Results 1 to 4 of 4

Thread: Пресостатче за климатика

  1. #1
    JTD проповедник trustworthy's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Варна
    Posts
    5,167

    Default Пресостатче за климатика

    Колеги (най-вече тези от Варна ), интересува ме колко струва пресостатът за климатика и най-вече къде мога да намеря във Варна...а ако не - в другите градове от страната. Да допълня,макар че едва ли има значение, че колата е с автоматичн климатик. ZAR93000002232597

    Работата е спешна, че утре трабва по принцип да се сглобява колата, а са разхвърляни маски, спойлери, гуми, подкалници...Иначе тоя пресостат е почти недостъпен,а сега е момента да се действа в района му. Иначе ше ме чарджат пак за монтаж/демонтаж на целия кофраж отпред...дееба италиянските му инженери и конструктори

    Благодаря предварително
    _______
    146 JTD - ex
    Renault Megane II 1.5 dci - ex

    Nissan Qashkai 2.0 CVT - current

  2. #2
    JTD проповедник trustworthy's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Варна
    Posts
    5,167

    Default

    Ха сега де! Оказва се, че варненският "Италиянец" може да го достави за 1 ден и ще струва 55 лв. Звъннах на Т&Н в София - момчето директно ми каза цена 150 лв и срок на доставка 10 работни дни....и аз ей така

    То отношението на цените ориджинал/неориджинал са ми ясни, щото карам с халоген за 70 лв, а от оригинален е 160 лв, ама това си е фар все пак, а пресостатът е по-деликатна материя. Ако изпищи може да увисна още едно пълнене на фреон
    Какво ще ме посъветвате?
    _______
    146 JTD - ex
    Renault Megane II 1.5 dci - ex

    Nissan Qashkai 2.0 CVT - current

  3. #3
    Запален алфист
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    PLOVDIV
    Posts
    309

    Default !

    цените варират от 120- 150 наистина, ама и ефтин да слойис няма да се сдуха ското . поне 5-шг. ще те изката. ти си решаваш
    НАЙ-БЪРЗИЯТ ПЪТ ДО ВКЪЩИ ->146-BOXER 1.6

  4. #4
    JTD проповедник trustworthy's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Варна
    Posts
    5,167

    Default

    Ами аз реших Взех си за 55лв, най-малкото защото ми го доставиха на следващия ден. За тези по 140-150 лв трябваше да чакам да се върнат от отпуска италиянците от Магнет Марели.
    Работи си хладилника вече. Значи става. само да отбележа, че е важно да се каже с каква резба е пресостатът, защото има с вътрешна, има и с външна резба. Това по Епер май не излиза
    _______
    146 JTD - ex
    Renault Megane II 1.5 dci - ex

    Nissan Qashkai 2.0 CVT - current

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •