to 7 of 7

Thread: Заключва се постоянно ???

  1. #1
    започва да се пристрастява kemakoz's Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    София
    Posts
    84

    Default Заключва се постоянно ???

    Здравейте колеги. Попринцип когато запаля колата или дам на контакт след няколко секунди автоматично се заключва колата. Обаче преди известно време започна при всяко затваряне на шофьорската вратата да се заключва. Забелязах че при затварянето на вратата още преди да е докоснала бутона на купето което е за лампата започва да щрака и да се опитва да заключи и то при това щрака 4-5 пъти. Алармата е поставяна в италия.
    Моля за помощ че ми писна да си заключвам ключовете....

  2. #2
    си обира крушите
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    4,065

    Default

    изглежда си мисли че вратата е затворена. сваляш колата и преглеждаш какво става там. може самия бутон може да дава на късо някой кабел.
    точка

  3. #3
    Т.С. НАЗОБЕНЯК _power_'s Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Горно Чапръчане
    Age
    40
    Posts
    1,926

    Default

    Размърдай и самите клюалки със клюа механично.
    + рестартирай алармата или през клюалката и или през акумолатора ако го няма като опция.

  4. #4
    започва да се пристрастява kemakoz's Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    София
    Posts
    84

    Default

    с рестартирането пробвах и никакъв ефект ще пробвам и другите... мен ме съмнява малко релето което е за заключването... но незнам как да го проверя

  5. #5
    Т.С. НАЗОБЕНЯК _power_'s Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Горно Чапръчане
    Age
    40
    Posts
    1,926

    Default

    Сетих се още две неща....сигурен ли си, че не си натиснал някаква комбинация с бутоните на алармата, може и докъто ти е било дист. в джоба примерно?
    И можеш последователно да отвориш корите и изкл. централното на вратата и да пробваш дали някоя не е дефектирала.(метода на изкл.)
    + може да имаш кабел който дава на късо при пантите тези в гумения кожух

  6. #6
    започва да се пристрастява kemakoz's Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    София
    Posts
    84

    Default

    колега мисля че ако бях натиснал няква комбинация от копчета след като откача и закача акомулатора все трябваше да се оправи... ще ги пробва другите методи...

  7. #7
    Запален алфист rijko's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Selo Dermanci, Loveshko
    Age
    43
    Posts
    366

    Default

    Вариянт 1 ако ти е слагана допълнителна аларма:
    Иди там кадето са ти слагали алармата ако е монтирана в БГ и им кажи да махнат плюса от алармата към стоп машинкатати(това на педала за спирачки) или там кадето са го закачили този плюс.
    Вариянт 2 ако си с фабричнати "Пираня" аларма.
    Ибало си е маиката ............пробваи вариянт 1 и ако не стане разглабаяш врати .Под ключалките има едни 5 краки букси там е дачика за отворена врата и управление за машинки отключи заключи. Напраскаи ги с контектен спрей.
    Ако не се оправят нещата Много си е ИБЛО МАМАТА и................ дай инфо за марка и модел аларма
    Sprint 1.5boxer, 33 1.7 boxer, 146 1.6 boxer,146 1.7boxee 146 2.0TI, 156 1.9, 166 2,4, 159 1.9Jtdm ръчка, 159 1.9Jtdm q-tronic 159 2,4Jtdm q-tronic, 155 1.7, 155 1.8
    ако мислиш че е здрава дай та тествам - 14двигателя, - 18ск.кутйи.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •