Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 17

Thread: Покупка на 147ца

  1. #1
    Владо с Алфата oTBpaTuTko's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Варна
    Age
    33
    Posts
    340

    Default Покупка на 147ца

    Здравейте, мисля да сменям колата. Харесал съм си една 147-ца. Исках да е с повече екстри и да има повече мощност, защото се изморих на 1.4 двигател. Проблема, е че когато говорих с човека за продажба го попитах относно GPS-a. Той ми каза, че не работел, защото нямал диск или нешо такова. Чел съм теми относно дискове за GPS и че има карта на България. А на мен ми трябва и за това се надъхвам да дам повече пари за алфа иначе има и по 4000. Въпроса ми е може ли да е повреден GPS-а, какво да го питам за да разбера и от къде мога да се сдобия с такъв диск. Колко струва инсталирането и може ли аз да се справя като средно компетентен човек по информатика
    Toва е колата --> http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...681&f1=details
    Alfa Romeo 147 1.8 Една сбъдната мечта!
    146 1.4 - Темпераментната друсалинда
    Fiat Punto 1.2 - Сефтака

  2. #2

    Default

    Това да ти е проблема Гледай колата да е читава, а нави-то ще го оправим
    156 2.4JTD 136+ PS

  3. #3
    Владо с Алфата oTBpaTuTko's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Варна
    Age
    33
    Posts
    340

    Default

    на теб как ти се струва колата? Buy back e. Изглежда ми чистичка, скоро ще ходя до Пловдив да я видя. Ако някой колега има впечатления по колата да ми каже.
    Това ми е проблема - GPS-а. Другото ще го оправим...
    Alfa Romeo 147 1.8 Една сбъдната мечта!
    146 1.4 - Темпераментната друсалинда
    Fiat Punto 1.2 - Сефтака

  4. #4

    Default

    147 2.0 TP ??? Тоз ще е от алфаджиите дето не знаят кво карат даже Twins Park може би...

    Иначе ми се струва, че прекалено много наблягаш на тази навигация, от първия пост се разбира, че едва ли не за тва я взимаш. Навигации да искаш....
    156 2.0TS 155hp; Suzuki GSX-R600

  5. #5
    Матричар morfius's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    София
    Age
    48
    Posts
    3,327

    Default

    Аз ли съм недоскив...
    или тоя надпис ТуинСпарк отзад е крив?
    То ясно, че 99% от колите в продажба у нас са удряни, ама не може ли поне надписите да напаснат?

    А това, че продавачите не знаят какво продават - сефте, колко пъти съм се радвал на обяви - GTD просто не е истина... че и парка на близнаците ще преживеем
    Welcome to the real world

    Алфа Ромео 156 2.4 JTD (01г.); Алфа Ромео 146 1.9 TD (98г.); Лада 21051 - Бивша.

  6. #6
    Владо с Алфата oTBpaTuTko's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Варна
    Age
    33
    Posts
    340

    Default

    Така и така никой не коментира по темата? Някакви обеснения. Една от причината да я взимам е този дисплей, който искам да има пълна функционалност
    Alfa Romeo 147 1.8 Една сбъдната мечта!
    146 1.4 - Темпераментната друсалинда
    Fiat Punto 1.2 - Сефтака

  7. #7
    No brain,no pain. myato's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Плевен
    Posts
    3,920

    Default

    Съвсем скоро имаше тема с линк към zip архив с диска за навигацията за Източна Европа( и България вътре) за GT,147,159 и Brera.Потърси я.Ако пък не можеш да я намериш,пиши на ЛС и дай един мейл да ти го качна.
    Иначе колата е доста лъсната,ама има някои детайли,дето ме смущават.Истината е да се види на место и да мине един щателен оглед и диагностика.
    Alfa Romeo 1.9 JTD 00

  8. #8

    Default

    Quote Originally Posted by morfius View Post
    Аз ли съм недоскив...
    или тоя надпис ТуинСпарк отзад е крив?
    То ясно, че 99% от колите в продажба у нас са удряни, ама не може ли поне надписите да напаснат?

    А това, че продавачите не знаят какво продават - сефте, колко пъти съм се радвал на обяви - GTD просто не е истина... че и парка на близнаците ще преживеем
    То цялата задна врата е накриво отзад вдясно. А за да ти тръгне GPS-a - питай в Ауто Италия за какво става на въпрос

  9. #9
    Нафта юзер mboge's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Враца
    Age
    41
    Posts
    468
    Alfa 147 Q2 1.9 150 hp, Alfa GT 2.0JTS '05 ex, Alfa 159SW 1.9JTDM 150hp+ ex, Alfa 156SW 1.9JTD FL '04ex, Alfa 156 2.0 TS 16V 155hp '99 ex, Alfa 147 1.9JTD 115hp+ '04ex

  10. #10

    Default

    Quote Originally Posted by oTBpaTuTko View Post
    на теб как ти се струва колата? Buy back e. Изглежда ми чистичка, скоро ще ходя до Пловдив да я видя. Ако някой колега има впечатления по колата да ми каже.
    Това ми е проблема - GPS-а. Другото ще го оправим...
    Честно и откровенно ти казвам на мене нещо подозрително ми изглежда, но отиваш гледаш караш и най-вече качествена диагностика, всичко друго е празни приказки...
    156 2.4JTD 136+ PS

  11. #11
    хАмерикански лос rusiq86's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Nantucket Island, US...
    Posts
    2,760

    Default

    Волана е износен, седалката има дефекти, гумичките на педалите също...това не са реалните км. Без диагностика недей!

    Gulfstream G650 with Italian design...

  12. #12

    Default

    Воланът е много износен,виж скоростния лост на какво прилича!Колота е на много повече километри!Внимавай!

  13. #13

    Default

    Оставете волан, педали и т.н. Вижте колата на снимката с изглед отзад - та тя е крива от дясната страна!!!

  14. #14
    Владо с Алфата oTBpaTuTko's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Варна
    Age
    33
    Posts
    340

    Default

    Предложете 147-ца с навигация и телефон!!!
    Alfa Romeo 147 1.8 Една сбъдната мечта!
    146 1.4 - Темпераментната друсалинда
    Fiat Punto 1.2 - Сефтака

  15. #15
    Болен алфист pent's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    1,164

    Default

    ей ти една с телефон:

    http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=58082
    Alfa Romeo 145 1.6 16V TSpark '98

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •