Page 5 of 13 FirstFirst ... 34567 ... LastLast
Results 61 to 75 of 187

Thread: 5th Italian Track Day 05.09.2011

  1. #61
    чиста проба спреляк Furious 155's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    София, Младост
    Posts
    5,287

    Default

    Име на получателя Алфисти ЕООД
    Състояние Извършено плащане
    Дата 22.08.2011



    Даването на газ, води до пристрастяване!
    Alfa Romeo 155 1.8TS by RuBig
    Volvo V50 2.0D by RuBig

  2. #62
    *** Dagi's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    София,Лагера
    Posts
    744

    Default

    +2-ма тая седмица ще ти ги преведа
    Bmw 535d LCI 410WHP(Hybrid turbo FMIC) 12.8 -400m
    BMW F13 M6
    BMW X6 3.5d
    Mini cooper r56 lci
    Alfa romeo Gt 1.9 jtd Eibach anti roll bars, eibach springs,Koni suspension, gtb2056vzk,Fmic, full exhaust 76mm, Quife, brembo brakes 330mm

    SPRINTAUTO Service

  3. #63

    Default

    Quote Originally Posted by Dagi View Post
    +2-ма тая седмица ще ти ги преведа
    Докарайте и GT-то де... има друго ГТ като вашето записано. Принципно ГТ е най-развитата платформа за писта и ще е интересно, какво време може да даде с дизел мотор.

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  4. #64
    *** Dagi's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    София,Лагера
    Posts
    744

    Default

    Нямам сликове,иначе и на мене ми е интересно със сток окачване какво време ще даде
    Bmw 535d LCI 410WHP(Hybrid turbo FMIC) 12.8 -400m
    BMW F13 M6
    BMW X6 3.5d
    Mini cooper r56 lci
    Alfa romeo Gt 1.9 jtd Eibach anti roll bars, eibach springs,Koni suspension, gtb2056vzk,Fmic, full exhaust 76mm, Quife, brembo brakes 330mm

    SPRINTAUTO Service

  5. #65
    чиста проба спреляк Furious 155's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    София, Младост
    Posts
    5,287

    Default

    Quote Originally Posted by Dagi View Post
    Нямам сликове,иначе и на мене ми е интересно със сток окачване какво време ще даде
    Спокойно може да се кара със стрийт гуми там, ако не прекаляваш, пистата е доста щадяща на към гумите.


    Даването на газ, води до пристрастяване!
    Alfa Romeo 155 1.8TS by RuBig
    Volvo V50 2.0D by RuBig

  6. #66

    Default

    8 дена бре - не остана......само свалям сервото с цилиндъра от черната, на червената и съм готов.......а, и чорбата трябва да сменя.....
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  7. #67
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Quote Originally Posted by Furious 155 View Post
    Спокойно може да се кара със стрийт гуми там, ако не прекаляваш, пистата е доста щадяща на към гумите.
    Аз така мисля да направя,ще си карам със стриит гумите,е те така туристическата
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  8. #68
    Болен алфист abart_'s Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Русе
    Posts
    1,189

    Default

    Quote Originally Posted by Mury View Post
    Аз така мисля да направя,ще си карам със стриит гумите,е те така туристическата
    То лошо няма попринцип,и аз така карам,но неможе да се даде никакво по-прилично време!
    146 Turbo

  9. #69

    Default

    Ми някои хора карат колите си за кеф, не да чупят някакви измислени рекорди

  10. #70
    Болен алфист abart_'s Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Русе
    Posts
    1,189

    Default

    Quote Originally Posted by badmadafaka View Post
    Ми някои хора карат колите си за кеф, не да чупят някакви измислени рекорди
    Кой ти говори за рекорди? особенно с нашите аматьорски коли

    Но не виждам особенно голям смисъл да излезеш на пистата,и да се возиш "пенсионерската", ей така само заради участието ......

    Това е мое мнение,не се чувствай длъжен да ми отговаряш
    Last edited by abart_; 28-08-2011 at 11:43.
    146 Turbo

  11. #71

    Default

    Не говоря да караш пенсионерски, но според мен кефа от самото каране може да го получиш и ако не поставиш някаквао велико време

  12. #72

    Default

    Наближава последният срок за записване за 5th Italian Track Day Alfisti.bg - СРЯДА 31.08.2011. Към момента има 13 свободни места за участници. В деня на мероприятието записването ще е на цена 40 лева. Всички записали се в деня на мероприятието, ще стартират в общи групи без да се взима под внимание времената давани на пистата до момента. В деня на мероприятието няма да бъдат допуснати повече от 50% от свободните места за членове на партньорите ни от Клуб Алфа Ромео България. Записването на участниците ще се проведе между 09:00 и 10:00 часа. В 11:30 ще бъде изтеглен жребият за пасажери на автомобилния ас - Георги Пейчев. Щастливците ще имат възможност да се повозят на пистата в състезателния Fiat Punto Super 1600 на шампиона.

  13. #73
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Quote Originally Posted by abart_ View Post
    То лошо няма попринцип,и аз така карам,но неможе да се даде никакво по-прилично време!
    Аз искам да видя как се държи по завоите,тя и без това трудно ще даде сериозно време,пък и съм карал само една обиколка на Калояново,но не каква да е кола а 147 ГТА
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  14. #74
    Tormentvm In Dvm Demens nightroller's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    1,233

    Default

    Батки - имам въпрос, ако искам да се пусна и аз има ли някой да ми каже кво да правя на таз писта?
    Примерно къде на каква предавка да карам и т.н. а и да ми асистира на пробна обиколка? Дали е възможно да стане това, че досега не съм се пробвал а ме гризе някак си Не смятам че моя шлеп ще направи време в никакъв случай ама за да се изкефя максимално има ли начин да ми съдействате?


    ок - ето ме и мен - Боян Бонев - Alfa 166 2.4 Jtd. 150 к.с. моля ако намерите за адекватно да ме включите
    Last edited by nightroller; 29-08-2011 at 00:26.
    Tormentvm In Dvm Demens

  15. #75

    Default

    еми беше ти съдействано и ще ти бъде..

    В списъка си вече. Евала!

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

Page 5 of 13 FirstFirst ... 34567 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •