Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 46 to 49 of 49

Thread: На среща с тестовата Жулиета на Кино арена Запад!

  1. #46
    Траурния Агент kaloiannnnn's Avatar
    Join Date
    May 2010
    Location
    София
    Posts
    229

    Smile

    Абе Хора за какво се занимавате с дразги немога да разбера не е казано че някой ще си я купи въпроса беше да се направят няколко крагчета аз лично не бях там но карах на динко жужата и чесно казано се накефих максимално! Що се отнася до кой какви вазможности има това няма значение щото и останалите марки немогат да си позволят много хора! идеята е да се види самия модел по обстойно и всеки който е фен на тази марка би се поинтересувал така или иначе ти идва на крака молявисе задръще си мненията за себеси!!!!!
    LUXURY FUNEBRI CARS
    Има нещо в Алфа Ромео, купчина красиво подредени железа и пластмаса,а между тях душа.Необяснимо е!

  2. #47
    Болен алфист fred's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Тамбукту
    Posts
    3,232

    Default

    Quote Originally Posted by HACCP View Post
    [/COLOR]
    Колега не искам да ги защитавам ММ но дайпример кой са тези марки! Аз мога да дам пример от опит! Първо исках новата мазда 3 но те нямат въобще кола (поне тогава де) даваха ми да карам 6 -ца! После ходих на тест в Хонда но нямат тестова 1.8 бензин а дизел но аз не искам дизела а бензина! После реших да отида да покарам и да разгледам Ауди после да я покарам но мен ме качиха на предният модел не на новата тройка която е 1.4 150 коня и то след уговорки! Обясни ми се че колата има записани часове и незнам си какво! А когато отидох в ММ казах че се интересувам от Жулиета и ми казаха хайде да я покараш и после ще поговорим! Надявам се да не ми се налага да им ползвам сервизните услуги но каквото сабя покаже!
    Е аз се изказах по друго мнение-ами ситроен, форд, пежо разни шкоди и фолксваген-говоря общо за фирмата, не за контретни модели, сигурно си прав и ти.Чувал съм от познати, но как стои точно не знам за БМВ, там може да има и връзкарска история
    Просто се ядосах на ММ и по други поводи, не визирам случая в София, който я приятно изключение, да стане практика
    Моят опит с ММ България е следният-обадих се за 159 - няма проблеми елате, отидох /преди година две някъде беше/ в събота, бях предупредил-отивам мии, нямало никой, били не знам къде си, но елата следващата събота.Няма проблем.
    Отидох следващата събота-ми пак нещо било станало и т-н.....и двата пъти подчертавам след обаждане и уговорки.Ми да бяха казали Не и точка.

    ---------- Post added at 23:52 ---------- Previous post was at 23:51 ----------
    Quote Originally Posted by kaloiannnnn View Post
    ............ Що се отнася до кой какви вазможности има това няма значение щото и останалите марки немогат да си позволят много хора! идеята е да се види самия модел по обстойно и всеки който е фен на тази марка би се поинтересувал така или иначе ти идва на крака молявисе задръще си мненията за себеси!!!!!
    Горе долу това имах и аз предвид, макар да прозвуча явно нещо друго
    Last edited by fred; 12-08-2011 at 21:03.
    Alfa Romeo 156,2.0TS 98 г.
    Нагоре по стълбата, която води надолу

  3. #48
    Старши алфист HACCP's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    София
    Posts
    909

    Default

    Quote Originally Posted by fred View Post
    Е аз се изказах по друго мнение-ами ситроен, форд, пежо разни шкоди и фолксваген-говоря общо за фирмата, не за контретни модели, сигурно си прав и ти.Чувал съм от познати, но как стои точно не знам за БМВ, там може да има и връзкарска история
    Просто се ядосах на ММ и по други поводи, не визирам случая в София, който я приятно изключение, да стане практика
    Аз си взех кола от ММ но единственият човек с който общувам е Мартин дилара! А той поне според мен е готин благодарение на него се случи Срещата! Иначе ми забавиха колата с една седмица заради вътрешни техни проблеми ..... дано не ми се налага да им ползвам услугите за сервиз!

  4. #49
    Болен алфист fred's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Тамбукту
    Posts
    3,232

    Default

    Аз са обадих на телефоните, имаше обява в пресата тогава, но нека да е цивилизовано и коректно, това в крайна сметка е най доброто за всички
    Alfa Romeo 156,2.0TS 98 г.
    Нагоре по стълбата, която води надолу

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •