Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 22 of 22

Thread: Проблем с уреда за нивото на горивото

  1. #16

    Default

    Добре де, аз не разбрах, че ти си първия собственик на колата и си знаеш как си я карал
    Просто на доста коли съм го виждал този проблем - не показва вярно когато е на една-две чертички, ако е над половината всичко си е ОК... Причината я казах каква е според мен и просто предложих най-лесен вариант да не разглабяш цялата кола (таблото и помпата)... Съжалявам ако нещо съм те обидил

  2. #17
    Mean Green Machine TMAX's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    гр.Троян
    Posts
    148

    Default

    Quote Originally Posted by badmadafaka View Post
    Добре де, аз не разбрах, че ти си първия собственик на колата и си знаеш как си я карал
    Просто на доста коли съм го виждал този проблем - не показва вярно когато е на една-две чертички, ако е над половината всичко си е ОК... Причината я казах каква е според мен и просто предложих най-лесен вариант да не разглабяш цялата кола (таблото и помпата)... Съжалявам ако нещо съм те обидил
    ООО колега!По абсолютно никакъв начин не си ме обидил. Напротив много се радвам даже на каквато и да е информация и предположения за което ти благодаря!

    ---------- Post added at 16:05 ---------- Previous post was at 16:00 ----------

    [QUOTE=Mury;832528]
    Quote Originally Posted by TMAX View Post
    Благодаря ти много за информацията колега!

    ---------- Post added at 22:14 ---------- Previous post was at 22:06 ----------



    Добре де,разглоби ли колата,извади ли поплавъка,какво става.Има малка вероятност проблема да е в таблото
    Колега днес разглобихме колата и по поплавака имаше така да ги нарека " мизерии ". Почистихме го, раздвижихме го, измерен е и сега колата е заредена и ще чакам да видя дали има промяна, след което ще напиша какво е станало!

    Благодаря ня всички за мненията и информацията която ми дадоха!
    Audi A6 3.0 TDI
    Infiniti FX35

  3. #18

    Default

    Quote Originally Posted by brnthlmt View Post
    то май всеки има някакъв проблем
    и при мен нивото играе не всеки път показва реалната стойност на горивото
    Е то тва ясно, и 156 страдаме от тва.
    156 2.0TS 155hp; Suzuki GSX-R600

  4. #19
    Mean Green Machine TMAX's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    гр.Троян
    Posts
    148

    Default

    Подобрение НИКАКВО!!!700 километра и стрелката е на средата!След това още 300 километра и 2 сектора над последната черта и................. нафта няма
    Audi A6 3.0 TDI
    Infiniti FX35

  5. #20

    Default

    Колега , измери ли съпротивлението на потенциометъра?
    Victor Ivanov A+ - 2009 Karting Champion of Bulgaria.
    Aprilia Sportcity 200 & Alfa 156 2.0 Twin Spark Distinctive

  6. #21
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Quote Originally Posted by TMAX View Post
    Подобрение НИКАКВО!!!700 километра и стрелката е на средата!След това още 300 километра и 2 сектора над последната черта и................. нафта няма
    Ти забеляза ли като разглабяше дали правилно е монтирана кошницата,трябва да има една стрелка отгоре на нея,която трябва да сочи напред,ако не е така,има вероятност поплавъка да опира някъде,защото резервоара на ЖТД-то има едни възвишения в негоПровери го,и ако всичко е наред,намери си поплавък втора ръка и пробвай с него
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  7. #22
    Mean Green Machine TMAX's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    гр.Троян
    Posts
    148

    Default

    Quote Originally Posted by viktorivanov View Post
    Колега , измери ли съпротивлението на потенциометъра?
    Quote Originally Posted by Mury View Post
    Ти забеляза ли като разглабяше дали правилно е монтирана кошницата,трябва да има една стрелка отгоре на нея,която трябва да сочи напред,ако не е така,има вероятност поплавъка да опира някъде,защото резервоара на ЖТД-то има едни възвишения в негоПровери го,и ако всичко е наред,намери си поплавък втора ръка и пробвай с него
    Колеги, днес смених поплавъка и всичко е наред!Показва вярно та и даже си мисля че и бордовия вече не лаже в рахода,но ще се тества и занапред за да се убедя напълно и ще кажа дали са такива резултатите!

    Пак Ви благодаря за мненията!
    Audi A6 3.0 TDI
    Infiniti FX35

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •