Results 1 to 6 of 6

Thread: къде мога да си намеря големия спойлер за 156

  1. #1
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    68

    Default къде мога да си намеря големия спойлер за 156

    От 3 дни съм горд собственик на Алфа и попаднах на вашия форум. Много ми харесва идеята да се споделят мнения и проблеми за дадена марка и се надявам да ми помагате при евентуални проблеми. Аз също с готовност ще споделям моя опит :P
    Без да ми се сърдите, веднага почвам с питане: а именно, да знаете къде мога да си намеря големия спойлер за багажника
    Айде безаварийно на всички!
    .::Black Cloud Gang::.

  2. #2
    Старши алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    935

    Default

    добре дошъл и безаварийно каране
    относно спойлера има 2 варианта единият е оригинален можеш да си го поръчаш във Вантотрейд или Аутоиталия като аксесоар, ако си много нетърпелив можеш да си го поръчаш в Белведере, там ще дойде за 1 седмица но е с 10-ина % по -скъпо

    вариант 2 е http://lion-tuning.hit.bg/
    ИТАЛФЕСТ 2004 - "Барабар Петко с мъжете"


    ИТАЛФЕСТ 2005

  3. #3

    Default

    Има и още един....само адреса не знам как да ти го обясна....но са на една гръцка фирма.

    Магазина се намира...като тръгнеш от циганската махала по новия път посока бул. България....на 40метра преди самото кръстовище с бул.България в блокчето долу е магазинчето.

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

  4. #4
    Болен алфист Kostadin's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пазарджик
    Age
    42
    Posts
    1,186

    Default

    добре дошъл в нашия форум, да ти е честита алфата и безавариино, да ти се налага да влизаш в сервиз само за смяна на консумативи!!!
    ALFA ROMEO 155 T.SPARK 2.0 8V
    ALFA ROMEO 33 1.5 TI

  5. #5
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    68

    Default

    Мерси много на всички, тия дни ще пообиколя малко и ще напиша впечатленията ми. Иначе днес си направих каското и по шваке ме оцениха за 21500 След малко уговорки успях да смъкна и нагодихме стойността Иначе алфата върви много, досега бях с А4, но няма нищо общо!
    .::Black Cloud Gang::.

  6. #6
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    34

    Default

    Chestito... Drugo e alfa, nali? Kakvuv dvigatel e? Zvunni na 0899928181, tova e v plovdiv, niama da sa originalni spoilerite, no sa naistina hubavi.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •