Results 1 to 5 of 5

Thread: Термоустойчиво фолио за апаратите

  1. #1
    пристрастен KoRny's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Перник
    Posts
    404

    Default Термоустойчиво фолио за апаратите

    Колеги днес търсих по рекламните агенции за такова фолио в Пк,обаче нямат.Може ли някой колега от София,който си е взимал за неговите спирачни апарати на 156цата такова фолио с надпис Алфа Ромео с оригиналният фонт да ми вземе и за мойта?Предполагам ще знаете каква големина на надписа се разполага добре на спирачният апарат за 2.4 жтд,или другият вариант е да ми кажете къде в Сф имат такова фолио,да им дам файла с надписа и те го изкарат на такова фолио,пък аз ще видя размерите на апарата.Мерси предварително
    Alfonso 1.3 Boxer EX

    Alfonso 156 2.4 140 -new breed

  2. #2
    хАмерикански лос rusiq86's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Nantucket Island, US...
    Posts
    2,760

    Default

    Или 10 или 12 см беше лепенката...мога да премеря по-късно. Вс рекламно студио трябва да го има това...странно.

    Gulfstream G650 with Italian design...

  3. #3
    пристрастен KoRny's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Перник
    Posts
    404

    Default

    Ми обадих се само на 1 студио в перник-Скорпион,но то май се води едно от "най-големите" в Пк :Д
    Да започнат работните дни и ще проверя и останалите в Пк,ако не в Сф.Мерси за инфото
    Alfonso 1.3 Boxer EX

    Alfonso 156 2.4 140 -new breed

  4. #4
    **\/** tonov's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Мездра
    Age
    49
    Posts
    4,221

    Default

    Да ти кажа, аз на моите апарати сложих надписи от обикновено фолио и изкараха цяла година без проблеми. Щяха и повече да издържат, но като пребоядисвах апаратите се наложи да ги махна.

    Иначе са с 8 см дължина.
    166 2,4JTD 20V Sportronic Edizione collezionisti
    ex 156 2,4JTD; ex 146ti; ex 145 1,6 boxer

  5. #5

    Default

    ..оня ден си направих труда,след като покарах "по-чвръсто",което освен даване на газ,включва и по-интензивно спиране,слезнах и пипнах апаратите-те бяха студени в буквалния смисъл,а дисковете неможеха да се пипнат....та в тоя ред на мисли,явно апаратите не се нагряват чак толкова....и нищо чудно,че си карал цяла година,Тони...а като знам,че и ти не жалиш газта
    156 2.4 JTD SW 140-ex./ 147 1.9 JTDM 150-ex./ 159 2.4 JTDM SW Qtronic 200-ex./
    GIULIA
    2.2 JTDM ​180 ZF8

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •