Results 1 to 1 of 1

Thread: направи си сам-как се сваля ск.кутия на алфа 156 без канал или повдигач

  1. #1
    започва да се пристрастява
    Join Date
    May 2010
    Location
    st.zagora
    Posts
    92

    Default направи си сам-как се сваля ск.кутия на алфа 156 без канал или повдигач

    малко история в картинки:

    -първо вдигате колата и махате подкалниците и предната греда,броня,фарове,воден радиатор и стойката на акумулатора.така трябва да изглежда колата когато сте готови(Picture 001)

    -после развивате дясна и лява полуоска(на лявата не е нужно да откачате отгоре шарнира)Picture 008
    дясната я откачате и отгоре Picture 016

    - вързвате мотора и разкачате отдолу тампоните без левия(само го развивате леко да може да мърдате мотора)Picture 012

    останалото се вижда на снимките,за 40мин трабва да сте готови със всичко,може и по-бавно,просто на мен ми беше за втори път и бяхме,бързи,смели,сръчни.

    местата оградени с червено показват липсата на място между ск.кутия и гредата(най-тънката част от заниманието)преминете ли ги сте готови.

    ето и другите снимки.

    модераторите могат да оправят темата и съдържанието,просто за пръв път качвам снимки и не знам как ще се получи.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Picture 001.jpg   Picture 004.jpg   Picture 005.jpg   Picture 006.jpg   Picture 007.jpg  

    Picture 008.jpg   Picture 010.jpg   Picture 011.jpg   Picture 012.jpg   Picture 014.jpg  

    Picture 015.jpg   Picture 016.jpg   Picture 017.jpg   Picture 018.jpg   Picture 019.jpg  

    Picture 020.jpg   Picture 021.jpg   Picture 023.jpg   Picture 024.jpg  
    brava 1.4 sx
    alfa 156 1.8

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •