Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 61

Thread: Спорът относно алтернативното събиран

  1. #16
    Alfist benzinist spe4elist's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Varna, BG
    Age
    56
    Posts
    4,349

    Default

    Quote Originally Posted by Ранобудниче View Post
    Аз разбирам мотивите на организирания във Варна семинар и приветствам сплотяването на алфисти по региони, но съм леко съкрушена от избраната дата.

    При така направената организация, искам да попитам защо ме лишавате от възможността, при евентуално желание и възможност от моя страна, да присъствам и на двете мероприятия? Защо трябва да се налага да избирам?
    Съжалявам за което, но това беше единствената удобна дата за мероприятието. 26 април е Велик ден, 7 май е Гергьов ден, 15 май не ми е удобен, 23 май е другият празник.

    Просто това беше единствената ни възможност. Извинявам се на всички за създаденото неудобство.

  2. #17
    селянин с редосеялка
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    с.Тополи
    Posts
    393

    Default

    Това , че няма членове от това, че се вземат такива решение - необмислени !!

    След като е хубаво да е в централна БГ за какъв хуй е на майка си у путката тоя събор? СЛед като сте нясно, че малко хора могат да си позволят тези разходи за какъв дявол го правите там? Феновете ще са си фенове, но колкото и да си фен когато имаш да храниш семейство за събор ти е през оная работа.

    Ако за мен, теб и още 10 човека парите не са проблем, за други са! Тук става дума за пари и време !
    Range Rover Vogue 4.4
    Rexton 270 cdi
    Honda CBR Repsol 1000 , Polaris Predator 500
    Колкото и да се опитваш, никога няма да си по-велик от пръдня на крава.

  3. #18
    Alfist benzinist spe4elist's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Varna, BG
    Age
    56
    Posts
    4,349

    Default

    Quote Originally Posted by fiore View Post
    Наско, прекрасно знам икономическия фактор, ако обърнеш внимание се подразних от датите а не от организирането. Лично моето становище е че на сегашното икономическо състояние такива мероприятия които събират фенове от цялата страна трябва да се правят някъде в централна България.
    Аз добре поглеждам списъка и общо взето знам каква е ситуацията с членовете. Въпросът не е копко члена има карб ,а колко ФЕНА има АЛФА РОМЕО. Това не е събор за членове , а събор за фенове.
    Не е мястото тук да го обяснявам, но една част от хората които не са си платили членския внос, са го направили или защото смятат че не могат да помогнат, или защото по някакъв начин не са осъществили някакви интереси.

    Знаете ли колко много групи си организират събори- 155,166,156,ретро,спайдер... но никоя не го прави на дата на друго организирано мероприятие.
    А реакцията не е очаквана а предизвикана.
    Quote Originally Posted by spe4elist View Post
    Съжалявам за което, но това беше единствената удобна дата за мероприятието. 26 април е Велик ден, 7 май е Гергьов ден, 15 май не ми е удобен, 23 май е другият празник.

    Просто това беше единствената ни възможност. Извинявам се на всички за създаденото неудобство.
    Поста ми е цитат от другата тема

  4. #19
    селянин с редосеялка
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    с.Тополи
    Posts
    393

    Default

    Ще направим онлине скайп връзка с Велинград

    Паранoясали са
    Last edited by tanatos; 31-03-2011 at 14:29.
    Range Rover Vogue 4.4
    Rexton 270 cdi
    Honda CBR Repsol 1000 , Polaris Predator 500
    Колкото и да се опитваш, никога няма да си по-велик от пръдня на крава.

  5. #20
    Ор'гинална с бандИрол viki's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Варна
    Posts
    1,159

    Default

    Ох,хайде стига моля ви се !
    Просто като знам до къде се стига в подобен род дискусии и ми става злеЩе завършим като на сръбска сватба с масов бой (в случая бан
    “And what is good, Phaedrus, And what is not good— Need we ask anyone to tell us these things...?”
    ― Robert M. Pirsig, Zen and the Art of Motorcycle

  6. #21
    благочестив мюхлюзин fiore's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    софия. лозенец сити
    Posts
    3,402

    Default

    Quote Originally Posted by tanatos View Post
    Това , че няма членове от това, че се вземат такива решение - необмислени !!

    След като е хубаво да е в централна БГ за какъв хуй е на майка си у путката тоя събор? СЛед като сте нясно, че малко хора могат да си позволят тези разходи за какъв дявол го правите там? Феновете ще са си фенове, но колкото и да си фен когато имаш да храниш семейство за събор ти е през оная работа.

    Ако за мен, теб и още 10 човека парите не са проблем, за други са! Тук става дума за пари и време !
    Както знаеш предложенито ми е от догодина събора да е на едно и също място всяка година и да е в центъра на България.
    Абсолютно си прав за парите. Темата е дълга.

    Иво. По принцип имахме друга дата за събора но я променихме с оглед тракдея на алфисти и я съобразявахме и с датите за които говориш и така се стигна до тази. Но веждам и довод " 15 ти не ми е удобен))) съобразяване с един човек ли))
    Не видях да си се съобразил с дати на организирани събития


    Аз приключвам с писането в тази тема и ви я оставям на варненската група. Пък лятото като идвам във варна ще пиша пак в нея)))
    Last edited by fiore; 31-03-2011 at 14:40.
    Гипотеза о боге дает ни с чем не сравнимую возможность абсолютно все понять, абсолютно ничего не узнавая
    sprint tropheo
    155/1.8
    156/2.0 Selespeed

  7. #22
    селянин с редосеялка
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    с.Тополи
    Posts
    393

    Default

    Quote Originally Posted by fiore View Post
    Както знаеш предложенито ми е от догодина събора да е на едно и също място всяка година и да е в центъра на България.

    Твоето предложение го знам и го подкрепям напълно. В централна България има достатъчно места дето на ротационен принцип може да избират.Въпроса не е този.

    Лошото е, че реагирате така. Нали се сещаш, че неяата можеха да бъдат организирани и само по телефона. Образуваме си излишни нерви и напрежение.
    Range Rover Vogue 4.4
    Rexton 270 cdi
    Honda CBR Repsol 1000 , Polaris Predator 500
    Колкото и да се опитваш, никога няма да си по-велик от пръдня на крава.

  8. #23
    благочестив мюхлюзин fiore's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    софия. лозенец сити
    Posts
    3,402

    Default

    Quote Originally Posted by tanatos View Post
    Нека да си кажем истината.....Това много дълго замислян план, смятаме да се отцепваме от клуба и да създадем паралелен такъв и да си правим паралелни събори, фстове и трак дни Само болен мозък може да роди такава мисъл.

    Тези дето си мислят такива неща да отидат на лекар (Мадлен Алгафари е добър избор). Или всички събирания трябва да са съобразени с програмата на клуба?
    За хората от София и окръга Велинград е близко, но ако се замислите От тук са 1000 км в двете посоки и 1 ден път. Аре да мислим и малко разум да вложим.
    Мадлен Алгафари е психоаналитик не психиатър)
    Гипотеза о боге дает ни с чем не сравнимую возможность абсолютно все понять, абсолютно ничего не узнавая
    sprint tropheo
    155/1.8
    156/2.0 Selespeed

  9. #24
    селянин с редосеялка
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    с.Тополи
    Posts
    393

    Default

    И ти си прав Важното е нервите да са по-малко и всички да са доволни. В крайна сметка няма нищо лошо
    Range Rover Vogue 4.4
    Rexton 270 cdi
    Honda CBR Repsol 1000 , Polaris Predator 500
    Колкото и да се опитваш, никога няма да си по-велик от пръдня на крава.

  10. #25

    Default

    не, пичове, лошото е, че вие реагирате така. Не съм очаквал точно от членове на клуба да организирате събитие на датата, на която КАРБ има официално организирано събитие. Ако идеята ви е да се съберете хората от региона, които по една или друга причина не можете да присъствате, защо го правите на тази дата и защо каните всички останали? Конкуренция ли си правим? Състезаваме ли се нещо? Не ви е удобно - ок. Разбираемо е. Но да правите такива действия е леко казано странно и обидно. Ако ще си го правите за вас и ще е прищятелско събиране е прекрасна идеяа. Но в случая вие го правите на датата, на която КАРБ прави пролетен събор - официално събитие на клуба. Каните всички от цялата страна и хората, които биха искали да присъстват и на двете събирания нямат тази възможност!!! Примерно колегите от Бургас бяха изявили желание да дойдат на пролетния събор, но сега ще дойдат при вас. Тъпо е. И е много грешно. Много!

  11. #26
    селянин с редосеялка
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    с.Тополи
    Posts
    393

    Default

    Пак казвам, можеше да бъде организирано и по телефона Защо се обиждате, в нито един от хората тук няма обида, че ще е във Велинград. Просто всеки си прави сметката, всеки е свободен да отиде където и когато си иска. Където му е по удобно. Е кофти, че се случи така да е на една дата ама лошо...

    Ако искахме да ви правим мръсно, щях да осигуря безплатно преспиване на всички желащи да дойдат. Не ме бърка никак. Мога и да организирам всичко изцяло за моя сметка примерно и пак да се съберем повече хора. Така ли го приемате, като конкуренция? Защо??? Вие отворихте темата за отцепването, това беше грешното.
    Range Rover Vogue 4.4
    Rexton 270 cdi
    Honda CBR Repsol 1000 , Polaris Predator 500
    Колкото и да се опитваш, никога няма да си по-велик от пръдня на крава.

  12. #27

    Default

    Насо, сигурен съм, че сам виждаш кое точно е грешното в случая. Не е товам, че се събирате, а начина, по който го обявявате и датите.

    Ваша воля.

  13. #28
    Член на клуба Член на клуба phoenix's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Варна
    Age
    45
    Posts
    760

    Default

    абе, нямах желание да пиша, ама...
    доколкото виждам темата си е пусната само в раздела срещи и мероприятия варна. От тук нататък се събира една варненска групичка, която сме обичайните заподозрени по срещи и събития и ще се съберем на зеленко, да си отпуснем душицата от тази криза, да си починем и да се разходим на един час разстояние. Всички знаете че не ни бърка къде ще е мероприятиерто организирано от КАРБ и почти винаги сме присъствали на събитията, дори и в София. Тук не става дума за конкуренция, а точно за група приятели, които ще се разходим и ще преспим една вечер на друго място. Не разбирам дори как се сетихте да ровите в темата за Варна. А колегите които са от Бургас сами са си решили да дойдат и да се видим, понеже е близко и за тях. Когато организирахме Варна на гости на Бургас, или Варна на гости на Разград... никой не каза нищо. Спокойно на всички, не ни разваляйте хубавото настроение, от факта, че ще можем да си позволим да мръднем на малка и ефтина екскурзийка... Ние лично не можем да си позволим да тръгнем сега с малката на 500км в едната посока и толкова обратно само за един ден. Да не говорим колко пари са това...
    Last edited by phoenix; 31-03-2011 at 15:16.
    СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
    сегашната: Алфа Ромео 1.9 JTDm 150 кончета под капака

  14. #29
    селянин с редосеялка
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    с.Тополи
    Posts
    393

    Default

    обявено беше в раздела за варна, за датите..така са се случили, ок. Но защо е таква реакцията ви? Защо реагирате все едно ви се взема нещо? Разбирам , че ви е криво, но това да говорите за отцепване не ви отива. Искахте нещо друго да стане с КАРБ, а КАРБ затъва и затъва.

    Това от което искахте да избягате като ново ръководство ви настигна много бързо.Управлявайте за членовете, мислете за тях. Когато когато шефа в една фирма мисли за нещо по-различно от това всички подчинени да са максимално доволни и удволетворени тогава нещата затъват. Тук ви е грешката и това е видно...
    Range Rover Vogue 4.4
    Rexton 270 cdi
    Honda CBR Repsol 1000 , Polaris Predator 500
    Колкото и да се опитваш, никога няма да си по-велик от пръдня на крава.

  15. #30
    Ор'гинална с бандИрол viki's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Варна
    Posts
    1,159

    Default

    "Изгубени в превода"
    Явно хората имат нужда да именуват всичко, за да могат да го разбират по-лесно. "Отцепване"- етикет като всички останали.
    “And what is good, Phaedrus, And what is not good— Need we ask anyone to tell us these things...?”
    ― Robert M. Pirsig, Zen and the Art of Motorcycle

Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •