Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 23 of 23

Thread: леко замисляне при 156-ца

  1. #16
    by O.E.Motorsport oem's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Горна Оряховица
    Age
    40
    Posts
    7,474

    Default

    Сам си просиш такива мнения. Недей да се опитваш да манипулираш с подобни мнения като коментираш в случая ремап-а с недомлъвки и няма да получаваш такива отговори. Сега разбираш ли?
    Discover us on Facebook page - Maha LPS3000 DynoMachine

  2. #17
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    7,990

    Default

    Quote Originally Posted by oem View Post
    Сам си просиш такива мнения. Недей да се опитваш да манипулираш с подобни мнения като коментираш в случая ремап-а с недомлъвки и няма да получаваш такива отговори. Сега разбираш ли?
    НЕ не разбирам - гузен негонен бяга ли го играеш защото аз нищо лошо не съм казал за ремапа - макар че си неможар ? Месиш се там дето не те бутат! Явно ще трябва на теб и такива ремапнати от теб да не пиша което не ми е проблем Ма ще те замоля да няма изказвания от сорта че без ремап колата се замисляла - иначе ще се меся
    Last edited by Bobo; 24-02-2011 at 10:42.
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

  3. #18
    by O.E.Motorsport oem's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Горна Оряховица
    Age
    40
    Posts
    7,474

    Default

    Нападаш. Аз не бягам още повече пък и гузен. Няма от какво

    защото аз нищо лошо не съм казал за ремапа - макар че си неможар
    Това беше излишно. Всички знаем, че само ти можеш.

    1.3 Да уважава другите потребители на форума. Всякакви обидни думи и преки характеристики/заплахи ще се считат за грубо нарушение, като резултат постът ще бъде редактиран или отстранен от темата. Никовете на особено напористи с обиди/заплахи участници ще бъдат деактивирани. Нецензурните думи ще бъдат замествани със символа "*".
    Явно ще трябва на теб и такива ремапнати от теб да не пиша което не ми е проблем.
    Започваш да се ориентираш.

    Ма ще те замоля да няма изказвания от сорта че без ремап колата се замисляла - иначе ще се меся
    Защо молиш мен? Това не е мое мнение. Аз не съм виждал колата на колегата и не я коментирам. Ти имаш навика да коментираш така нещата без да си ги видял.
    Last edited by oem; 24-02-2011 at 11:19.
    Discover us on Facebook page - Maha LPS3000 DynoMachine

  4. #19
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    59

    Default

    Bobo колко струват бубините ?

    ---------- Post added at 14:13 ---------- Previous post was at 14:12 ----------

    да си ги купя

  5. #20

    Default

    Quote Originally Posted by Mladenov View Post
    Bobo колко струват бубините ?

    ---------- Post added at 14:13 ---------- Previous post was at 14:12 ----------

    да си ги купя
    Например толкова http://www.axm-auto.com/index2.php?b...1&show=1:razz:

  6. #21
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    59

    Default

    на добра цена са

  7. #22
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    7,990

    Default

    Quote Originally Posted by oem View Post
    Нападаш. Аз не бягам още повече пък и гузен. Няма от какво



    Това беше излишно. Всички знаем, че само ти можеш.





    Започваш да се ориентираш.



    Защо молиш мен? Това не е мое мнение. Аз не съм виждал колата на колегата и не я коментирам. Ти имаш навика да коментираш така нещата без да си ги видял.
    Ами точно ти си офф през цялото време и виж как сам се наигра Ние говориме за коли ти ми ревеш като ...
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

  8. #23
    Болен алфист CrazyElement's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Хасково, Пловдив
    Posts
    1,185

    Default

    Quote Originally Posted by Bobo View Post
    Ами точно ти си офф през цялото време и виж как сам се наигра Ние говориме за коли ти ми ревеш като ...
    колата си върви перфектно и преди и след ремапа нормлано е след ремапа да се изтрелва много по -бързо в ниските това не значи , че бубините са ми развалени и видиш ли колегата ОЕМ ги е замазал. Тук си го нападна и почна да обиждаш работата му , а аз като клиент с ъм доволен, сега да не казвам как преди 2 год в твоя сервиз твой служител ми каза на 222 кг/ч въздух на дебитомер , че е ок при условие , че влезнах в сервиза с оплакване , че колата не върви. Е ако ми обесниш как тези стойности са ОК при условие , че ти казвам , че колата не върви те признавам.
    EDIT: Да не говоря , че бях бил с отиване и връщане 500 км, за да видим какво що и накрая се върнах с " напълно работеща" кола която вървеше по - малко и от 1.6
    Last edited by CrazyElement; 24-02-2011 at 18:33.
    Alfa Romeo 156 2.0 TS `99 V3 | BN RICH/DISTINTIVE | Remapped by O.E.Motorsport., Eibach Black Springs, 17'' Rims, V6 Intake mod, Denso Iridium spark plugs, Lighten pulley crank

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •