Results 1 to 5 of 5

Thread: Споделете мнения и опит за спортно окачване

  1. #1
    Младши алфист as0s00's Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    София
    Posts
    27

    Default Споделете мнения и опит за спортно окачване

    Здравейте колеги
    тези дни се замислих да си сложа спортни пружини,интересува ме,дали някой е бил със същите като тези или подобни и дали ефекта е добър,защото мисля да си запазя сотоковите амортисьорчета


    http://shopix.bg/Sportni-prujini-FK-...97-146-FKAL001

  2. #2
    Т.С. НАЗОБЕНЯК _power_'s Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Горно Чапръчане
    Age
    40
    Posts
    1,926

    Default

    Quote Originally Posted by as0s00 View Post
    Здравейте колеги
    тези дни се замислих да си сложа спортни пружини,интересува ме,дали някой е бил със същите като тези или подобни и дали ефекта е добър,защото мисля да си запазя сотоковите амортисьорчета


    http://shopix.bg/Sportni-prujini-FK-...97-146-FKAL001
    Скромното ми мнение е да си потърсиш пружини със амортисьори от КУ-ВЕ или ТИ - Ай и да си караш,
    Ефекта със стандартни амортисьори е временен!
    Ако имаш интерес драсни на Л.С. да те насоча!

  3. #3

    Default

    Тая фирма е малко спорна за мен - имат си хубави чаркаляци, но имат и не дотам свестни (защото си лепят логото на китайски неща май...)
    В случая факта, че тия пружини нови струват колкото един употребяван "ейбах" на мен ми говори, че не стават... Аз бих си взел ейбах (или подобна доказана фирма - спарко, апекс, Х&Р...) втора ръка по-скоро.

  4. #4
    Младши алфист as0s00's Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    София
    Posts
    27

    Default

    Quote Originally Posted by badmadafaka View Post
    Тая фирма е малко спорна за мен - имат си хубави чаркаляци, но имат и не дотам свестни (защото си лепят логото на китайски неща май...)
    В случая факта, че тия пружини нови струват колкото един употребяван "ейбах" на мен ми говори, че не стават... Аз бих си взел ейбах (или подобна доказана фирма - спарко, апекс, Х&Р...) втора ръка по-скоро.

    колега,какво да ти кажа,и аз имам желание да сложа Д2 но нямам парите,търся някакъв компромисен вариант

  5. #5
    Запален алфист hunter1989's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Елин Пелин/София
    Posts
    384

    Default

    Колега аз съм с спортни пружини (червени , марката е неизвестна за мен) . Не знам какво да ти кажа за тях . Единственият плюс според мен е стабилността на пътя и външният вид . А минусите са ,че вози много по твърдо и колата е по ниска .

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •