Results 1 to 13 of 13

Thread: ALFADIAG отзиви

  1. #1
    Запален алфист vanko_monev's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Сливен
    Age
    33
    Posts
    186

    Default ALFADIAG отзиви

    Здравейте колеги, някой от вас да е ползвал Алфадиаг, искам да рзбера защото смятъм да си купувам кабел и да я ползвам. Колата е Алфа 156 1.8тс '98. Поздрави

  2. #2
    Бензинджия на газ Novachev's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Бургас
    Posts
    2,867

    Default

    Quote Originally Posted by vanko_monev View Post
    Здравейте колеги, някой от вас да е ползвал Алфадиаг, искам да рзбера защото смятъм да си купувам кабел и да я ползвам. Колата е Алфа 156 1.8тс '98. Поздрави
    Доста хора във форуам я използват (за лични нужди за сервиз не е най удачната) можеш да триеш грешки да адаптираш да ресетваш и да гледаш параметри онлайн общо взето си е добра стига да знаеш кой датчик какво тябва да отчита и в какви стойности.
    156 1,8 ТS 99
    Nissan Murano 2005

  3. #3

    Default

    Имам и Диага, и Екускана, втория почти не го ползвам(взех сериозно да се замислям дали да не си продам лиценза), и общо взето съм доволен от Диага......
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  4. #4
    Запален алфист vanko_monev's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Сливен
    Age
    33
    Posts
    186

    Default

    А можете ли да ми дадете съвет от къде да си купя кабел

  5. #5
    кривак детайлист -Bobby-'s Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    София
    Age
    41
    Posts
    555

    Default

    Напиши в гугъл vag com и цъкай на резултатите. Колегата ми така си поръча с наложен платеж от един в Пловдив кабел за Пасатора (за ФВ-Ауди и ФИАТ-Алфа-Ланча е един и същи кабела).
    Две черни перли...

    Alfa Romeo 156 1.6 Twin Spark '99 | Renault 19 1.4 Energy '93

  6. #6

    Default

    Quote Originally Posted by vanko_monev View Post
    А можете ли да ми дадете съвет от къде да си купя кабел
    http://programatoribg.com/vagcom/index.htm
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  7. #7
    Келеме с кюмбе vladev's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    София
    Posts
    258

    Default

    Аз поръчах този. До Плевен дойде на 23 лева за около 2 седмици. Работи без никакви проблеми! Същият е като този от Пловдив, но на 1/2 цена (имам и такъв). Ако не можеш да пазаруваш от ebay, мога да ти го поръчам и да ми дадеш парите кеш. Ако искаш само да си свършиш работа - мога да ти заема моя кабел - той дори е преправен за ABS и Airbar (налага се с всичките VAG-COM кабели). Ползвал съм го с FiatECUScan и работи. Стандарта е все един и същ - OBD2.

    http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.d...m=230541428374
    Last edited by vladev; 13-01-2011 at 23:13.
    Subaru Legacy 3.0R
    Ex: Alfa Romeo 156 Sportwagon 2.4 JTD 140+bhp

  8. #8
    Запален алфист vanko_monev's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Сливен
    Age
    33
    Posts
    186

    Default

    По принцип аз ще искам да си купя за мен, но парво исках да събера мнения дали ще ми върши работа колата е 156 1,8тс '98. А щом казваш че цената му в ebay е такава може и аз да го поръчам от там, аз също съм в Плевен

  9. #9
    Болен алфист rossenvn's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Варна
    Age
    45
    Posts
    1,227

    Default

    Аз съм го поръчал от тук: http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.37635 Като дойде ще мога да коментирам дали става
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm Ti - "новата" - 150 млади кончета и едно дърто магаре зад волана
    ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD - червен трактор - 105 одъртели коня и 1 кьопаво магаре зад волана

  10. #10
    Мек мек и дим да ме няма! Cardinala's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Walsall, UK
    Age
    37
    Posts
    398

    Default

    Колега докога си в Плевен? Удари една жица кабел и екускана може да те закачим пък може да се разберем и за поръчка на кабелче. Моя също го взех от Еbay и излезе 20-тина лева. Ако си тук до Неделя ела в Кайлъка на хотела в 15часа да се видим. Тела ми е 0888 146 387
    Alfa 145 1.9 JTD `00 ЕН3345ВС
    Alfa 145 1.9 JTD `99 ЕН6640ВН TOTALED
    Alfa 146 1.6 Boxer `96 ЕН7645АМ Still rollin`

  11. #11
    Запален алфист vanko_monev's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Сливен
    Age
    33
    Posts
    186

    Default

    Колега аз съм тук още 1 седмица някаде но колата не е тук .Четох някаде из форума,че FiatEcuScan била само за дизел не знам дали е вярно, аз имам нея и АлфаДиаг и за това искам да питам дали някой е ползжам и 2те програми да знам дали ще ми вършът работа.

  12. #12
    by O.E.Motorsport oem's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Горна Оряховица
    Age
    40
    Posts
    7,474

    Default

    Не е само за дизел колега. Свали си демото на програмата и разгледай менютата да видиш какво поддържа. В сайта също ги има в писък всичко поддържани коли.
    Discover us on Facebook page - Maha LPS3000 DynoMachine

  13. #13
    Запален алфист vanko_monev's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Сливен
    Age
    33
    Posts
    186

    Default

    Аз съм си я свалил, просто исках да разбера дали става, гледам,че и ти с 156 като моята, пробвал ли си програмата на колата

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •