Results 1 to 8 of 8

Thread: бучене от предните колела

  1. #1

    Default бучене от предните колела

    здравейте колеги имам много гаден проблем,значи като карам бавно 1 ва 2 ра и се чува едно гадно бучене от предните колела след като засиля спира да бучи но като спирам пак започва и се чува доста силно имате ли идея от какво може да е лагер или гуми уж гумите са хубави ама знам ли ?
    156/2.0 Selespeed - Alfa Romeo 156 2.5 v6 24v --> http://vbox7.com/play:m1d6507527

  2. #2
    VALETO performance haljscho's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Пловдив
    Age
    46
    Posts
    2,297

    Default

    Кви са гумите, зимни летни....
    Да не са нещо назъбени.......

    Защо ти е манекенка, след като си имаш АЛФА 156
    156 JTD-110-EX, /147 JTD.EX, /156 JTD 115 EX, / GT- JTDm 150 EX
    147 JTDm 140-Малката манекенкa
    159-2.0-JTDm 136
    147-Q2

  3. #3

    Default

    Гумите са си летни ходих на гумаджия оня ми вика че от гумата нищо не ставало то какво друго да ми каже гумаджия хах :Д да не стане така да взема гуми и след това да се налага да правя и лагер и да се набутвам допълнително така и така съм почнал с въпросите още нещо ме притеснява термостата ми при студено време едвам едвам качва до 60 70 много ли е вредно да я карам колата така че ще мога да го сменя чак след седмица 2
    156/2.0 Selespeed - Alfa Romeo 156 2.5 v6 24v --> http://vbox7.com/play:m1d6507527

  4. #4

    Default

    Quote Originally Posted by EpoTuk View Post
    много ли е вредно да я карам колата така че ще мога да го сменя чак след седмица 2
    Карай си 2-те седмици спокойно, нищо и няма...
    156 2.0TS 155hp; Suzuki GSX-R600

  5. #5
    Старши алфист Versace's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Ямбол
    Age
    41
    Posts
    918

    Default

    Че и лятото може да изкараш така.
    Alfa Romeo 156 2.0TS 16V 155 h.p. (ECU Remapped by OEM, TI 17" rims, Eibach Pro-Kit Springs, Polyurethaned, Denso Iridium) Landi LPGi

  6. #6
    Запален алфист zdravko_ss's Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Плевен
    Age
    43
    Posts
    481

    Default

    Quote Originally Posted by EpoTuk View Post
    Гумите са си летни ходих на гумаджия оня ми вика че от гумата нищо не ставало то какво друго да ми каже гумаджия хах :Д да не стане така да взема гуми и след това да се налага да правя и лагер и да се набутвам допълнително така и така съм почнал с въпросите още нещо ме притеснява термостата ми при студено време едвам едвам качва до 60 70 много ли е вредно да я карам колата така че ще мога да го сменя чак след седмица 2
    Няма ли от кой да вземеш две здрави гуми да отхвърлиш вероятността шума да е от гумите?
    _156_2,4_JTD_136hp_-EX
    156 FL 1,9 JTD 115hp "05

  7. #7
    Alfist benzinist spe4elist's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Varna, BG
    Age
    56
    Posts
    4,349

    Default

    Quote Originally Posted by zdravko_ss View Post
    Няма ли от кой да вземеш две здрави гуми да отхвърлиш вероятността шума да е от гумите?
    ... дори по-лесно - завърти си предните отзат и пробвай ...

  8. #8

    Default

    Quote Originally Posted by zdravko_ss View Post
    Няма ли от кой да вземеш две здрави гуми да отхвърлиш вероятността шума да е от гумите?

    за жалост няма колега но мисля да направя това което казва колегата по доло да ги разменя това е добър вариант
    156/2.0 Selespeed - Alfa Romeo 156 2.5 v6 24v --> http://vbox7.com/play:m1d6507527

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •