Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 20 of 20

Thread: Пролетен събор 2011 г. гр. Велинград 30.04 - 1.05

  1. #16
    Северозападняк DiStefano's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    село Стърчи Патка - Видинско
    Age
    43
    Posts
    2,980

    Default

    Нема нужда да се разкарваш. Пътя е разбит. Последните 6 години не е бил ремонтиран, освен някоя огромна дупка да е пълнена. Не знам къде си го видял този перфектен участък. Ако карате бавно няма проблеми .. иначе в банкета. Пиша щото ежемесечно превземам този смотан баир до Гоце Делчев. А относно мястото за събора - адмирации, наистина има какво да се види и е много живописно.
    Alfa Romeo Brera 2.4 JTDm 210 кавала ... и малко отгоре
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm SW .. бързият влак
    Renault Clio DCi 2018 .. без коментар .. да е щастлива жената

  2. #17
    JTD ФЕН S_G_M's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Бургас
    Age
    39
    Posts
    450

    Default

    Quote Originally Posted by b_angelov View Post
    Малей, ся сметнах, че 200 лв. минимум ми е само бензина
    Имам една дизелова алфичка под ръка ....
    Alfa Romeo 145 JTD 105+ HP BY
    Alfa Romeo GT 1.9JTD 150+ HP BY DAGI

  3. #18

    Default

    Quote Originally Posted by b_angelov View Post
    Малей, ся сметнах, че 200 лв. минимум ми е само бензина
    Аз също съм на 250лв нафта ,но бях се навил за велинград защото просто като деситнация е добро и отдавна си го бях замислил като маршрут даже за събора мисла да отида от четвъртък защото толкова път за 1-нощувка не си заслужава,но сега гледам нашата група се организира в "шерба" където на мен ми 20км и района ми е познат и не ме дърпа нещо поне мен ,но като целта е просто събиране за една маса мястото е идеално.
    Аз за сега смятам да пътувам за велинград ,но се притеснявам от пътя защото 159-ката е даже по ниска от ГТВ-то а щом казвате че пътя е доста разбит да не си оставя бронята и кората по пътя някъде.
    Ако някой знае точния маршрут от пловдив до велинград и състоянието на пътя нека сподели ако може.
    Искаме ми се и нашата група да е там ,но явно ще съм със софийската.
    Alfa romeo GTVex
    Alfa romeo 159 08"16V JTDmex
    Audi A6 Avant 09" 3.0 TDI S-line Quattro
    Аudi A3 1.8 20V 02"

  4. #19
    подпален алфист qkimov's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Ст.Загора/ Велинград
    Age
    38
    Posts
    277

    Default

    Quote Originally Posted by dilian alfa gtv View Post
    Аз за сега смятам да пътувам за велинград ,но се притеснявам от пътя защото 159-ката е даже по ниска от ГТВ-то а щом казвате че пътя е доста разбит да не си оставя бронята и кората по пътя някъде.
    Ако някой знае точния маршрут от пловдив до велинград и състоянието на пътя нека сподели ако може.
    Искаме ми се и нашата група да е там ,но явно ще съм със софийската.
    Проблеми с пътя от Пловдив до Велинград няма да имаш.Гарантирам.Относно отсечката Велинград-Юндола-Аврамово мога да кажа че не е чак толкова разбит че да неможе да се мине.На баща ми 155-цата е със спортно окачване и си пердаши спокойно по тоя път.Аз лично не съм минавал повече от година по него,но баща ми ходи често до Банско и Благоевград и информацията ми е от него.
    Алфа 155 1.8 16V 96г.
    Ако всичко ви е наред. Ако жена ви е прекрасна. Ако и любовницата ви е прекрасна. Ако заплатата ви не само стига, а и остава. Ако шефът ви е хубав човек. Ако нямате никакви проблеми със здравето. Кажете "не" на наркотиците!

  5. #20
    Тестпилот на клуба pinko's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    София, Кокаляне
    Age
    58
    Posts
    1,789

    Default

    Колеги, през уикенда бях на разузнаване в района на Велинград и Юндола. Успях да намеря много по-добра база за събора - с огромен паркинг и не на последно място - два пъти по-ниски цени на нощувките.

    Новата тема: http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=58945
    Volvo XC90 D5 '06
    Alfa Romeo Spider 2.0 '90
    Lancia Ypsilon 1.2 '00



    ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD SW Distinctive '02
    ex Jeep Grand Cherokee 3.1 TD Limited '00
    ex Alfa Romeo 166 2.4 JTD Q2 '99

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •