Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 22 of 22

Thread: Алфа 156 без климатик

  1. #16
    Запален алфист alfozo's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    КАЗАНЛЪК
    Age
    44
    Posts
    244

    Default

    Цвета е сребрист,като е без клима с едно обслужване и разход по-малко.На 146-цата ми в момента се нуждае от дозареждане на фрион,да готино е в жегите с такава екстра.Желанието ми е голямо да доплатя изгодно за Алфа 156 макар и без климатик.Нека да ги сръвним само двете купета и др.За бегачка не се знае мисля за един добър ре-мап само.
    Citroen C5-ko 2.0hdi black-metal

    ФИАТ ПУНТО 1.2 96г.на жена ми
    Алфа 146 1.6 т.с Алфа 156 1.8 т.с. Алфа Ромео 147 1.9 жтд 115--Ехх няма ги..

  2. #17

    Default

    Quote Originally Posted by alfozo View Post
    Цвета е сребрист,като е без клима с едно обслужване и разход по-малко.На 146-цата ми в момента се нуждае от дозареждане на фрион,да готино е в жегите с такава екстра.Желанието ми е голямо да доплатя изгодно за Алфа 156 макар и без климатик.Нека да ги сръвним само двете купета и др.За бегачка не се знае мисля за един добър ре-мап само.
    Покажи някоя снимка да я видим де
    156 2.4JTD 136+ PS

  3. #18
    Запален алфист alfozo's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    КАЗАНЛЪК
    Age
    44
    Posts
    244

    Default

    Quote Originally Posted by Jivko7777 View Post
    Покажи някоя снимка да я видим де
    Снимки нямам,в петък ще ходя до Ямбол да я огледам. Ще се похваля и снимки ще кача.Ако имам късмета ще вляза в отбора на 156-ците
    Citroen C5-ko 2.0hdi black-metal

    ФИАТ ПУНТО 1.2 96г.на жена ми
    Алфа 146 1.6 т.с Алфа 156 1.8 т.с. Алфа Ромео 147 1.9 жтд 115--Ехх няма ги..

  4. #19

    Default

    Quote Originally Posted by DiStefano View Post
    Аз съм виждал даже и дизелова 156 без клима. Има доста коли внос от Швейцария, които също нямат. Бутона за локалната циркулация е на мястото на "снежинката" а на средната врътка няма бутон.
    Quote Originally Posted by speеdddddd View Post
    И на врътката за топло студено няма градуси .....за да си го настроиваш на каквато искаш температура ...
    Ето и нагледно

    Attached Thumbnails Attached Thumbnails $(KGrHqJ,!l!E3H-SgLO5BOJYB1TZug~~_19.JPG  
    156 2.4JTD 136+ PS

  5. #20
    Запален алфист alfozo's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    КАЗАНЛЪК
    Age
    44
    Posts
    244

    Default

    Quote Originally Posted by Jivko7777 View Post
    Ето и нагледно

    Аха,а иначе има кръглата решетчица до аварийния бутон.Другото черно бутонче за какво служи Живко
    Citroen C5-ko 2.0hdi black-metal

    ФИАТ ПУНТО 1.2 96г.на жена ми
    Алфа 146 1.6 т.с Алфа 156 1.8 т.с. Алфа Ромео 147 1.9 жтд 115--Ехх няма ги..

  6. #21

    Default

    Quote Originally Posted by alfozo View Post
    Аха,а иначе има кръглата решетчица до аварийния бутон.Другото черно бутонче за какво служи Живко
    Някаква лепенка, аз там имам икона

    Ето ти други 2



    156 2.4JTD 136+ PS

  7. #22
    Старши алфист Versace's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Ямбол
    Age
    41
    Posts
    918

    Default

    Quote Originally Posted by alfozo View Post
    Предлагат ми бартер въпросната 156-ца за моята,човекът ми обеснява че нямала колата климатик и е внесена от Германия.Защото знам че всички са обурудвани със климатик или климатроник.Но значи ще попадна на такава без това удоволствие
    Има такива модели Алфи, а и в Германия са скарани с екстрите
    Alfa Romeo 156 2.0TS 16V 155 h.p. (ECU Remapped by OEM, TI 17" rims, Eibach Pro-Kit Springs, Polyurethaned, Denso Iridium) Landi LPGi

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •