Results 1 to 1 of 1

Thread: Диагностика при Вихрен :>

  1. #1

    Default Диагностика при Вихрен :>

    Днес Алфата заби носа пред ОМВ Гранд Мол. Малко преди това се бяхме видяли с един колега, който скоро си взе GTV и беше предния ден при Вихрен. Добре, че беше наблизо, че я избутахме. След час се върнах и запали машинката. Така и така носа и сочеше магистралата отидох до Alfa Romeo. Час за диагностика.... 16-ти следващия месец :>>> Въртя аз на магистралата и газ обратно. На технополис пак заора носа и я оставих там, докато се стъмни и спрат светофарите, за да мина транзит до в къщи. Общо взето докато бях аварирал в бърза лента с вдигнат багажник, всички ми се чудеха защо гледам в багажника а не под капака. Мъчех се да развия акумулатора. Няколко 156-ци съчувствено спряха и ме питаха какво има. Като им обясних, че върти и не пали, а след час пали след разкачане на акумулатор и двамата колеги казаха едно: "датчик на коляновия вал". А сега някой да каже сменял ли е такова животно :>>>



    30 мин по-късно лявата беше аварирала в бърза лента пред Гранд Мол, а аз до нея се хилех като идиот! Дясната се притече на помощ и я избутахме. Едно научихме - наистина не са толкова леки, за колкото ги мислят :>> Въпреки, че ми прави номера и е зарязана на 4км от тук, вече ми липсва! Как да и се сърдиш на тая кола. :>
    Last edited by Hipopotigar; 20-07-2011 at 20:41.
    Alfa Romeo GTV 1.8TS 144hp 2000` - Hell on wheels

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •