Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 20 of 20

Thread: Резонаторно гърне/ускорител

  1. #16

    Default

    Туй дет го караш бензин или нафталин е?

    -----------
    пссс видях че е бензин
    nicola 59 каза:....трее да помислиш по въпроса за засилването,понеже в момента можеш да спреш,и хеопсовата пирамида,ма не си в състояние да засилиш и кучешка колиба.

  2. #17
    започва да се зарибява Murderer's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Varna
    Posts
    147

    Default Хех

    Е знаех си ,че ше се зачекнеш за нещо

  3. #18

    Default

    Ееее стига да аз да не съм плашило Що реши че ще се зачекна за гърнето
    Просто в първия момент реших че си дизел и щях да питам за резонаторното ама после видях че с бензин за туй...няма лоши помисли
    nicola 59 каза:....трее да помислиш по въпроса за засилването,понеже в момента можеш да спреш,и хеопсовата пирамида,ма не си в състояние да засилиш и кучешка колиба.

  4. #19
    започва да се зарибява Murderer's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Varna
    Posts
    147

    Default

    Но проблемо,Ай'м джъст киддин' ма ниг :Р
    Абе общо взето с резонаторника е много гот,милата ми кошничка взе да пърха като пеперудка.Съвсем леко се изстрелва в ниските обороти а и наблюденията ми върху разхода са доста оптимистични-около литър бензин ми падна,мдаа

  5. #20
    Бегач на къси разстояния Wiliams's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Plovdiv
    Posts
    135

    Default

    Quote Originally Posted by Da_Fuse View Post
    Тц, това по всички сервизи за гърнета казват, чее ускорител товати оновати..., а в същност тези отвори служат като джобчета през които газовете да влязат в кухината на резонатора и колата да утихне малко. Отговорът на въпроса ти е да, има смисъл да сложиш такъв резонатор ако искаш колата ти да стане по-тиха.
    Ммм ако е била само по колектори - да ще утихне малко ...Бях само с прави тръби и катализатор,понеже крайното ми гърне замина отдавна...Смениха ми катализатора с резонатор и стана страшно...колата си имаше много як звук като беше само с катализатора,ама сега направо ме чуват през 2 квартала...като сложа ново крайно гърне ще видя ама мога 100% да кажа,че грам не утихва колата - напротив става доста по шумна ...
    Alfa Romeo 156SW 1.9JTD,Fiat Punto 1.2 16V Sporting,Alfa Romeo 166 2.4JTD 136hp-ex,Alfa Romeo 33 1.3L IE-ex,


Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •