Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 19 of 19

Thread: Тфт Лсд монитор и смущение при подаване на ток от запалката

  1. #16

    Default

    Quote Originally Posted by bocko View Post
    къде го продават това колега и какви пари

  2. #17
    Запален алфист
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Варна
    Posts
    144

    Default

    Колега това е от тук http://dobrikit.net/OBEZSHUMITELEN-P...PHON-p-25.html но с това може и да не си решиш проблема ако идва от TV иначе може да го пробваш на CDто.Казах ти още в началото на темата ама не слушаш.Пробва ли с директен кабел от акумулатора,че не можах да разбера.Мини през някой майстор.Аз бих пробвал с два диьода на + и на - на телевизора филтров кондензатор 4700uF шунтиран с 100nF и това си е стотинки,но на теб това сигурно нищо не ти говори
    Ако беше във Варна щях да помогна но от разстояние толкова.
    МЕТАН

  3. #18

    Default

    Quote Originally Posted by bocko View Post
    Колега това е от тук http://dobrikit.net/OBEZSHUMITELEN-P...PHON-p-25.html но с това може и да не си решиш проблема ако идва от TV иначе може да го пробваш на CDто.Казах ти още в началото на темата ама не слушаш.Пробва ли с директен кабел от акумулатора,че не можах да разбера.Мини през някой майстор.Аз бих пробвал с два диьода на + и на - на телевизора филтров кондензатор 4700uF шунтиран с 100nF и това си е стотинки,но на теб това сигурно нищо не ти говори
    Ако беше във Варна щях да помогна но от разстояние толкова.

    хехе мерси за отговора колега,ще поръчам скоро едно такова да пробвам.. амма честно казано малко ми омръзна за сега има виене,но благодарение на това,че лсд-то взима ток от клаксона виенето е значително малко,чува се когато лсд-то и сд-то рабоят едновременно, но всичко е на МУТЕ, иначе като си се слупша музика не се забалязва. За сега ще го оставя така. Скоро ми се очертава път към София и може да мина да разгледам за такъв обезшумител. Тука обиколих местата за аудио-видео техника и няма.. гледат ме като теле в железница...щом като питах има ли стерео жак Г-образен и ме гледаха като грамнал транзистор и ми викат "те такова животно даже не знам да има" правете сметка живи здрави ще го нагласим скоро ще постна снимки (утре вдругиден).
    Благодаря на всички отзовали се...

    ---------- Post added at 20:57 ---------- Previous post was at 20:56 ----------

    да допълня с директен ток от акомулатора към лсд-то не съм пробвал...
    Last edited by doomy; 28-02-2011 at 23:02.

  4. #19

    Default

    ето и обещаната снимка на проекта с тв-то
    п.п извинявам се за лошото качество на снимката ма апаратчето се счупи и се наложи с тел-а да снимам





Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •