Results 1 to 4 of 4

Thread: Регулиране на автоматични фарове ?

  1. #1
    Запален алфист Dob4i's Avatar
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Varna
    Posts
    248

    Default Регулиране на автоматични фарове ?

    Здравейте колеги, какъв е начина или кой може да ми регулира фаровете. Ходих на 2 места, но ми казаха, че нямат представа как става това с автоматичните фарове.Левия свети много надолу, десния много нагорем, пък уж машинката намества... Нека някой ако знае да сподели.
    Alfa Romeo 166 2.4jtd

  2. #2
    Запален алфист wenss's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Пловдив-Кричим
    Age
    46
    Posts
    104

    Default

    Quote Originally Posted by Dob4i View Post
    Здравейте колеги, какъв е начина или кой може да ми регулира фаровете. Ходих на 2 места, но ми казаха, че нямат представа как става това с автоматичните фарове.Левия свети много надолу, десния много нагорем, пък уж машинката намества... Нека някой ако знае да сподели.
    На самите машинки за регулирането на фаровете има (като ги погледнеш отгоре) отвор за шестограм-незнам точно 6 или 5.Пробвай от там
    алфа 166 2.4 JTD 150 к.с. 2002г.

  3. #3

    Default

    Също така си погледни "кантарите" на задницата,ако ги имаш.
    nicola 59 каза:....трее да помислиш по въпроса за засилването,понеже в момента можеш да спреш,и хеопсовата пирамида,ма не си в състояние да засилиш и кучешка колиба.

  4. #4
    започва да се пристрастява borvass's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    София
    Age
    40
    Posts
    51

    Default

    Погледни и тази тема.
    http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=56636

    Аз не виждам проблем да се регулират фаровете с врътките над тях. Както казват колегите в посочената тема е важно да се провери дали датчиците са ок и не са се извадили. Ако това е ок няма грижи.

    Успех.

    Alfa Romeo 166 2.4JTD 20V FL
    Fiat Punto 1.2HSD 1995

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •