Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 18 of 18

Thread: не пали и не пали

  1. #16
    започва да се пристрастява alfa maniak's Avatar
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    пловдив
    Posts
    69

    Default

    колеги темата е за ключ онзи ден в събота я закарах на диагностика та дърпаха ме до там и маистора вика чакаи да видим има ли ток до помпата и дали работи та и ток има и помпата работи и вика чакаи да замерим налягането на бенза от помпата сложи там отпред на мъркуча които влиза в дюзите от резервоара и ми вика я завърти на стартер да видим налягането та и аз почвам да въртя и тя хвана та запали пущината и слад това я закачи на компа и нищо вика ела да видиш 0 грешки 0 повреди пишеше и ми вика зимаи си я ако стане нещо ела пак кът работи колата немога да кажа нищо та аз го питах за този датчик на коляновия вал и тои ми вика че ако е отказвал щяло да го запише кът грешка и нз за с4ега вървъ та ще видим
    луди алфи 1.4 т.с 103hp на газ обикновенна газова brc

  2. #17
    Т.С. НАЗОБЕНЯК _power_'s Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Горно Чапръчане
    Age
    40
    Posts
    1,926

    Default

    Quote Originally Posted by alfa maniak View Post
    колеги темата е за ключ онзи ден в събота я закарах на диагностика та дърпаха ме до там и маистора вика чакаи да видим има ли ток до помпата и дали работи та и ток има и помпата работи и вика чакаи да замерим налягането на бенза от помпата сложи там отпред на мъркуча които влиза в дюзите от резервоара и ми вика я завърти на стартер да видим налягането та и аз почвам да въртя и тя хвана та запали пущината и слад това я закачи на компа и нищо вика ела да видиш 0 грешки 0 повреди пишеше и ми вика зимаи си я ако стане нещо ела пак кът работи колата немога да кажа нищо та аз го питах за този датчик на коляновия вал и тои ми вика че ако е отказвал щяло да го запише кът грешка и нз за с4ега вървъ та ще видим
    Е напъни се малко да пишеш грамотно....
    Нищо не се разбра какъв е бил проблема и как е решен
    Разбра се : мъркуча... налягането... майстора ...запали

  3. #18
    започва да се пристрастява donticiano's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Майна сити
    Age
    37
    Posts
    43

    Default

    Колеги, за да не отварям нова тема ще ползвам тази ...кажете къде да ида за диагностика защото прегледах стари теми но те са от преди 4 години.. та тези доби майстори (Джими, Пламен-доколкото разбрах)още ли са на старите си адреси по Карловско или някакви по скорошни отзиви за други новоизлюпени добри майстори или сервизи Мерси предварително

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •