Results 1 to 10 of 10

Thread: питане за вакум маркучето на егр

  1. #1
    156 1.9 jtd cuiceka's Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Стара Загора
    Posts
    157

    Default питане за вакум маркучето на егр

    здравейте колеги, извинявам се за новата тема но конкретно по моя въпрос не открих нищо с търсачката. Затапих егр-а на моята алфа 156 1.9 но незнам трябва ли да се запуши и маркучето за вакума което влиза в клапана, благодаря предварително!
    Last edited by cuiceka; 01-03-2011 at 18:55.

  2. #2

    Default

    Quote Originally Posted by cuiceka View Post
    здравейте колеги, извинявам се новата тема но конкретно по моя въпрос не открих нищо с търсачката. Затапих егр-а на моята алфа 156 1.9 но незнам трябва ли да се запуши и маркучето за вакума което влиза в клапана, благодаря предварително!
    А защо затапи EGR-a първо?

  3. #3
    156 1.9 jtd cuiceka's Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Стара Загора
    Posts
    157

    Default

    колата нещо няма мощност а съм сменил дебитомер, съединител почистих буксата на потенциометара бях на диагностика и всичко е наред . Затапих го за проба

  4. #4

    Default

    Quote Originally Posted by cuiceka View Post
    колата нещо няма мощност а съм сменил дебитомер, съединител почистих буксата на потенциометара бях на диагностика и всичко е наред . Затапих го за проба
    Върни го старото положение. Къде си бил на диагностика? Не всеки познава капризите на нашите принцеси

  5. #5

    Default

    Quote Originally Posted by cuiceka View Post
    здравейте колеги, извинявам се за новата тема но конкретно по моя въпрос не открих нищо с търсачката. Затапих егр-а на моята алфа 156 1.9 но незнам трябва ли да се запуши и маркучето за вакума което влиза в клапана, благодаря предварително!
    Ако си го затапил горе на всмукателния колектор с метална пластина, значи няма проблем
    156 2.4JTD 136+ PS

  6. #6
    156 1.9 jtd cuiceka's Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Стара Загора
    Posts
    157

    Default

    с метална пластина го затапих но не бях сигурен за маркучето а за диагностиката при Милен от стара загора

  7. #7

    Default

    Quote Originally Posted by cuiceka View Post
    с метална пластина го затапих но не бях сигурен за маркучето а за диагностиката при Милен от стара загора
    Pompata колко бара ти качва особено при високите обороти

  8. #8
    156 1.9 jtd cuiceka's Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Стара Загора
    Posts
    157

    Default

    може би очаквам твърде много от алфата . имам я от 2 седмици преди това колата ми беше лагуна 115 кс дизел а тази е 105

  9. #9
    Бродяга
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Добрич
    Age
    46
    Posts
    378

    Default

    Quote Originally Posted by cuiceka View Post
    може би очаквам твърде много от алфата . имам я от 2 седмици преди това колата ми беше лагуна 115 кс дизел а тази е 105
    Ми със сигурност имаш някакъв проблем!

  10. #10

    Default

    Quote Originally Posted by cuiceka View Post
    може би очаквам твърде много от алфата . имам я от 2 седмици преди това колата ми беше лагуна 115 кс дизел а тази е 105
    Що като начало не напишеш модел и година. Знаеш ли колко алфи има 1.9 като разновидност?

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •