Results 1 to 5 of 5

Thread: Проблем опира ми в подкалниците отзад

  1. #1
    Младши алфист DimoSK's Avatar
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Sofia
    Posts
    7

    Default Проблем опира ми в подкалниците отзад

    имам проблем незнам дали ще се разреши със спортните пружини. като е натоварена колата много багаж и 5 човека ми опира отзаде в подкалниците, като се разлюлее на плавни неравности. колата е старото купе джантите са 15/7ж/ет30 гумите 195/50/15. какволи не опитвах слагах от тампоните които влизат между врътките. опираше по малко после глагах подложки 4 см стана много висока отзаде и не стабилна в завоите и пак опираше. сега мисля за спортни пружини с подложка.

  2. #2
    чиста проба спреляк Furious 155's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    София, Младост
    Posts
    5,287

    Default

    Quote Originally Posted by DimoSK View Post
    имам проблем незнам дали ще се разреши със спортните пружини. като е натоварена колата много багаж и 5 човека ми опира отзаде в подкалниците, като се разлюлее на плавни неравности. колата е старото купе джантите са 15/7ж/ет30 гумите 195/50/15. какволи не опитвах слагах от тампоните които влизат между врътките. опираше по малко после глагах подложки 4 см стана много висока отзаде и не стабилна в завоите и пак опираше. сега мисля за спортни пружини с подложка.
    Проблемът ти е от джантите... няма да се оправи с пружини и т.н. Просто джанти до ЕТ35 на тази ширина.
    Фланци имаш ли отзад?


    Даването на газ, води до пристрастяване!
    Alfa Romeo 155 1.8TS by RuBig
    Volvo V50 2.0D by RuBig

  3. #3
    Младши алфист DimoSK's Avatar
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Sofia
    Posts
    7

    Default

    Фабричните 5мм съм ги махнал мисля за спортни пружини с подложка 20 мм

  4. #4
    започва да се пристрастява дадин's Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    сливен
    Posts
    80

    Default

    както ти казва колегата,джанти не по малко от ЕТ 35 тези твоите много изхвърлят и заради това опира.А с спортни пружини пак ще опира с твоите джанти.
    '98 Lancia Delta 2 1.8 16V
    '96 Alfa Romeo 155 1.9 TD


  5. #5
    статус: Пътуващ pe6kata212's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Нови Искър
    Posts
    712

    Default

    Една подробност,че ако е със сменяван заден мост трябва да се ориентира за джанти с не по малко ЕТ от 40.При мен със заден мост от 145,с махнати фланци и джанти с ЕТ32 направо обира всички неравности т.е. опира почти постоянно.

    Alfetta GTV 2000TS 87г. Alfa Romeo 164 2.0TS 91г. Alfa romeo 155 1.8TS 93г. Honda VFR400 NC24

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •