Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 45 of 45

Thread: Коментари (въпроси и отговори) относно ИталФест2006.

  1. #31
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    7,990

    Default

    Ми някой ако има достъп до форума на митко да покани всички

    Аз по незнайни причини съм с БАН там. Сигурен съм че нямам нито едно лошо мнение у оня форум ма пак имам бан. Човешката злоба е безкрайна Като немах БАН там форума не работеше
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

  2. #32
    Болен алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    РУСЕ
    Posts
    1,490

    Default

    а хем имаш 2 фиата у вас дееба смятаи аз ко се регна там сигур и 5 минути не моа изкарам

  3. #33
    Lead Bounder valjo's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    София
    Age
    49
    Posts
    6,080

    Default

    Quote Originally Posted by Bobo
    Ми някой ако има достъп до форума на митко да покани всички

    Аз по незнайни причини съм с БАН там. Сигурен съм че нямам нито едно лошо мнение у оня форум ма пак имам бан. Човешката злоба е безкрайна Като немах БАН там форума не работеше
    е тоя дето ше покани, ще бъде баннат до 3 минути, фюрера е на пост там къ мислиш ти))))

    аз не см баннед де, направо се чувствам депресиран
    ходих да чета там, то малко бавно зарежда де, 2-3 минути на рефреш, ама не е като "вие сте изгонен" хихик
    '04 Alfa Romeo GT 1.9 JTDm Q2 150cv heavily tunned
    '02 Alfa Romeo 166 2.4 JTD Q2 150cv, remapped by Bobo
    '99 Alfa Romeo 145 1.6 TS 120cv - ex

  4. #34
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Варна
    Posts
    92

    Default

    Е то тема има,ама е междудругото!Те някой от по новите потребители дори не знаят за ко става въпрос

    На мен ми стана ясно Казахте достатъчно.Мноу е тъпо това Нищо.......

  5. #35

    Default

    Аз понеже бях първия с БАН от фюрера...за което се чуствам поласкан няма как да напиша каквато и да било информация там.


    Между другото на новите които не са запознати с история на трите клуба, мога само да ви каза, че всички които са създали тези клубове, срещи и т.н. са с БАН в Фиат-форума, които също бе създаден от хора които имат Бан там.

    Та моля да ни извините, че няма официална покана за хората от "Фиат" форума....чисто и просто няма как да я пуснем, защото сме БАНати от "вас".

    Относно Феста и "Фиат" форума...

    За съжеление ще има някои новорегистрирали се потребители които няма да знаят за какво става на въпрос относно ИталФеста, тоест тези хора ще изпуснат тръпката от цялата забава...благодарение единствено на болните амбиции на един човек (митко)....но разковничето в цялата история се крие в един друг човек....е въпросни ми момко доволен ли си какво изцадие създаде и колко хора ще останат прецакани???

    Пс; между другото ще ви помоля повече да не занимавате хората с въпросния Митко и неговия форум.

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

  6. #36
    Младши алфист
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    София Лозенец
    Posts
    7

    Default Ако

    Ако нямате нищо напротив и аз мисля да се "дотъркалям" с малкото фиатче на феста

  7. #37
    Запален алфист ZoE23's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Plovdiv
    Posts
    433

    Default

    Заповядай
    Grande Punto 1.9 Sporт
    98 Alfa 145 1.6 16V TS-bivshata

  8. #38
    Запален алфист grale's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    София
    Age
    41
    Posts
    142

    Default

    Искам да питам на 7ми в колко часа ще почне феста
    Lancia Dedra Integrale

  9. #39
    Фиатаджия
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Бургас/София
    Age
    34
    Posts
    254

    Default

    Quote Originally Posted by Maldini
    Искам да питам на 7ми в колко часа ще почне феста
    И мен ме интересува, понеже евентуално може да долетим с чинкуечентото да видим дали няма да се намери някой по-слаб противник
    Svetlion ти си свидетел как пича с многото полски фиатчета (ех, значи все му забравям ника) каза, че неговото полско фиатче (126) ще бие моето полско фиатче (cinquecento) ... Което много, ама МНОГО ме съмнява ... както и да е, много офтопик...
    Та, кажете наистина час, за да знаем кога да тръгваме, за да имаме повече време на разположение ... (все пак и Бургас не е много близо ...)
    Fiat Punto Mk.II 1.2 8v
    Fiat Punto Mk.I GT1

  10. #40
    Старши алфист
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Русе
    Posts
    618

    Default

    Здравейте колеги . Кажете нещо повече за италианското преследване, че не остана много време. Например изискване за каски ? И други такива, като класове, знам ли и аз

  11. #41
    запален рацингист net_scooter's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Бургас
    Posts
    117

    Default

    има ли вече готови листовки за италфеста, и ако има откъде да ги получим ???
    ALFA ROMEO 156 2.0 T.S.
    AR 32301
    LANCIA Y 1.2 16v 86++HP
    176B9.000

  12. #42

    Default

    Най-вероятно ще ги пуснем за печат в петък и след това ще има нова тема за листовките.

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

  13. #43
    Запален алфист
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Пловдив
    Posts
    117

    Default

    Кога ще има резултат изразен в цифри и часове колеги за да стане ясно къде ще се събираме, кога и евентуално ако е във възможностите на някой да даде точната програма на събитието на годината. Няма да е лошо да се съберем колкото се може повече хора в Пловдив и да извиеме дълга дълга опашка до Калояново всички заедно както си пише по книгите. Мисля че няма всекидневник в страната който да не започне със снимка на такъв рейд.....или съм непоправим ентусиаст.
    AR 164 V6 turbo I.E.

  14. #44
    Запален алфист ZoE23's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Plovdiv
    Posts
    433

    Default

    Quote Originally Posted by ICI
    Здравейте колеги . Кажете нещо повече за италианското преследване, че не остана много време. Например изискване за каски ? И други такива, като класове, знам ли и аз
    Ako имаш каска вЗеми си я, ако ли не ще ти баде дадена от там но поне си носи боне Поне на първото италианко беше така.
    Grande Punto 1.9 Sporт
    98 Alfa 145 1.6 16V TS-bivshata

  15. #45
    Старши алфист
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Русе
    Posts
    618

    Default

    Quote Originally Posted by ZoE23
    Quote Originally Posted by ICI
    Здравейте колеги . Кажете нещо повече за италианското преследване, че не остана много време. Например изискване за каски ? И други такива, като класове, знам ли и аз
    Ako имаш каска вЗеми си я, ако ли не ще ти баде дадена от там но поне си носи боне Поне на първото италианко беше така.
    Мерси за отговора, почваме да си търсим.

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •