Results 1 to 6 of 6

Thread: Сервиз в Благоевград за Alfa GT ?

  1. #1
    безделник teetrinker's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    София
    Age
    38
    Posts
    77

    Default Сервиз в Благоевград за Alfa GT ?

    Чудех се къде да пусна темата, реших тук.. Харесал съм си една alfa GT, в обявата в мобиле.бг пише 'Благоевград'. Някой да посъветва сервиз в околностите или града където да могат да я погледнат дали е читава? В раздела със сервизите не видях никой който да е в Благоевград..
    П.С. ако някой вече е гледал колата да сподели
    Alfa Romeo 156 1.9 JTD '99

  2. #2
    Pretorian Кайо's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    дома
    Age
    49
    Posts
    2,643

    Default

    Колега знам сервиз в Благоевград,досега там си поддържах колата,лошото е че баш майстора замина края на миналия месец за Канада,но мисля че баща му и помощника могат да видят и преценят дали е в добро състояние колата.Хората си имат представа от италианки,бивши представители са на Алфа,Фиат и Ланча.
    Ако искаш мога да ти дам телефони и кординати на сервиза.
    Last edited by Кайо; 15-06-2011 at 20:27.
    Alfa Romeo 159 2,4 Jtdm Q-tronic
    Citroen C2 1,6 Sensodrive

    Alfa Romeo 156 GTA Selespeed - EX
    Alfa Romeo 159 SW 2,4 Jtdm Q-tronic - EX
    Alfa Romeo 156 2,0 TS Selespeed - EX

    ....расоф ат, дърта кранта без зоб не пука!

  3. #3
    безделник teetrinker's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    София
    Age
    38
    Posts
    77

    Default

    благодаря колега, ако затръгвам към Благоевград ще пиша
    Alfa Romeo 156 1.9 JTD '99

  4. #4
    Запален алфист A.Arabadzhiev's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    с.Ключ/общ.Петрич
    Posts
    163

    Default

    Quote Originally Posted by kaio156 View Post
    Колега знам сервиз в Благоевград,досега там си поддържах колата,лошото е че баш майстора замина края на миналия месец за Канада,но мисля че баща му и помощника могат да видят и преценят дали е в добро състояние колата.Хората си имат представа от италианки,бивши представители са на Алфа,Фиат и Ланча.
    Ако искаш мога да ти дам телефони и кординати на сервиза.
    Колега я кажи на мен.. Къде е този сервиз че да видим дали ще могат да ми сменят Тампоните на долните носачи на Алфето..
    Alfa 147 1.9JTD 16v 140hp

  5. #5
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Blagoevgrad
    Age
    54
    Posts
    68

    Default

    ...не ходете там, откакто сина на майстора замина за канада, сервиза не е същия...
    карах 145цата за да сменят лагер на макферсона (недоволен от други майстори, дето така го бяха сменили че пак си стържеше) - смениха и лагера и тампона на амортисиора, но го бяха сглобили без гумения тампон на пружината !
    те си мислили че щом не е в комплект с лагера, може и без него, и ми твърдят че не се продавал отделно.
    хубаво, купих тампон за пружината, хайде и нов лагер сглобиха го - днеска качвам толата на канал - е пак са си оставили ръцете - кабела за ABS-а откачен от щипките, и се вее и се търка по джантата... маншона на амортисиора не е сложен...
    - аз повече няма да стъпя там.
    145 1.6TS '97

  6. #6
    Pretorian Кайо's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    дома
    Age
    49
    Posts
    2,643

    Default

    Quote Originally Posted by Ivo_ View Post
    ...не ходете там, откакто сина на майстора замина за канада, сервиза не е същия...
    карах 145цата за да сменят лагер на макферсона (недоволен от други майстори, дето така го бяха сменили че пак си стържеше) - смениха и лагера и тампона на амортисиора, но го бяха сглобили без гумения тампон на пружината !
    те си мислили че щом не е в комплект с лагера, може и без него, и ми твърдят че не се продавал отделно.
    хубаво, купих тампон за пружината, хайде и нов лагер сглобиха го - днеска качвам толата на канал - е пак са си оставили ръцете - кабела за ABS-а откачен от щипките, и се вее и се търка по джантата... маншона на амортисиора не е сложен...
    - аз повече няма да стъпя там.
    Може и да си прав...........
    Нормално е без Иво сервиза да не е същия,дефакто Иво беше баш майстора,а този който ти наричаш майстора е баща му,човека е инжинер по образование,един от хората развили Мото Пфое в България и определено разбира от коли.Проблем е,че Иво го няма,баща му наскоро имаше сериозно ПТП,чупени ребра и прочие,все още не взима активно участие в сервиза.
    В момента там бачка само помощника на Иво,Станислав,добро хлапе но сигурно има още какво да учи.......
    Нищо лично,нито се опитвам да ги оправдавам,просто ми е странно,на мен винаги до сега са ми вършили добра работа.
    А по принцип сервизите в Бл-град са много зле,на мен наскоро в сервиз с добро име в града ми сменяха долен носач с резултат да скъсат маншон на шарнира,един от работниците каза ,,ЕЛЕЕЕЕ СКИНА СЕ ШАРНИРОО,СА ШО КЕ ПРАВИМ?"
    Аз му казвам,,Е сам ли се скъса?",А той ,,НЕ бе не,ЯЗ ГО СКИНАХ С ЛОСТО."
    Alfa Romeo 159 2,4 Jtdm Q-tronic
    Citroen C2 1,6 Sensodrive

    Alfa Romeo 156 GTA Selespeed - EX
    Alfa Romeo 159 SW 2,4 Jtdm Q-tronic - EX
    Alfa Romeo 156 2,0 TS Selespeed - EX

    ....расоф ат, дърта кранта без зоб не пука!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •