Results 1 to 15 of 15

Thread: ЧАСТИ-БОКЛУЦИ В АЛЕКСАНДЪР АУТО(оно па свестно нещо има ли?)

  1. #1
    Болен алфист virusalfa's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Благоевград
    Posts
    2,382

    Default ЧАСТИ-БОКЛУЦИ В АЛЕКСАНДЪР АУТО(оно па свестно нещо има ли?)

    Вчера купих работен цилиндър за съединителя,марката беше RC-"италианска".Познайте колко изкара.....40м или 4 натискания.Сега взех Метели от друго място,оказва се,че педала е много по-мек и си работи,даже я покарах.Я да видим дали има някои магазинери и темподобни от фирмата да чете форума? Ей,пичаги,кажете му на оня Румен(като махнете първете буква ше стане Умен) да не внася такива гюбрета повече.Това не е предупреждение,а препоръка.Има си закон за защита на потребителя и при следващ такъв случай ще бъде приложен в цялата си строгост. [/b]
    Аlfa 164 Super 2.5TD

  2. #2
    Вечно недоволен Lucky's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    1,161

    Default

    Вирусе, не защитавам търговците даже им тегля по една майна при всяка възможност,но в крайна сметка нали знаеш приказката за толко пари толкова качество Лошото е че всички патим
    1995 Alfa Romeo 145 1.6 Boxer - ex
    2000 Alfa Romeo 166 2.4 JTD 136cv - ex
    1995 Alfa Romeo 164 Q4 3.0 V6 24V 232cv

  3. #3

    Default

    ??????? ???????? ????? ? ?????? ?? ??? ?? ???? ????.??????? ????? ?????? ???????? ????? ?????? 5000?? ? ?? ????? ? ?????? ??? ????? ???? ?? ???????.???????? ?????? ???? ?? ????? ???? ??????? ??????????.??????? ????? ?? ?? ? ?????? ???? ?????
    ________
    Angelina Jolie Pic
    Last edited by santo_traficante; 24-02-2011 at 15:09.

  4. #4
    Бивш манекен Naso's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Sandhurst
    Age
    48
    Posts
    1,070

    Default

    Мойте ролки и ремъци са на вече 20000км и са си добре.... Лош късмет или некадърен майстор (у случайта на вирусо май е првото)
    Настоящий альфист "крепок духом и слаб на голову".

  5. #5

    Default

    Quote Originally Posted by Naso
    .... ??? ?????? ??? ????????? ??????? .....
    ?? ? ???????? ?? ??? ??? ????? ?? ?? ?????? ?? ?????? ??????? ? ???? ??????
    ________
    Washington Dispensaries
    Last edited by santo_traficante; 24-02-2011 at 15:10.

  6. #6
    Болен алфист virusalfa's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Благоевград
    Posts
    2,382

    Default

    Quote Originally Posted by Naso
    Мойте ролки и ремъци са на вече 20000км и са си добре.... Лош късмет или некадърен майстор (у случайта на вирусо май е првото)
    Аре нема нужда Не е лош късмет,а лоша стока,батка От сега нататък за стока,намираща се в ценовата листа и рафтовете там,ще проверя поне дали има сайт в интернет.Учудва ме,че турското метели работи и то педала е много по-мек и включването на съединителя е по-плавно
    П>П> Много странни са тия ремъци Гудиър по рафтовете на Александър ауто,аз съм с акъв от там и щом е от там,ще го сменя.Поръчвам Гейтс от юнайтед стейдс !
    Аlfa 164 Super 2.5TD

  7. #7

    Default

    Миналото лято сменях едната помпа на съединителя - Италианска CATI - 48лв, преди два дни я гледах, тече си като старата в момента .
    Alfa Romeo 155 1.8TS
    Alfa Romeo 156 1.9 16V m-jet


  8. #8

    Default

    Няма да споменавам и в кой магазин във Варна, след като попитах какви марки се предлагат за дадена част, защото попадам все на боклуци, отговора беше: "Като искаш качествени части, отиваш до Италия и си вземаш" - едва ли ще вляза повече там де
    Alfa Romeo 155 1.8TS
    Alfa Romeo 156 1.9 16V m-jet


  9. #9
    Запален алфист
    Join Date
    May 2006
    Location
    София
    Age
    44
    Posts
    101

    Default

    от там си бях купил спирачни маркучи
    на 6-ия месец бяха напукани вече

    ----------------------------
    FIAT Bravo във Facebook

  10. #10

    Default

    някой може ли да ми каже каде има Александър ауто в Пловдив.

  11. #11

    Default

    Ето вчера какво кранче за парното ми продадоха. Добре, че днес ми дадоха ново без да плащам и най-важното добре, че не беше скапано.
    Та ако не е мн ясно от снимката, от кранчето капе. Колкото по-високи оборотите, толкова повече капе, а в турбото направо си течеше
    Количеството, което е в шишето изтече за 10мин каране и то повече от 1500об. не съм вдигал. Ако бях карал, както принципно си карам, просто не знам
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Image(211).jpg  
    Last edited by soldier; 09-05-2014 at 13:20.

  12. #12
    хмммммммммм slav40's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    София
    Age
    42
    Posts
    883

    Default

    те такаааа ... продължавам с рекламата на сервиза...
    преди да речем година и 7-8 месеца(не си спомням точно) бях в сервиза, за смяна на ремъци,ролки(о боже външна обтяжна ролка 300лв.),масло двигател,масло ск. кутия, смяна на ябълка скоростен лост(че беше малко счупена старата) и цената която беше казана ориентировъчно за всичко беше 200лв труд и 600-700 за останалото - демек около 900лв. Така и така бях сляп и не виждах други сервизи се съгласих ... обажда се човека и казва готов си 1200 пара и си зимаш колата...... е що бе аджеба толко много ..... еми щото те за ролката не сме ти били казали цената ........ОК сигурно е много убава щом толкоз пара .......... Но след 4000-5000 км виждам аз ,че пистовия ремък лекинко така през 2-3 милиметра е нацепен целия ....хм... благословия ,нямам нерви за търсене на обяснение ...сега след 30000км . същия е още по напукан ,но за сметка на това тая ролка .... лекинко скрибуца,понастъргва и естествено вие ,заедно с ремъците и др. ролки дет са там .... Предната смяна на ремъци и ролки пак беше там и стана същата история ...само че тогава не бях сменявал въпросната ролка и нямах проблеми с нея, но другото пак се разкърца,разсвири .... Па да ви пожелая успех и може да си сложите табела като мото на сервиза.... естествено заглавието на темата. Браво колега "virusalfa" много добре си я озаглавил темата .....
    О слава богу ...банера го няма,че ми се повръщаше като го видя!

  13. #13
    You talkin' to me?! Nyte's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    София/Благоевград
    Age
    37
    Posts
    349

    Exclamation

    Аз бях взел дебитомер от тях, който се оказа абсолютно менте! Вместо да изпиша вежди - избодох очи. Слагам дебитомера и колата взима да чури отзад черно! Звъня им по телефона - така и така, дебитомера дето сте ми продали или е менте или не е за мойта кола. Опитаха се да ме пратят в техния сервиз в София (при положение, че съм го купил от Благоевград) там да ми го сложели, щото видиш ли те там много разбирали техните техници и можело да се наложи да ми бърникат по ECU'то за "донастройване". Аз за такова нещо като настройка на ECU при смяна на дебитомер досега не съм чул! Само това като вариант могли да ми предложат. В момента, в който им споменах, че ако не искат да ми върнат парите или да ми сменят частта ще подам оплакване в КЗП изведнъж станаха много отзивчиви и се намери решение на проблема... "Донеси дебитомера и ще оправим нещата"... Върнаха ми парите естествено. Та колеги, търсете си правата в такива ситуации! Законът е изцяло на ваша страна (освен в случаите, когато умишлено или по невнимание сте повредили стоката). Ето ви линк към една статия, която да ви мотивира да си търсите правата и да ви открехне на някои недотам известни факти от Закона за Защита на Потребителите: http://www.kenanoff.com/blog/archives/190
    Alfa Romeo 145 1.4 16V TwinSpark 103hp [1998]
    Peugeot 206 1.4 74hp [2001]
    Renault Megane 2 1.5 dCi 100hp [2005]

  14. #14
    Старши алфист Walker's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    София - Младост
    Age
    38
    Posts
    529

    Default

    Quote Originally Posted by Nyte View Post
    Аз бях взел дебитомер от тях, който се оказа абсолютно менте! Вместо да изпиша вежди - избодох очи. Слагам дебитомера и колата взима да чури отзад черно! Звъня им по телефона - така и така, дебитомера дето сте ми продали или е менте или не е за мойта кола. Опитаха се да ме пратят в техния сервиз в София (при положение, че съм го купил от Благоевград) там да ми го сложели, щото видиш ли те там много разбирали техните техници и можело да се наложи да ми бърникат по ECU'то за "донастройване". Аз за такова нещо като настройка на ECU при смяна на дебитомер досега не съм чул! Само това като вариант могли да ми предложат. В момента, в който им споменах, че ако не искат да ми върнат парите или да ми сменят частта ще подам оплакване в КЗП изведнъж станаха много отзивчиви и се намери решение на проблема... "Донеси дебитомера и ще оправим нещата"... Върнаха ми парите естествено. Та колеги, търсете си правата в такива ситуации! Законът е изцяло на ваша страна (освен в случаите, когато умишлено или по невнимание сте повредили стоката). Ето ви линк към една статия, която да ви мотивира да си търсите правата и да ви открехне на някои недотам известни факти от Закона за Защита на Потребителите: http://www.kenanoff.com/blog/archives/190
    Позната история
    Само дето мен ме моткаха няколко месеца.
    --Alfa Romeo 147 1.9JTD -- Keep walking! --

  15. #15
    Старши алфист Walker's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    София - Младост
    Age
    38
    Posts
    529

    Default

    Quote Originally Posted by Nyte View Post
    Ужас! Защо не им привика КЗП да им сгреят вратовете? Скивай тука как слагат Технополис на място за 10 DVD'та: http://www.kenanoff.com/blog/archives/129 Ето така се процедира с некоректните търговци!
    В крайна сметка поне ми върнаха парите ...
    --Alfa Romeo 147 1.9JTD -- Keep walking! --

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •