Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 16

Thread: една 159-ка ?

  1. #1
    Старши алфист KirilSol's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Варна
    Posts
    826

    Default една 159-ка ?

    някой знае ли нещо за тази кола

    http://www.mobile.bg/11302523678524709

    че почват да ми минават едни мисли

    и съм се уговорил утре да идвам в София да я гледам...
    Last edited by KirilSol; 14-04-2011 at 20:22.
    Aprilia Mojito & XTrail '06 T30 QR25 AT
    Ex Alfa 156 1.8 TS Sportwagon '00 /Alfa164 2.0 TS /Alfa155 2.0 TS /Alfa33 1.5 4x4
    Lancia Ypsilon '02

  2. #2

    Default

    13 хил... ха евала

    тая кола е пълен провал в задържането на цена
    Last edited by Stoyan Georgiev; 14-04-2011 at 21:36.

  3. #3

    Default

    Цената е първото подозрително нещо, но и км са и бая...незнам...По принцип за едно JTD 165 000км са нищо но при тия новите, множко са си...
    156 2.4JTD 136+ PS

  4. #4
    Невървежен Satanism's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Odense, DK/София
    Age
    35
    Posts
    2,604

    Default

    Ибаси змьтъ....ако е читава колата си е жива оферта...само дето е малолитражка...
    156SW JTD 20V Distinctive - Injected with a poison

    OEM & Ventura Garage
    http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?p=1111314 -как аз бях измамен от Аrti156SW

  5. #5
    Запален алфист
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    ПЛЕВЕН
    Posts
    342

    Default

    Моята е същия цвят и интериор само , че седан.Така като гледам тая е без мултиволана , няма го надписа ЖТДМ след 1.9 , което ме навежда на мисълта , че вероятно не е 150 а 120 к.с.-8 клапановия мотор и базовото оборудване.С тия италиански номера и снимки явно в Италия е напълно възможно като пристигнеш да види нещо съвсем различно от това на снимката.Цената според мен е силно занижена , ама знае ли човек може продавача да е хлътнал и да играе нула на нула.Абе първо добре разпитай по телефона , че да не се разкарваш за нищо.
    Alfa Romeo Giulietta 170hp

  6. #6
    Невървежен Satanism's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Odense, DK/София
    Age
    35
    Posts
    2,604

    Default

    Quote Originally Posted by alfageorgi View Post
    Моята е същия цвят и интериор само , че седан.Така като гледам тая е без мултиволана , няма го надписа ЖТДМ след 1.9 , което ме навежда на мисълта , че вероятно не е 150 а 120 к.с.-8 клапановия мотор и базовото оборудване.С тия италиански номера и снимки явно в Италия е напълно възможно като пристигнеш да види нещо съвсем различно от това на снимката.Цената според мен е силно занижена , ама знае ли човек може продавача да е хлътнал и да играе нула на нула.Абе първо добре разпитай по телефона , че да не се разкарваш за нищо.
    Точно в момента тея коли, дето са между 10 и 20 бона се продават супер трудно...да не кажа, че не се продават...така, че има логика доста да им паднат цените...
    Пък иначе била и 120кс пак си е 159ка... за 13 бона...
    156SW JTD 20V Distinctive - Injected with a poison

    OEM & Ventura Garage
    http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?p=1111314 -как аз бях измамен от Аrti156SW

  7. #7
    Запален алфист
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Варна
    Age
    41
    Posts
    121

    Default

    Като ги видя такива оферти много ме дразнят. Ама тази направо ме разби.

    2.4JTDm

  8. #8
    започва да се пристрастява gostenka's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Plovdiv
    Posts
    58

    Default

    Тя тази кола се подмята от доста време и сигурно има някаква изненада! Такава цена няма нито в Италия, нито в Германия, а камо ли тука.Аз моята я търсих 3 месеца в какви ли не сайтове и под 8000 евро нямаше дори и 120 коня. Според мен не си струва да си губиш времето.

  9. #9
    Невървежен Satanism's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Odense, DK/София
    Age
    35
    Posts
    2,604

    Default

    Моми и момци, цената не винаги е определяща за качеството...или с други думи ако си мислите, че като струва 20 бона е изрядна....
    Колегата да си види колата...може пък да е читава и да има друга причина за цената...
    156SW JTD 20V Distinctive - Injected with a poison

    OEM & Ventura Garage
    http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?p=1111314 -как аз бях измамен от Аrti156SW

  10. #10
    започва да се пристрастява gostenka's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Plovdiv
    Posts
    58

    Default

    Естествено,като е решило момчето нека да я види,тук просто всеки си казва каквото мисли, и не мисля, че е лошо или пък,че тези мнения биха повлияли на неговото или на избора му.

  11. #11
    Запален алфист
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Варна
    Age
    41
    Posts
    121

    Default

    Разбира се, че трябва да се види, но също така трябва и много да се внимава. Колата може да е супер читава, но документално да не стане твоя. Аз лично през 2008-ма лятото, когато търсех попаднах на една 159-ка за 33 000 лв. Това беше страшна оферта за това време. Веднага дай газ до София да я видим. Беше повече от перфектна, но не е истина какви мошенници бяха, така и не разбрах на кого е самата кола, като почнаха да ми се вадят пълномощни, един ми показва колата, с друг водя преговорите, трети иска парите кеш без банка, четвърти ми казва реално, че колата е негова, а собственика беше от малък град и незнаеше сигурно изобщо какво се случва.

    2.4JTDm

  12. #12
    Болен алфист boian's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Varna
    Age
    54
    Posts
    1,448

    Default

    Ако си решил да правиш компромис със себе си- купи я. Точно тази няма да ти отива- гадна е отвсякъде.
    Alfa Romeo 145 1.3 boxer-ex,146 1.4 16V-ex,156 1.8TS- ex, RAV4- ex, ML270 CDI-ex 159 3.2 V6 Q4 ex,ML270 CDI-ex, Infiniti ex 30 ex. Alfa Romeo Stelvio First edition.

  13. #13
    метален Член на клуба bager's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    София
    Age
    50
    Posts
    1,028

    Default

    "Аз я гледах преди седмица- две, когато беше на 16500.
    Има някакво тракане на празен ход, което не разбрах от какво е, маркуча след турбината е силно омаслен, километрите са по-малко от обявените в autoacout( ама може и грешка да е), предното стъкло е за смяна, че има 3-4 доста дълбоки вдлъбнатини от камъчета. Предна лява джанта е доста наранена, ако е от дупка ще трябва да се има предвид за преглед на окачването( не че така или иначе не трябва да се прегледа).Джантите са 16-ки. Задната броня отдясно е ожулена и има няколко леки драскотини по вратите.
    Това се сещам сега, но иначе колата прави добро впечатление и салона не е много захабен. Задължително сервиз, обаче.
    Много бързо свалиха цената..."

    Това ми мнение е от тук...
    Май наистина и има нещо, за да свалята цената толкова много, било то технически, или документално...
    ALFA ROMEO 156 SW SELESPEED - EX
    ALFA ROMEO 159 SW 1.9 Mjet - EX
    ALFA ROMEO 156 2.4 JTD-EX
    ALFA ROMEO 33 1.8TD -R.I.P.

  14. #14
    Татю алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    1,502

    Default

    Колко постна трябва да е тази кола откъм оборудване, за няма дори мултифункционален волан? Нищо странно няма в цената, ако всичко е изпилено даже под стандартното оборудване.

    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 16v Elegante+Sport MY.08
    Alfa Romeo 155 1.8TS Sport MY.95

  15. #15

    Default

    Ето тук се продава друга и то във варна ,но и цената е друга......

    http://www.cars.bg/u342366
    Alfa romeo GTVex
    Alfa romeo 159 08"16V JTDmex
    Audi A6 Avant 09" 3.0 TDI S-line Quattro
    Аudi A3 1.8 20V 02"

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •