Results 1 to 4 of 4

Thread: Покупки на части от Англия

  1. #1

    Default Покупки на части от Англия

    В момента съм в Англия до декември и си харесах доста неща от ибеи но проблема е че непише конкретна марка само неква ARM на някои видове окачване някои може ли нещо да ми каже за тази марка или да ми препоръча. Също мисех и за предни амортисиори да си взема нека някои по запознаати ако има да споделят и също мисля да си взема ето това http://www.ebay.co.uk/itm/Diesel-tun...item27bcf10f87
    но пак се чудя добро ли ще е и да не згреша с тази покупка а като се пребера в бг да отида например при бобо или някои друг и те да ми чипосат колата.
    Иначе колата е АР 156 2.4 JTD 150к.с
    Благодаря предварително
    Алфа 156 2.4 JTD-150hp - 2003

  2. #2

    Default

    Ами на тая цена и тоя боклук не си заслужава, с някой лев отгоре и ще ти ремапнат колата и ще си в пъти по доволен
    156 2.4JTD 136+ PS

  3. #3
    си обира крушите
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    4,065

    Default

    не се занимавай с тия пауър боксове. само лъжат еку-то.
    точка

  4. #4

    Default

    Quote Originally Posted by leorotax View Post
    В момента съм в Англия до декември и си харесах доста неща от ибеи но проблема е че непише конкретна марка само неква ARM на някои видове окачване някои може ли нещо да ми каже за тази марка или да ми препоръча. Също мисех и за предни амортисиори да си взема нека някои по запознаати ако има да споделят и също мисля да си взема ето това http://www.ebay.co.uk/itm/Diesel-tun...item27bcf10f87
    но пак се чудя добро ли ще е и да не згреша с тази покупка а като се пребера в бг да отида например при бобо или някои друг и те да ми чипосат колата.
    Иначе колата е АР 156 2.4 JTD 150к.с
    Благодаря предварително
    Как да има марка като сигурно са китайчета "ноу нейм"
    Alfa Romeo 147 1,9 JTD 8v 115 cv + STEINHOF SPORT

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •