Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 26 of 26

Thread: Теглич за 164

  1. #16
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)ಠ_ಠ (͡๏̯͡๏)
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    2,632

    Default

    Боби кажи на човека от къде да си намери
    Не показвай само снимки да дразниш
    Някои хора трябва да имат не акт за раждане, а писмено извинение от производителя на контрацептиви.乁໒( ͒ ⌂ ͒ )७ㄏ

  2. #17

    Default

    Страшна е
    Качи още снимки да позяпаме и отстрани как изглежда и от пред.
    Аз забравих за теглича
    А при теб как е захващането имаш ли идея заглеждал ли си се ?
    Само това ме притеснява.
    Има ли фарбично някакви дупки или нещо такова?

    Писах сега следобяда до някаква фирма в Люлин в блок май беше 731 Евро нещо си се казваше.
    Ще чакам отговор и от тях иначе имаше снимка на тегличи разглобен на сайта но без цена.
    Last edited by Sunny; 11-03-2011 at 15:42.

  3. #18
    Старши алфист VLADius's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Sofia
    Age
    49
    Posts
    650

    Default

    Абе хора, дайте да намерим някое читаво място, където да ни направят малка серия тегличи, и да си натургаме на всичките баби...
    Alfa Romeo 164 Super 2.0TS

  4. #19
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)ಠ_ಠ (͡๏̯͡๏)
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    2,632

    Default

    Е то и аз без теглич Пежо 308 като се натика в бронята ми отзад беше пред полуразпад
    Някои хора трябва да имат не акт за раждане, а писмено извинение от производителя на контрацептиви.乁໒( ͒ ⌂ ͒ )७ㄏ

  5. #20

    Default

    Да наистина броните са доста здрави на алфата.
    Аз съм удрял с моята 15-20 коли по сфетофарите или при паркиране и стават.Е поразкривиха се малко има разлика ама ги бива. Качвам се да карам доста колици.Е вчера карах един пасат 2 ама уникален нема друг такъв даже има заден спойлер с некъв направен двигател много дърпа . Едвам влизам в пасата и държа волана с 2 ръце като лалугерче как си дига лапичките като се изправи на 2 крачета,отвратителна кола.
    Карам едно волво 850 големо ама е пълен кенеф и то.Преди карах пасат 3 пак трагедия кривене . Само ако се возиш отзад става ма пак седалката е като пейка от дърво в парка.Пежо 406 ми допада - отлична кола .
    Та на алфата и слагам теглич и си я коткам ужасно комфортна ми е и за дълъг път и за риболов и за всичко.И лесно влизам и излизам от нея другите коли са по-тясни с сигурност опира ми главата в тавана и се мъчим вътре то нема смисъл там да се инвестира.
    Last edited by Sunny; 11-03-2011 at 15:55.

  6. #21
    Старши алфист 164 td's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Popovo-Zemst
    Age
    49
    Posts
    748

    Default

    Quote Originally Posted by RUNNING WILD View Post
    страшна е качи още снимки да позяпаме и отстрани как изглежда и от пред,аз забравих за теглича а при теб как е захващането имаш ли идея заглеждал; ли си се само това ме притеснява,има ли фарбично някакви дупки или нещо такова.

    ---------- Post added at 19:42 ---------- Previous post was at 19:39 ----------

    писах сега следобяда до някаква фирма в Люлин в блок май беше 731 Евро нещо си се казваше,ще чакам отговор и от тях иначе имаше снимка на тегличи разглобен на сайта но без цена.
    Моя е оригинален на Хелла.Така я докарах на времето от Белгия с него.Здрава работа.5 години дърпах ремаркета,каравани,платформи с коли и бусове отгоре и не е мръднал.Ако проявяваш интерес утре ще я вкарам в сервиза и ще снимам от долу как е направен и как е захванат към купето че нямам никакав спомен.
    http://clubalfaromeo.com/forum/attac...4&d=1282765052
    http://clubalfaromeo.com/forum/attac...3&d=1282765031
    http://clubalfaromeo.com/forum/attac...1&d=1282764989
    164 td-1989,164 td-1993,166 2.4 jtd 20V-2004,ibiza 1.0i-2000,F30 320d-2013.

  7. #22
    Младши алфист
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Враца
    Posts
    12

    Default

    Там,където е била ябълката е имало болтове,но са отрязани.Останалото е хванато за колата,но тези болтове могат да се отвият.Няма заварки.Пиши на лични ако измислиш нещо.

  8. #23

    Default

    Благодаря ви момци за инфото.
    Last edited by Sunny; 11-03-2011 at 15:51.

  9. #24

    Default

    колега пачко писах ти на лични и не ми отговори нищо конкретно,писах ти и на скайпа който даде?така и не разбрах нито цена нито снимка видях нито какво е положението ще се ходи ли по натам,ще се сваля ли ще се праща ли какво.

  10. #25
    започва да се пристрастява chaha's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    гр. Елин Пелин обл Софийска
    Posts
    43

    Default

    Ябълката за теглича може да се направи от шарнирен болт от "Камаз " камион . Едно време така си преавеха тегличи по Кремиковци ябълката е точна за вложката на ремаркето .
    Винаги може и по зле!!

  11. #26
    хаймана starata alfa's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    София/London Uk
    Age
    44
    Posts
    587

    Default

    мисля че в ем комплект имат тегличи,защо не проверите при тях.продават и части втора употреба
    алфа ромео 156 1.8 тс -на части
    алфа ромео 164 2.0тс -на части
    нисан примера п10 1,6 16в хечбек

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •